CNC výroba titanových klipů

Požadavky na výrobu dílů - poptávkové fórum
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
Petrr
Příspěvky: 69
Registrován: 11. 8. 2015, 7:20
Bydliště: U Brna

20. 10. 2022, 6:38

Ahojte,
našel by se zde prosím někdo schopný a ochotný v kratším časovém intervalu ( do dvou týdnů) vyrobit klipy z titanu gr.5 ? Pro začátek cca 20ks s možností větší spolupráce v případě příznivé ceny. Materiál dle výrobních možností mám k dispozici. Buď plech tl. 3mm, nebo kulatinu 4-5mm. Do teď jsem u kusové výroby na klasice vycházel z hranolku 3x3mm a pružná část měla tl. 1,15mm.
Díky
Petr
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Cjuz
Příspěvky: 2422
Registrován: 17. 2. 2013, 6:27
Bydliště: Předklášteří
Kontaktovat uživatele:

21. 10. 2022, 9:24

nestálo by za to prověřit 3D tisk laserem.
sice se počtem cena nesníží, ale takové tintítko by už nemuselo stát tolik, naopak obrábění tam je dost.
Na konci poznávacího procesu je omyl zcela vyvrácen a my nevíme nic. Zato to víme správně.
Petrr
Příspěvky: 69
Registrován: 11. 8. 2015, 7:20
Bydliště: U Brna

22. 10. 2022, 7:11

Díky za reakci. Zvažoval jsem 3D tisk, ale pohledová strana klipu bude mít v místě okolo šroubku stěnu jen 0,25mm a trochu pochybuju, že by hrana v tomto místě vyšla tiskem hezky ostrá jako z cnc. Alespoň to co mám tady jako vzorek( tištěná vidlička z titanu gr.5) mě detaily moc nepřesvedčila, Nebo máte někdo doporučení na firmu co by to tiskem zvládla lépe ? Do budoucna určitě zkusím, ale pro teď už řeším výrobu se zdejším členem.

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe“