porovnavka rucnich plasmovych rezacek

a dalsi nekonvencni metody obrabeni a deleni
Odpovědět
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

22. 2. 2020, 9:33

robokop píše: 22. 2. 2020, 8:13 Nicmene to reklama je, je tu spousta log firem....
a on to i priznal ze z toho ma penize byt z youtube...
za to on nemuze, to si vyris s googlem, ktery cili reklamu a pokud z fora je hodne prokliku na "parkside" tak ti to tu vytapetuje paksidem, protoze se domniva, ze je tu o nej zajem, upne stejne mi obcas doma proleze reklama na kalhotky, ackoliv jsem je vazne nehledal, ale z me ip byly hledany
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5219
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

22. 2. 2020, 9:35

No můj závěr z videa je "tohle si nikdy nekoupím". Já teda tohle různobarevný nářadí z bau, a lidl je v jednom pytli, nesnáším, protože mi je pravidelně známí nosí, hele oprav mi to. Ze začátku jsem aspoň rozebral, našel zadřený ložisko a vymletý plastový futro a následoval kontejner. Dneska vynechávám to rozebírání a rovnou jim říkám kde je v mé dílně koš.
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

22. 2. 2020, 9:39

filla píše: 22. 2. 2020, 9:33 upne stejne mi obcas doma proleze reklama na kalhotky, ackoliv jsem je vazne nehledal, ale z me ip byly hledany
No to jsem zvědav co budeš dělat až ti začne chodit reklama na tmavého svalovce s ču....m půl metru nabízejícího své půlmetrové služby :lol: :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Klimbik
Příspěvky: 664
Registrován: 11. 12. 2018, 10:18

22. 2. 2020, 9:57

diky vsem kteri se me zastavate.
opravdu jsem nemyslel, ze by to nekdo mohl brat jako komercni obsah. spis bych to nazval jako neziskova aktivita. penize ktere vlozim do materialu a nastroju a cas a prace, kterou dam do natoceni videa, neni ani zdaleka pokryta prijmem z reklam, ktere youtube k videu s mym svolenim pripichne. ja nerozhoduju o tom, ktere reklamy to budou, jen schvalim jestli muze byt na zacatku videa, v prostred, na konci, preskocitelna a nepreskocitelna, jestli muze byt dole nebo na boku baner. nemenim to, nechavam to defaultni.

btw. kdyz uz by to byla reklama, tak temer v kazdem videu zminim strojirenske (nebo cnc) forum, tak teda delam reklamu i tomuhle mistu :) a ja ted rikam: "... neni zac" :)
jsem rad, ze tu muzu nabirat vedomosti a ze je muzu i vyuzit ve videich.

casto si taky rikam, ze nekteri lidi (a to nemyslim ted nijak konkretne) jsou jakoby nastvani, ze oni toho vi vic (coz neni zas tak slozite, kydz porovnavame se mnou - programatorem), ale nemaji bud cas nebo chut (nebo ani jedno), nebo jsou proste jen lenivi, natocit taky nejake video. a tak se potom uchyli k tomu nejjednodusimu se zapojeni do procesu, a to je hejtovani. ale ono to jako vylozene nevadi, i takove lidi je potreba. A casto ti lidi ani nenapisou, jak by to udelali lepe. proste nechcou nikomu a nic poradit. jsou ve sve komfortni zone.
a jeste mozna zminka o spamu. do tohohle vlakna jsem dal jeden jediny obrazek jako link. zadny spam. ostatni obrazky jsou temer vyhradne v mych dvou vlaknech o frezce a soustruhu, do kterych samozrejme nikdo nikoho nenuti chodit.

a jeste jedna vec, tahle se robokopovi bude libit. ano, chtel bych se jednou zivit jenom tim, ze budu bastlit v garazi, co se mi bude chtit. je to muj cil. je jeste velice daleko. a urcite to neminim delat na neci ukor. zadne vase penize to nestoji. kdo neklikne na video, nic z toho nemam. kdo ma adblock, taky nic nemam. moznosti jsou.
Youtube - "klimbíkova bastlírna" :twisted:
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4874
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

22. 2. 2020, 10:07

Nezvrhlo se to celý nějak zbytečně, někam jinam?
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

22. 2. 2020, 10:12

fmodel píše: 22. 2. 2020, 9:39
filla píše: 22. 2. 2020, 9:33 upne stejne mi obcas doma proleze reklama na kalhotky, ackoliv jsem je vazne nehledal, ale z me ip byly hledany
No to jsem zvědav co budeš dělat až ti začne chodit reklama na tmavého svalovce s ču....m půl metru nabízejícího své půlmetrové služby :lol: :lol:
poslu mu fakturu
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

22. 2. 2020, 10:22

Klimbik píše: 22. 2. 2020, 9:57
casto si taky rikam, ze nekteri lidi (a to nemyslim ted nijak konkretne) jsou jakoby nastvani, ze oni toho vi vic (coz neni zas tak slozite, kydz porovnavame se mnou - programatorem), ale nemaji bud cas nebo chut (nebo ani jedno), nebo jsou proste jen lenivi, natocit taky nejake video. a tak se potom uchyli k tomu nejjednodusimu se zapojeni do procesu, a to je hejtovani. ale ono to jako vylozene nevadi, i takove lidi je potreba.

