Koupim TOS FN 20

Pravidla fóra
toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem
borivoj2006
Příspěvky: 2
Registrován: 19. 6. 2020, 6:41

20. 6. 2020, 10:32

OK. Založím nové vlákno na sekci prodej. Jenom ještě využiju prostor na vašem ke krátké informaci všem zájemcům, kteří mi poslali dotaz na SZ : Já jsem sice z Českokrumlovska ale frézka je v tátově dílně v Liberci. Mám tam ještě 82 letou maminku, za kterou teď 1 - 2x měsíčně jezdím pomoci. Takže by asi nebyl problém se domluvit na prohlídku i praktické odzkoušení, protože stroje jsou stále připojeny. Já bych osobně frézku bral všemi deseti, mám u sebe v dílně jenom rozhrkanou FU2. Je ale, jak už jsem psal, třeba uspokojit nároky ostatních účastníků řízení. Ceny FUS22 jsou dnes v nabídkách dohledatelné v rozmezí 95-120 tisíc. Naše představa je okolo 85 tisíc. Založím nové vlákno v sekci prodej i s odkazem někam na Rajče, kde dám fotky co zatím mám na mobilu. První týden v červenci pojedu znovu do Liberce, tak bych to nafotil lépe, včetně příslušenství, které je umístěno ve dvou poncích na pojízdných vozících (přídavné upínací plochy, otočný stůl, přídavná hlava, trámec...) a v šuplících.
Bořivoj
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4887
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

20. 6. 2020, 1:57

Frézka zájem SZ.
Odpovědět

Zpět na „Nákup“