nástrojová bruska 5k

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

3. 10. 2016, 9:39

No že ti to trvalo :lol: Ten kdo si přirazí 30% je jenom šmudla ,v týhle zemi jsou uctívani ,,obchodníci " kteří dokážou beze studu nasadit 1000 a víc %
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

3. 10. 2016, 9:41

robokop píše:mu nekdo poslete odkaz na tu debatu zde
treba se alespon zastydi
Nzastydí to jsou Šmejdi jako ty to okrádaj důchodce!
Myslím že to možná čte proto nevíme co je zase prodáno :mrgreen:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

3. 10. 2016, 9:43

To neni myslim potreba. Prodavajici Hannes dobre vi, co se o nem pise. Kdyz vyleze z nory, dostane jeste vetsi cocku, tak logicky dela mrtveho brouka ... Snad nas bude informovat "ze je to pryc" :-)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

3. 10. 2016, 1:14

to je Hannes?

a ja si myslel ze to je jen desnej bordelar kdyz furt musi tak urputne debordelizovat
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
stabilacek 1
Příspěvky: 1
Registrován: 14. 12. 2020, 6:47

15. 12. 2020, 8:08

já se trochu Svobody a jiných obchodníků musím zastat a klidně mne sežerte.Jestli jste si ještě nevšimli,tak už máme s jásotem vycinkaný kapitalismus,a jestli se někomu něco nezdá,cena,kvalita,tak může jít jinam.Brusku vám prodá třeba Ervínek Junkrů v "raichu" nebo Cincinatka v usa třeba za 150 tisíc a nikdo se s vámi nebude vybavovat.Svoboda podniká,není to žádná legrace v dnešní době,Dá se u něj cokoli sehnat a je vstřícný.Tak o co jde?Berte nebo nechte být,nikdo vás nenutí.Já chápu že jsme v čechách,kde hodně lidí nesnese že někomu něco jde,že má soused lépe natřenou míchačku a každý by chtěl všechno zadarmo,ale je už jiná doba.Ať to každý zkusí.V kapitalismu se nikdo s nikým nemaže.A že to prodává třeba po dílech a i indům?Klidně,když nejsou ubrečení a jsou šikovní a dají si stroj do pucu,zaškrábnou si rybinku ,vytočí si na starém volmanovi,který také třeba přitáhli z čech novou trapézu na posuv ?Proč ne.Na rozdíl od nás,kde jen do všeho kecá Brusel,norma a předpis i na rezavý drát,dělá se politika a jen se u nás žvaní,u nich na rozdíl od nás vyrábí třeba i motorky.Omlouvám se těm,co to chápou,co něco ve strojařině dokáží a umí.Že se u nás řemeslo zdegradovalo na sprosté slovo,za to opravdu nemohu....Ještě že se toho nedožil Laurin s Klementem a Emil škodů a jiní,kteří také začínali na ponku pod švestkou.Asi by jim bylo smutno..........
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

15. 12. 2020, 9:00

... registrován 14.12 příspěvěk perla 15.12. a doufám adminem brzy máznuto. Nikdo se na tebe nezlobi, protože z tvého příspěvku bohužel vyplývá duševní nemoc. Ve svém zájmu vyměn doktora a případně požádej o lepší prášky. Předpokládám, že toto moudro se objeví zítra i po dalších forech ...
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

15. 12. 2020, 9:29

Houby nemoc absťák ,není na fet.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7176
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

15. 12. 2020, 9:33

Elbarto, fmodel: Chápu dobře že narážíte na stabiláčka 1?
Co je špatného na jeho příspěvku?
řekl slušně svůj názor
chápu, že se někomu líbit nemusí
já s ním z velké části souhlasím
elbarto píše: 15. 12. 2020, 9:00 ... registrován 14.12 příspěvěk perla 15.12. a doufám adminem brzy máznuto. Nikdo se na tebe nezlobi, protože z tvého příspěvku bohužel vyplývá duševní nemoc. Ve svém zájmu vyměn doktora a případně požádej o lepší prášky. Předpokládám, že toto moudro se objeví zítra i po dalších forech ...
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
ovi-ivo
Příspěvky: 1115
Registrován: 12. 4. 2015, 9:41
Bydliště: kůsek od Hodonína

15. 12. 2020, 9:38

No já mám delší historii tu na foru, než tady ten pán nahoře s jedním příspěvkem a první registrací 14.12.2020 což je opravdu velice podezřelé...., ale jen bych řekl pořekadlo co můj děda říkával: "Jeden druhýho šidíme a tak se živíme." A to je pravda, která platí i unás obyčejných i bohatých - kdo z nás nikdy nešulil nekradl v práci či jinde?
Nejsme tedy i my co jsme osvč nebo podnikatelé a účtujeme hodinový sazby 250,- 350,- 450,- 650,- kč/hod v očích těch co by nejraději vše zadarmo a levnějc vydřiduši?
Kdy nevidí náklady spojené s provozem a vše kolem.
Možná nám chybí i úhel pohledu, proto už překupníky nehodonotím jsou drazí a levnější každý se může rozhodnout mít - nemít, koupit - nekoupit, podpořit - nepodpořit....ale to jsme my český národ si to vydudlat někde u krýglu (či foru) a skutek utek jede se dál.
Teď se to tady teprve rozohní :D
xener
Příspěvky: 853
Registrován: 2. 3. 2019, 12:48

