To mi hlava nebere toto

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
chb
Příspěvky: 3802
Registrován: 12. 3. 2013, 7:24
Bydliště: Havl. Brod

12. 3. 2021, 9:08

uvědomte si, že "žena" bere v úvahu počet dárků a ne jejich cenu, 3x jedna růže je pro ni cennější než jedenkrát něco ze zlata :-)

tedy sušička fajn, ale pokud byla jen jedna :-)
Víťa - BF20 - upraveno na CNC + Mach3 + SS, soustruh CJM250, MK3 Průša, ostřička nástrojů
el_fuego333
Příspěvky: 618
Registrován: 10. 2. 2009, 6:21

12. 3. 2021, 9:47

Ono to je dost individualne. Moja svagrina raz dostala na vianoce neonku. A pohoda, predstierala radost. :D
Poloboh vetra a mora, hrdina mužov.. radikalny ultra heterosexual
Uživatelský avatar
shaolin
Příspěvky: 1188
Registrován: 11. 9. 2011, 7:17

12. 3. 2021, 10:32

elbarto píše: 12. 3. 2021, 8:26 O osudu našich hraček je lepší nepřemýšlet. ..........
Tak ma napadlo, že by nebolo odveci mať v záveti ošetrené aj tieto veci... napr. svoje stroje po smrti venujem adminovi cnc fóra za jeho snahu ... :)
Uživatelský avatar
shaolin
Příspěvky: 1188
Registrován: 11. 9. 2011, 7:17

12. 3. 2021, 10:34

chb píše: 12. 3. 2021, 9:08 uvědomte si, že "žena" bere v úvahu počet dárků a ne jejich cenu, 3x jedna růže je pro ni cennější než jedenkrát něco ze zlata :-)

tedy sušička fajn, ale pokud byla jen jedna :-)
Čiže keď žene darujem na každý sviatok jednu korálku, tak za 10 rokov má náhrdelník...je to lepšie ako jej ho dať naraz... :)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

12. 3. 2021, 10:53

shaolin píše: 12. 3. 2021, 10:32
elbarto píše: 12. 3. 2021, 8:26 O osudu našich hraček je lepší nepřemýšlet. ..........
Tak ma napadlo, že by nebolo odveci mať v záveti ošetrené aj tieto veci... napr. svoje stroje po smrti venujem adminovi cnc fóra za jeho snahu ... :)
To dáváš veřejný příslib?
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22394
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

12. 3. 2021, 10:57

jeste toho trochu
shaolin píše: 12. 3. 2021, 10:32
elbarto píše: 12. 3. 2021, 8:26 O osudu našich hraček je lepší nepřemýšlet. ..........
Tak ma napadlo, že by nebolo odveci mať v záveti ošetrené aj tieto veci... napr. svoje stroje po smrti venujem adminovi cnc fóra za jeho snahu ... :)
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1531
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

12. 3. 2021, 11:00

Hele, vono vůbec u ženský to není vo tom co jí dáte, ale vo tom, jaká k tomu je vomáčka! :lol:
Prostě každá mašina chce to svoje, stejně to je i se ženskejma, je potřeba se s každým kusem naučit pracovat a zžít se s ním. Už jsem se naučil, že když překročím kritický votáčky, tak mašina začne drnčet. Do některý mašiny je potřeba dolejvat průběžně volej, některá maká i bez voleje, u některý je volej přímo defacto zakázanej :lol:
Je potřeba jistýho mixu empatie, selskýho ruzumu, odhadu a znalostí, aby člověk dokázal bezbolestně prokličkovat pralesem relativně krátkýho života. Proč si dělat pakárnu, že? :lol:
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4887
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

12. 3. 2021, 11:15

Dost mě zaráží kolik lidí kolem co znám a bohužel i kamarádu je až chorobně fixovaných na "věci". Tohle ti neprodám to našel dědeček na smetáku, tohle ti neprodám/nevyměním a nevadí, že to mám 10, protože s tím večer onanuju.Člověka co měl 5 koníku na S28 jsem přemlovat snad 2 měcíce, že i se 4 bude život OK. Potom naštěstí neměl na jídlo a byl můj. Těmto lidem skutečně nedochází, že jejich potomstvo to nahází do kontáku a příběh mazlíčku skončí. Ano rád si hraju, ale zarověn se nemám problém věcí i nemovitosti různě zbavovat, prototože to prostě jsou jen VĚCI.
brutal
Příspěvky: 602
Registrován: 2. 9. 2014, 7:49