Ono to bude tím že asi moje a, né jen moje generace čeká na to že na trubce ukazují své umění mistři svého oboru počínaje leštičem bot https://www.youtube.com/watch?v=jhvbOekUY44&t=1013s a konče operací srdce špičkového chirurga ,a místo toho se tam objevují velmi často videa patlalů (neříkám amatérů protože nadšenej amatér často dokáže víc než profík) ,proto možná ta negativní hodnocení.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Klimbik
Příspěvky: 664
Registrován: 11. 12. 2018, 10:18

22. 2. 2020, 10:28

fmodel: ja vim. urcite tam budou mistri sveho oboru taky, ale bude jich malo, protoze musi vic makat v oboru, aby byli stale mistri :) a nemaji pak cas tocit. takze vsichni ted vlastne cekaji, az ja zacnu tocit videa kde to nebudu jen patlat :) a verim, ze diky vam se mi to povede. pred rokem jsem vedel uplne prd, ted vim prd+1 :) diky!
Youtube - "klimbíkova bastlírna" :twisted:
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22384
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 2. 2020, 11:37

Stve me to ale furt to beru z lehka mozna to z toho nevyplynulo ale brat to uplne vazne tak je klimbik jeden z vykopnutych jak to tu resim obden. Nicmene bych rad kdyby se to tu s temi logy lidlu a parkside a pod. neopakovalo. Tyhle firmy maji potencial zaplatit si normalni reklamu a neni treba aby jim ji tu nekdo delal zadarmo. Navic na vercajk kterej si to prilis nezaslouzi.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

22. 2. 2020, 1:47

Jo, tak se zákazem propagací napodobenin nástrojů a nářadí plně souhlasím. Tyhle značky si nezaslouží reklamu, protože je to neskutečnej šunt a nikdy by mě nenapadlo, kupovat něco takového v obchodě s potravinami.
Na Svarforu toho byly plné stránky a bylo to o ničem, až to admini smázli a dočasně zastavili diskuzi na toto téma.
Reinkarnace
Příspěvky: 1227
Registrován: 21. 11. 2017, 9:16

22. 2. 2020, 2:51

To asi ne. Vždyť jen Lidlácká plazma tam má desetistránkové vlákno... :lol:
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

22. 2. 2020, 3:17

Grad píše: 22. 2. 2020, 9:28 Že mi ruka neupadla než som napísal ten 1.post o reklame :twisted:
Naprosto souhlasím. A ještě před upadnutím sis měl tou rukou nafackovat.

Do jakých konstrukcí se zvrhlo tohle vlákno o (podle mě) docela fajn videu o něčem, co si zvažovalo dost lidí koupit - to teda čumím.
Snad se to ale dá přičíst nastupujícímu jaru, kdy samci začínání být zvýšeně agresivní vůči jiným samcům.
Pokud už by na tomhle fóru nemohl být odkaz ani na podobné video, navíc od dlouholetého člena, tak už fakt nevím.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22384
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 2. 2020, 3:50

Informace jsou ok forma vadi
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
picom
Příspěvky: 2107
Registrován: 11. 8. 2006, 2:07
Bydliště: Praha

22. 2. 2020, 4:09

Nešlo by to vyřešit rovnou s autorem příspěvku a vše co není k tématu smazat ?
Chtěl jsem si něco přečíst a plazmové řezačce a místo toho je tady diskuzní fórum :(
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

22. 2. 2020, 4:26

picom píše: 22. 2. 2020, 4:09 ...
Chtěl jsem si něco přečíst a plazmové řezačce ...
Kdybych byl odvážnej, tak Ti řeknu, aby ses podíval na to Klimbíkovo video. Myslím, že celkem pěkně ukazuje jak by s tím asi zápolil člověk, který si to koupí a zatím o plazmovém řezání nic moc neví.
Ale poradit Ti to nemůžu, protože bych to (jistě oprávněně) schytal od Grada, že jsem debil, co nepozná čistokrevnou reklamu. :-(
Odpovědět

Zpět na „plazma plyn voda laser EDM“