15. 12. 2020, 9:45

nebude to Svoboda so skrytou reklamou ? :)
Engineer
Příspěvky: 2354
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

15. 12. 2020, 10:24

stabilacek 1 píše: 15. 12. 2020, 8:08 já se trochu Svobody a jiných obchodníků musím zastat a klidně mne sežerte.Jestli jste si ještě nevšimli,tak už máme s jásotem vycinkaný kapitalismus,a jestli se někomu něco nezdá,cena,kvalita,tak může jít jinam.Brusku vám prodá třeba Ervínek Junkrů v "raichu" nebo Cincinatka v usa třeba za 150 tisíc a nikdo se s vámi nebude vybavovat.Svoboda podniká,není to žádná legrace v dnešní době,Dá se u něj cokoli sehnat a je vstřícný.Tak o co jde?Berte nebo nechte být,nikdo vás nenutí.Já chápu že jsme v čechách,kde hodně lidí nesnese že někomu něco jde,že má soused lépe natřenou míchačku a každý by chtěl všechno zadarmo,ale je už jiná doba.Ať to každý zkusí.V kapitalismu se nikdo s nikým nemaže.A že to prodává třeba po dílech a i indům?Klidně,když nejsou ubrečení a jsou šikovní a dají si stroj do pucu,zaškrábnou si rybinku ,vytočí si na starém volmanovi,který také třeba přitáhli z čech novou trapézu na posuv ?Proč ne.Na rozdíl od nás,kde jen do všeho kecá Brusel,norma a předpis i na rezavý drát,dělá se politika a jen se u nás žvaní,u nich na rozdíl od nás vyrábí třeba i motorky.Omlouvám se těm,co to chápou,co něco ve strojařině dokáží a umí.Že se u nás řemeslo zdegradovalo na sprosté slovo,za to opravdu nemohu....Ještě že se toho nedožil Laurin s Klementem a Emil škodů a jiní,kteří také začínali na ponku pod švestkou.Asi by jim bylo smutno..........
Naprostý a bezvýhradný souhlas !!!!!!!!!! O řemesle se už více méně jen žvaní, čest výjimkám.
Ono pokud jde o ty překupníky, tak já jsem svoji flotilu strojů cca z 60-70% nakoupil také u nich, a někdy i opravdu hodně draho. Ovšem s klidným svědomím mohu říci, že i starý hrobky si na sebe v pohodě vydělají, když člověk ví jak s nima pracovat. Mám i stroje, který se zaplatily za jedinej den provozu, ale je to o tom, že to řemeslo musím umět a ne jen o něm žvanit, nebo ukazovat na trubce jak se to nemá dělat. :wink:
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

15. 12. 2020, 2:35

stabilacek 1 píše: 15. 12. 2020, 8:08 já se trochu Svobody a jiných obchodníků musím zastat a klidně mne sežerte.Jestli jste si ještě nevšimli,tak už máme s jásotem vycinkaný kapitalismus,a jestli se někomu něco nezdá,cena,kvalita,tak může jít jinam.Brusku vám prodá třeba Ervínek Junkrů v "raichu" nebo Cincinatka v usa třeba za 150 tisíc a nikdo se s vámi nebude vybavovat.Svoboda podniká,není to žádná legrace v dnešní době,Dá se u něj cokoli sehnat a je vstřícný.Tak o co jde?Berte nebo nechte být,nikdo vás nenutí.Já chápu že jsme v čechách,kde hodně lidí nesnese že někomu něco jde,že má soused lépe natřenou míchačku a každý by chtěl všechno zadarmo,ale je už jiná doba.Ať to každý zkusí.V kapitalismu se nikdo s nikým nemaže.A že to prodává třeba po dílech a i indům?Klidně,když nejsou ubrečení a jsou šikovní a dají si stroj do pucu,zaškrábnou si rybinku ,vytočí si na starém volmanovi,který také třeba přitáhli z čech novou trapézu na posuv ?Proč ne.Na rozdíl od nás,kde jen do všeho kecá Brusel,norma a předpis i na rezavý drát,dělá se politika a jen se u nás žvaní,u nich na rozdíl od nás vyrábí třeba i motorky.Omlouvám se těm,co to chápou,co něco ve strojařině dokáží a umí.Že se u nás řemeslo zdegradovalo na sprosté slovo,za to opravdu nemohu....Ještě že se toho nedožil Laurin s Klementem a Emil škodů a jiní,kteří také začínali na ponku pod švestkou.Asi by jim bylo smutno..........
S názorem nesouhlasím. Svádět to na čecháčkovskou závist je úplně mimo mísu.
Jsou obchodníci jako třeba UNIFA co se chovají slušně a korektně. Svoboda je z opačného spektra. Zbytek je někde mezi tím. Na Svobodu mam od různých lidí různé a z většiny negativní reference, sám s ním mam negativní zkušenosti - nikdo nenadával, jestli si vydělá ročně jen milion nebo hned deset, ale na jeho přístup.
A proč by se na Svobodu nemělo veřejně nadávat a varovat před ním? Právě že máme ten kapitalismus a díky tomu u něj NEMUSÍM nakupovat. Akorát je potřeba reference si právě sdělovat, ať už negativní nebo positivní. Nevím jak jinak docílit toho aby ti špatní skončili.
Když mě v hospodě XY okradou, bude tam nepříjemná obsluha, nebo mizerná kuchyně, tak to taky řeknu ostatním, tak nevím proč by to nemohlo být i ve strojařině.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

