vřetena

diskuze tykajici se mechaniky a dalsich veci okolo komercnich CNC stroju
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 2263
Registrován: 3. 8. 2016, 9:29

24. 10. 2018, 5:46

Díky za hodně cenné informace...
vreteno.cz
Příspěvky: 29
Registrován: 28. 11. 2015, 9:47

24. 10. 2018, 6:09

Když už jsme v tom, zde je výpočet pro axiální předpětí ložisek vřeten. kde F=k . d

F = axiální předepínací síla (vychází v kN)

k = opravný koeficient podle předpokládané zátěže (0,005-0,01 pro lehké aplikace - brusky, textilní mašiny, a vysoceotáčkové vřetena) a (0,02 pro všechno ostatní)

d = malý průměr ložiska/hřídele na kterou má být nasazeno (zadává se v mm)

u frézy na nástroje do 8kg (třeba velikosti FA4/ FA3 se předpokládá předpětí okolo 700N)
u brusných vřetýnek IBCA se specifikací do 8000ot/min a podobné je předpětí okolo 350N)

na kolik musíte momenťákem předepnou onu KM matku si musíte vypočítat zpětně za pomocí známé výsledné síly ze vzorce pro předeplý šroub.

Vzoreček je empirický z anglických materiálů firmy SKF (na stránceúplně dole) - používá ho většina líných konstruktérů a stačí to.
http://www.skf.com/group/products/beari ... index.html

pokud to chcete přesně, tak výpočet i se zohledněním úhlů ložiskových drah atd... je zde
http://www.skf.com/binary/21-299896/Bea ... 299896.pdf
Servis obráběcích strojů, výroba a vývoj nových krámů do světa
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

24. 10. 2018, 8:01

"Ne nadarmo se u nás v Tosce nechávaly odlitky ležet roky v kopřivách"

Hned po týhle větě mi bylo jasný, že to bude zajímavý čtení :)
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

24. 10. 2018, 8:32

Mex píše: 23. 10. 2018, 11:24 Link přímo na to pdf je
https://ia801902.us.archive.org/24/item ... nnelly.pdf
Ale je to velké jako kráva, má to 1.6 Gbyte.
Nebo 2.odkaz v postu tady viewtopic.php?p=172850#p172850
mám dokonce pocit že to je výrazně kratší cca do 100MB
vreteno.cz
Příspěvky: 29
Registrován: 28. 11. 2015, 9:47

27. 10. 2018, 8:09

Opět přišel další dotaz.

Jak změřit předepnutí vřetene. Odpověď je jednoduchá. Změřit to nejde, nebo aspoň já to se svými možnostmi neumím. Ale vím že když dosáhnu při utahování štelovací matice určitého momentu, který si předem spočítám z těch vzorečků co jsem Vám sem napsal, tak tam to předepnutí prostě je. Ale podmínkou je použití kvalitních a bohužel i drahých přesných ložisek, která jsou univerzálně párovatelná. A zároveň dodržení co nejjemnějších, nejčistějších a nejpřesnějších způsobů montáže. To znamená čisté bezprašné prostředí se stálou teplotou, měřáky schopné měřit pod jeden mikron (já mám indukční měřáky od firmy Metro a Mahr, bohužel jedna tahle sranda vyjde na více něž 2000 euro a jde o tohle https://www.tm-technik.cz/snimace-a-vyh ... -jednotky/ ). Kterými se měři házivosti a celkové sesazení sestavy a další různé odchylky.

Jinak, pokud je vřeteno vrak, nebo se holt chce šetřit na ložiskách, tak se musí ložiska pracně navažovat na dynamometru a kroužky lapovat do patřičných rozměrů. takže stejně co se nakonec ušetří na levných dílech, zahučí do větší pracnosti.

A nejhorší je, když už se v tom před Vámi někdo vrtal, vrazil tam fórový ložiska, kroužky si nějak přebrousil, nějak to složil. A nějak to jelo. Pak už Vám nezbyde nic jiného, než to udělat stejným zůsobem a doufat že to klapne. Nebo to vzít úplně zu grunt. Ale to zase stojí ranec.