12. 3. 2021, 12:03

jenicek píše: 12. 3. 2021, 11:00 Hele, vono vůbec u ženský to není vo tom co jí dáte, ale vo tom, jaká k tomu je vomáčka!
Souhlas - můj známý zapomněl na narozeniny přítelkyně, tak jí nakecal, že jí koupil strašně drahý zlatý prstýnek, úplně jí ho vymaloval v barvách, a pak jen dodal že ho bohužel někde cestou ztratil... a překvapivě to mělo úspěch i tak :D
LukS
Příspěvky: 86
Registrován: 12. 12. 2016, 10:49

12. 3. 2021, 12:22

Když mi přišla ultrazvuková čistička, tak jsem také dostal spásný nápad, vyčistit ženě její šperky.
Byla nadšená. Obvolala kámošky, aby přišly na kafe a přinesly své poklady. I kámošky vzdychaly blahem, otevřely si k tomu flašku vína, a nakonec si z toho udělaly slušnej mejdan.
Taková blbost a přineslo mi to kupu plusovejch bodů.
Uživatelský avatar
Axim
Příspěvky: 415
Registrován: 13. 10. 2020, 5:57
Bydliště: Mladá Boleslav

12. 3. 2021, 12:28

elbarto píše: 12. 3. 2021, 11:15 Dost mě zaráží kolik lidí kolem co znám a bohužel i kamarádu je až chorobně fixovaných na "věci". Tohle ti neprodám to našel dědeček na smetáku, tohle ti neprodám/nevyměním a nevadí, že to mám 10, protože s tím večer onanuju.Člověka co měl 5 koníku na S28 jsem přemlovat snad 2 měcíce, že i se 4 bude život OK. Potom naštěstí neměl na jídlo a byl můj. Těmto lidem skutečně nedochází, že jejich potomstvo to nahází do kontáku a příběh mazlíčku skončí. Ano rád si hraju, ale zarověn se nemám problém věcí i nemovitosti různě zbavovat, prototože to prostě jsou jen VĚCI.
Ahoj kluci
Přesně tak znám dva případy
Jeden známy jezdil buginy a měl krásnou dílnu
Bohužel jsem se to dozvěděl pozdě,že zemřel
Hned po pohřbu jeho dva pitomci pardon potomci
Zavolali do kovošrotu a tam jim udělali směšnou nabídku , ale že doprava bude zdarma
Druhy den najeli postupně 4 auta ,s kontejnerech a rukou na dvůr .otevřeli garáže měl všude vysoká vrata a pěkně rukou šahly dovnitř a všechno zmačkly do konťáku .Skříně s nářadim , soustruhy , frezky, vrtačky , náhradní autodíly prostě vše.
Během cca dvou měsíců pak snížili stropy udělali příčky a nadělali takové malé mansardičky a vesele vše pronajmuli studentům blízké VŠ
Ten druhy kamarád to je měsíc také umřel . Kombinace rakovina a covid
Potomek - pitomec - dědic jeho vnuk již také vycházel komplet celou garáž
Musím se tam zajít pristi týden podívat snad prý ještě něco zbylo v přilehlé malé dílně, kde měl soustruh
Tam se ještě nejpropracoval
Ja sám za sebe jsem již něco prodal. Ještě něco prodam a zbytek jsem dohodnuty , že po mě vše prodají ale kdo ví?
SCHAUBLIN 53, GACK K15 , Weiler Condor 81, RB40, Avia fnc 25, a další
Uživatelský avatar
shaolin
Příspěvky: 1188
Registrován: 11. 9. 2011, 7:17

12. 3. 2021, 1:45

Normálne tu postupne spejeme k duchovným hodnotám. To sa mi páči ... :)

Ale je to fakt, táto doba vyplavuje rôzne nové pocity a pohľady na svet... smrť nám behá po uliciach a je bližšie ako kedykoľvek inokedy...
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

