Plochý řemen

obrabeni na klasice
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

1. 5. 2012, 7:31

Kvako1 píše:pamatuju si jak jsem jako malej kluk chodil s dědou do lesa ze smrku a borovic zbirat vosk na řemen. pokud ti ho stačí trochu skoč někam do lesa a ten vosk co vyteka ze smrku a borovic nazbírej, doma jej roztop v plechovce a nalej do papirove trubky a maš to skoro zdarma. děda měl cirkularku a pravě na ten řemen to používal :)
Tohle je komponenta pro výrobu kalafuny, tudíž to viz magiho text výše nelze doporučit. pokud je nouze svíčka z včelího vosku se v leckteré domácnosti najde.
Uživatelský avatar
magi
Sponzor fora
Příspěvky: 2653
Registrován: 16. 10. 2006, 12:40
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

1. 5. 2012, 11:01

Tuba Adhefixu je stoprocentní. Matlal jsem tím i klínový řemen, když jsem byl lenošný jej napnout.

http://vseprofirmy.eu/store/goods-329---.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dle úpravy hnojiště poznáme hospodáře, dle výsledu voleb jakýchkoliv duševní úroveň voličů.
PETRNAX
Příspěvky: 14
Registrován: 4. 7. 2020, 10:44

20. 2. 2021, 7:29

Já si na mou velkou Volman sloupovou vrtačku s plochými řemeny sypu kalafunu rozdrcenou na prach, roztočím řemeny a za chodu je posypu troškou prachu kalafuny, okamžitý efekt, ničím to nenatírejte, ani vosk, ani rozpuštěná kalafuna, posypat to a to vydrží do konce života.
Odpovědět

Zpět na „konvencni obrabeni“