gravostar. zmena start. bodu u vyplne kruznice ?

CAD/CAM software
Odpovědět
tomik.tk
Příspěvky: 585
Registrován: 15. 5. 2015, 9:37

4. 6. 2018, 6:04

ahoj.
mam panel, kde jsou otvory d20mm a d24mm, vypln frezou 3mm, meandrem, na 3 pruchody.
u d20mm je meandr pekne na jeden zatah u tech d24mm, je meandr rozdeleny na dve casti. nejak to souvisi se startovacim bodem, kde jednou je u zacatku meandru a podruhe v pulce.
za boha nemuzu zmenit ten startovaci bod, ani rozlozit tu vypln na segmenty a nejak si to prizpusobit .
jak na to. nechci aby mi to delalo diry jednou v celku a jednou na pulmesice .
dik za info.
tomik.
gravostar/profi
Honza - GRAVOS
Příspěvky: 76
Registrován: 8. 2. 2011, 6:29

13. 6. 2018, 10:40

Dobrý den,

startovací bod musíte změnit u zdrojového objektu, ten který vyberete pro výplň pomocí menu Polyline/Změna start. bodu. pak provést výplň.

Výplně jsou vytvořeny jako skupiny (hrubování a dokončovací kontura). Pro editaci napřed musíte skupinu rozbít pomocí menu Editace/Rozbití skupiny.

Honza - Gravos
Gravos CNC s.r.o.
tomik.tk
Příspěvky: 585
Registrován: 15. 5. 2015, 9:37

13. 6. 2018, 11:02

super, diky za info.
docasne jsem to vyresil vyplni pod uhlem 90°a ona se mi vypln spojila, jak jsem potreboval.
tomik.
Honza - GRAVOS píše:Dobrý den,

startovací bod musíte změnit u zdrojového objektu, ten který vyberete pro výplň pomocí menu Polyline/Změna start. bodu. pak provést výplň.

Výplně jsou vytvořeny jako skupiny (hrubování a dokončovací kontura). Pro editaci napřed musíte skupinu rozbít pomocí menu Editace/Rozbití skupiny.

Honza - Gravos
Gravos CNC s.r.o.
Odpovědět

Zpět na „Gravostar“