A aby jste mi rozumněli, co tím myslím, tady je video, jak se to celé utahuje. Ale těch informací si nevšímejte. Jde o opravu válcovací hlavy. Jsou tam jiné rychlosti, ložiska, utahovací momenty, a pracovní tlaky. Ale princip je stejný.

https://www.youtube.com/watch?v=BjyfWDR6UIo

Zde je video, jak se měří vřeteno před montáží a případnými úpravami
https://www.youtube.com/watch?v=EGZ0927SvZ8

Tady jak má vypadat montáž (myšleno místnost)
https://www.youtube.com/watch?v=MXyrIExTmi8

Tady něco pro potěšení oka, jak to dělají profíci u vřeten běžných rychlostí ( cca do 5000 ot/min) ty nejsou tak choulostivé

https://www.youtube.com/watch?v=gDf9DWeht3w

A nakonec aby jste si nemysleli, že tady na Vás hážu machra, tak moje montáž je můj kancl. A posloupnost je následující, uklidit, vysát přes douhou hadici(vysavač musí být nejlépe 2 místnosti daleko, ať ten prach vysaju a ne jen rozvířím). Vše připravit, přikrýt igelitem, zapnout klimu, nechat to tak 2-.3 dny hnít, ať se vše natemperuje. Pak součástky otírat jelenicí a skládat. Vždycky dělám několik kusů najednou, abych tu proceduru nemusel opakovat pořád dokola každý druhý den. No a pak záběh už za normálních podmínek. Důvod je jednoduchý. Bojuji s místem i když mám dílnu okolo 150m2 tak abych stavěl ultračistou buňku jen na montáž, na to nejsou prachy. Protože je potřebuji rvát do jiných technologií. Časem to přibude, ale kdo ví kdy. Teď stavím obrobnu. On stejně výsledek montáže je stejný. A jako bonus mě to nutí nemít v kanclu zbytečné věci a svinčík.
Servis obráběcích strojů, výroba a vývoj nových krámů do světa
vreteno.cz
Příspěvky: 29
Registrován: 28. 11. 2015, 9:47

27. 10. 2018, 9:22

A ještě drobnost. Pokud se nedá dostat momenťákem k KM matce, dělá se to obráceně. Matku zablokovat hákovým klíček a přes momenťák otáčet samotným vřetenem. A jakoby ho našroubovávat na matku a ne matku na vřeteno. Akorát na to musíte mít opět přípravek.
Servis obráběcích strojů, výroba a vývoj nových krámů do světa
Petr68
Příspěvky: 878
Registrován: 3. 12. 2015, 9:38
Bydliště: Karlovy vary

25. 1. 2019, 3:42

Parádní prácička. Tyhle videa vidět vřeteno z mého soustruhu, tak se samo zmuchlá a hodí se do kontejneru :lol:
Strigon ME-250, SV18RA, Mikromat SFW200/600, L-TEC Ductling II
Uživatelský avatar
Mylan
Příspěvky: 460
Registrován: 7. 8. 2016, 3:04
Bydliště: SNV

27. 1. 2019, 9:54

Vééééľmi dobré vlákno.
SV18R,FA3AH,V23a,Plazma Berlan40,MIG ETP208,2H125,brúska z F1,Bomar160.120
HonzaHorka
Příspěvky: 1012
Registrován: 15. 11. 2009, 2:17

28. 1. 2019, 5:19

Klobouk dolů a velké poděkování za zdílení takovýchto úžasných a vzácných informací.
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

28. 1. 2019, 11:23

Uzasne nieco take citat.
Ja mam otazocku ci je smerodajne merat volu vretena ulozeneho v klznych loziskach ( sv 18) sposobom metrova paka na konci zatazena 10km merana odchylka max 0.02.
Kolko vydrzi zaskrabanie lozisk v praxi ? Ma zaskrabenie velky vplyv na presnost masiny ? Alebo len predzuje zivotnost vretena.
Pre tieto masiny s klznymi loziskami asi nieje sranda pracovat cez zimu v nevykurenej dielni ze ?
Predpokladam ze ked sa ide sustruzit nedaju sa hned plne otacky. Ked idem pracovat na susstruhu naham ho tocit na najpomalsie otacky 5 az 10 minut zatial si chystam veci potom idem postupne vyssie az na pozadovanu rychlost. Je aj v tomto zauzivana prax ? Ci to nahavam zbytocne dlho alebo naopak kratko.
Dakujem
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
vreteno.cz
Příspěvky: 29
Registrován: 28. 11. 2015, 9:47

31. 1. 2019, 4:11

Zdravím, stroj by měl být zahřátý na provozní teplotu, než se na něm začne něco dělat. To znamená rozumně vlažný, nesmí vás od něho zábst ruce. Všichni staří soustružníci ve fabrice nejdříve stroj zapli aby cirkuloval olej, a šli si uvařit kafe. V nevytopené dílněse to dá řešit nějakým horkovzdušným přímotopem, který na chvíli pustíte tak aby teplo šlo dolů pod mašinu k nádrži. Nádrž s olejem se nahřeje a pak to teplo rozvede po celém vřeteníku. Za provozu už teplotu udrží teplo vzniklé od elektromotoru. Ale jinak pokud je na tom jinovatka, tak není dobré na tom něco dělat. Pokud je v dílně na nulou cca 4-5°C, je to ok.