15. 12. 2020, 3:56

stabilacek 1 píše: 15. 12. 2020, 8:08 já se trochu Svobody a jiných obchodníků musím zastat a klidně mne sežerte.Jestli jste si ještě nevšimli,tak už máme s jásotem vycinkaný kapitalismus,a jestli se někomu něco nezdá,cena,kvalita,tak může jít jinam.Brusku vám prodá třeba Ervínek Junkrů v "raichu" nebo Cincinatka v usa třeba za 150 tisíc a nikdo se s vámi nebude vybavovat.Svoboda podniká,není to žádná legrace v dnešní době,Dá se u něj cokoli sehnat a je vstřícný.Tak o co jde?Berte nebo nechte být,nikdo vás nenutí.Já chápu že jsme v čechách,kde hodně lidí nesnese že někomu něco jde,že má soused lépe natřenou míchačku a každý by chtěl všechno zadarmo,ale je už jiná doba.Ať to každý zkusí.V kapitalismu se nikdo s nikým nemaže.A že to prodává třeba po dílech a i indům?Klidně,když nejsou ubrečení a jsou šikovní a dají si stroj do pucu,zaškrábnou si rybinku ,vytočí si na starém volmanovi,který také třeba přitáhli z čech novou trapézu na posuv ?Proč ne.Na rozdíl od nás,kde jen do všeho kecá Brusel,norma a předpis i na rezavý drát,dělá se politika a jen se u nás žvaní,u nich na rozdíl od nás vyrábí třeba i motorky.Omlouvám se těm,co to chápou,co něco ve strojařině dokáží a umí.Že se u nás řemeslo zdegradovalo na sprosté slovo,za to opravdu nemohu....Ještě že se toho nedožil Laurin s Klementem a Emil škodů a jiní,kteří také začínali na ponku pod švestkou.Asi by jim bylo smutno..........
Pokud jsem kupoval nějakou mašinu z druhé ruky v zahraničí, tak to probíhalo asi takto.
Mail "mám zájem o to a to"
Odpověď prodejce - cena je xy, je u toho toto, technický stav abc, dokumentace kompletní. V době od do je možné mašinu u nás zkusit. Ptejte se, na cokoli, co potřebujete,.
V Blansku to pro změnu probíhalo následujícím způsobem
telefonát: "mám zájem o to a to"
odpověd: Mašina tu asi nekde je, pokusíme se jí najít. Cena je k diskuzi, technický stav naprosto nejasný, dokumentace nula. Příslušenství co je na fotkách k tomu asi :mrgreen: nepatří, to zaplatíte zvlášť.
-------------------
Takže z mé strany, po této zkušenosti udělám s radostí COKOLI je možné, abych strojnímu vexlákovi, nedal ani halíř.
To radši zaplatím o trochu víc a pojedu na druhou stranu zeměkoule.
Navíc to "víc" už aktuálně neplatí - většinu mašin, co jsou v blansku k prodeji, lze sehnat v zahraničí (a nebo i jinde u nás) levněji a hlavně v lepším stavu.
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

15. 12. 2020, 4:38

Raz mal tento vexlak na inzerate ze kupi mn80 tak som mu ju ponukol neviem ci za 2 alebo 3 tisic eur a ze to je vela to nie :D
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
Petr68
Příspěvky: 878
Registrován: 3. 12. 2015, 9:38
Bydliště: Karlovy vary

15. 12. 2020, 4:48

Já mám podobné zkušenosti jako Milan.
Telefonát:
Chtěl bych koupit ten zelený vyvažovací stojánek. Kolik za něj chcete?
Paní: Nevím co myslíte, zeptám se a zavolám zpět.
Tak stojánek stojí 52tis. bez DPH
To si nerozumíme mám na mysli ten malý zelený stojánek na vyvažování kotoučů k brusce.
No říkám, cena je 52tis bez DPH
To je naprosto nereálná cena, vy myslíte něco jiného.
Tak počkejte zavolám vedoucího.
Vedoucí: ano ten malý zelený stojánek, tak ten je prodaný.
Hodina v prd... :lol:
Strigon ME-250, SV18RA, Mikromat SFW200/600, L-TEC Ductling II
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“