Magnetka rusanda 3E710B

Stroje zahranicni produkce, napr. z ciny a podobne, pouze podlozene informace o kvalite a potrebnych upravach takoveho stroje aby byl pouzitelny
Odpovědět
Charon

22. 8. 2019, 4:26

Dobrý den
neměl by někdo k dispozici elektro schema téhle magnetky? Na RU stránkách jsem sehnal vše i s origo passportem a návodem, bohužel rus se k tomuhle modelu schema neráčil přiložit...
K většímu modelu 3E711 ho mám, bohužel ten je moc odlišný. Mám ji domluvenou od pána co si udělal mechanickou generálku, ale s elektrikou si neví rady a už nechce pokračovat. Rus totiž zabudoval desku se švábama, diodama a nejspíš triakama ale bohužel je z ní uhel a ještě skriňu někdo vykuchal štípačkama... Trafa pryč, svazky po smrti.
Dle mého je to řízení posuvu, čili nějaké zesilovače snímačů polohy stolu a řízení a s tím si nějakým malým plcčkem poradím i kdybych snímače musel měnit, vypadají jako optické a datasheet neseženu. Ale potřeboval bych schema abych nemusel pokus omyl připojovat motory, ventily a odvodil původní funkci elektroniky. Moc díky kdyby někdo něco měl.
Odpovědět

Zpět na „zahranicni produkce“