A jednoduchý test na vůli ve vřeteni je, když zkusíte hluboké upichování širokým upichovákem. To jest tyč 100-150 průměr upichovák šíře 2mm a vzdálenost upíchnutí od vřetena 100 - 200. Když to začnedělat bordel - vrčet, vibrovat, kvičet = vůle ve vřeteni. Dobré vřeteno bez vůle bordel při tomhle nedělá. A je to dobrý trik i při kupování soustruhu. Pokud se na něm nedá takhle upíchnout, tak nebrat, nebo ještě jednou probrat, kolik že to má vlastně stát.
Servis obráběcích strojů, výroba a vývoj nových krámů do světa
Petr68
Příspěvky: 878
Registrován: 3. 12. 2015, 9:38
Bydliště: Karlovy vary

31. 1. 2019, 11:22

Já jsem na svém TOS C40 zkoušel několikrát ladit vůli dle originálního postupu v příloze, ale na takové parametry upichování se ne a ne dostat. Při klasickém soustružení je vše OK, ale dojde na upichování a žádná sláva. Zkoušel jsem všechny možné upichováky, ustavení, otáčky a materiály. Možná se jen bojím pouzdro víc dotáhnout.
Přílohy
Vřeteno.pdf
(308.55 KiB) Staženo 274 x
Strigon ME-250, SV18RA, Mikromat SFW200/600, L-TEC Ductling II
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

31. 1. 2019, 5:16

dakujem skusim :D
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
vreteno.cz
Příspěvky: 29
Registrován: 28. 11. 2015, 9:47

1. 2. 2019, 6:07

Ono se to né vždy povede k dokonalosti. Je li soustruh starý, a dlouhodobě pracuje s větší vůlí v ložisku, tak se v něm udělá šiška ( myšleno profil ložiska). A když se to potom přitahuje, tak ta šiška se rovnoměrně stahuje a nastane situace, kdy kruhové vřeteno je ve dvou bodech staženo elipsou a tak se tam vůle vymezit nedá.

Krásnej příklad jsem měl včera. kamarád vlastní nástrojárnu a vydržuje si tam BPH verze kameníček z roku 1946. Důvod je jednoduchej. Vyrábí nářadí a měřící přípravky a na moderních strojích si nemůže dovolit takové věci jako spuštění stroje bez zaplého magnetu, bez krytů, atp.... A se všemi těmi povinnými bezpečnostními prvky se nedá pořádně produktivně vyrábět. A už vůbe ne najíždět na kus, se zaplým strojem, pod mikroskopem. No a když dělal prismata, tak mu to už dělalo na tom materiálu špatný povrch. Chtěl provizorně přitáhnout šály s tím, že když to nebude stačit, tak oprava proběhne někdy později. Na začátku jsem naměřil vůli 0.05 a začali jsme přitahovat. stáhl jsem to na vůli 0.01 Ve vertikálním směru a 0.002 v horizontálním (měřeno v radiální rovině vřetena). Pak to slavně jelo hodinu, dělalo to luxusní povrchy a pak se to hvízdlo. Tak jsme to nakonec rozvolnili na 0.035 vertikálně a cca 0.01 horizontálně a už to bylo dobrý. Výsledkem bylo mírné zlepšení, ale top to nebylo a nebude dokud se z toho ložiska opět nenaškrabe ideální válec. A vše bylo způsobeno tím, že na tom stroji nikdo 20 let nedotahoval ložiska. Když se to dělá pravidelně, tak se tam ta šiška nevytvoří v takové míře aby to nebylo seřiditelný.
Servis obráběcích strojů, výroba a vývoj nových krámů do světa
vreteno.cz
Příspěvky: 29
Registrován: 28. 11. 2015, 9:47

1. 2. 2019, 6:11

Pro upřesnění ideálním válcem je zde myšlen styk ložiska s pánví ve třech bodech, kdy válec vepsaný do těchto tří bodů má ideální kruhový tvar. Pánev se nikdy nestýká s vřetenem po celé své ploše. Ty plochy které se nedotákají slouží jako mazací kapsy.
Servis obráběcích strojů, výroba a vývoj nových krámů do světa
Odpovědět

Zpět na „Mechanika a komponenty “