12. 3. 2021, 2:25

LSoft píše: 12. 3. 2021, 7:16 Jednou jsem si domů přivezl novou pásovou pilu. Balík 0,6x0,8x1,6 m, váha něco přes 80 kg.
No nechal jsem to v autě a říkám si: nechám to navečer, až se setmí. Skryt pod rouškou tmy to hovado v klidu přetáhnu do dílny. Bo co oko nevidí, srdce nebolí, klasika :)
No tak jsem si počkal, až se setmí, vymorduju balík z kufru auta a dotáhl ho až před barák. Najednou cvakl zámek ode dveří a vyšla manželka se synem, venčit psa...
A malej synek to ještě korunoval nadšeným výkřikem: "Tatiiiiiiii, tys koupil tu novou piluuuuu!" :D
Manželka jen nahodila xicht boha pomsty a beze slov, jdouce okolo, bednu aspoň pěkně "od plic" nakopla :D
No aby jedno s tím nakopáváním nedopadla jako jeden můj známý. Ten se nějak v práci v dílně kvůli něčemu strašně naštval a vší silou praštil rukou do výplně plechových dveří. Těšil se, jaký to udělá pěkný zvuk a ještě že to případně promáčkne. Jenomže se mu podařilo se trefit zrovna přesně do místa, kde byl pod plechem ocelový profil jako výztuha, takže pěkný zvuk udělal leda on a ještě jako bonus vyfasoval na ruku sádru.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
milan.83
Příspěvky: 826
Registrován: 25. 1. 2018, 7:26

12. 3. 2021, 6:09

aleshonsa píše: 12. 3. 2021, 2:25
LSoft píše: 12. 3. 2021, 7:16 Jednou jsem si domů přivezl novou pásovou pilu. Balík 0,6x0,8x1,6 m, váha něco přes 80 kg.
No nechal jsem to v autě a říkám si: nechám to navečer, až se setmí. Skryt pod rouškou tmy to hovado v klidu přetáhnu do dílny. Bo co oko nevidí, srdce nebolí, klasika :)
No tak jsem si počkal, až se setmí, vymorduju balík z kufru auta a dotáhl ho až před barák. Najednou cvakl zámek ode dveří a vyšla manželka se synem, venčit psa...
A malej synek to ještě korunoval nadšeným výkřikem: "Tatiiiiiiii, tys koupil tu novou piluuuuu!" :D
Manželka jen nahodila xicht boha pomsty a beze slov, jdouce okolo, bednu aspoň pěkně "od plic" nakopla :D
No aby jedno s tím nakopáváním nedopadla jako jeden můj známý. Ten se nějak v práci v dílně kvůli něčemu strašně naštval a vší silou praštil rukou do výplně plechových dveří. Těšil se, jaký to udělá pěkný zvuk a ještě že to případně promáčkne. Jenomže se mu podařilo se trefit zrovna přesně do místa, kde byl pod plechem ocelový profil jako výztuha, takže pěkný zvuk udělal leda on a ještě jako bonus vyfasoval na ruku sádru.
Přesně tak dopadl soused. Umřel mu děda v náručí, tak pak vzteky praštil pěstí do dveří. Byly z toho 3 týdny s dlahou a pak ještě dva týdny s ortézou.
předválečný soustruh Volman, protahovačka HMS 850, Gude MIG 192/6K, frézka F1J2
HellGrip
Příspěvky: 1282
Registrován: 21. 5. 2019, 10:26

12. 3. 2021, 8:10

elbarto píše: 12. 3. 2021, 11:15 Dost mě zaráží kolik lidí kolem co znám a bohužel i kamarádu je až chorobně fixovaných na "věci". Tohle ti neprodám to našel dědeček na smetáku, tohle ti neprodám/nevyměním a nevadí, že to mám 10, protože s tím večer onanuju.Člověka co měl 5 koníku na S28 jsem přemlovat snad 2 měcíce, že i se 4 bude život OK. Potom naštěstí neměl na jídlo a byl můj. Těmto lidem skutečně nedochází, že jejich potomstvo to nahází do kontáku a příběh mazlíčku skončí. Ano rád si hraju, ale zarověn se nemám problém věcí i nemovitosti různě zbavovat, prototože to prostě jsou jen VĚCI.
veď toto, to potomstvo to predá tomu Luckybastardovi čo sa tým mega úlovkom za hubičku bude tu chváliť
@šaolin: u nás(v ČR už áno) zatiaľ nejde darovať vlastníctvo ani odkázať dedičstvo s podmienkou. Lebo máme občiansky zákonník z čias rudého práva a stále je dôležitejšie pre politikov riešiť teplých a potraty ako to čo ovláda náš celý život každú chvíľu.
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“