Svářečky

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
michal4985
Příspěvky: 164
Registrován: 17. 11. 2016, 5:24

2. 7. 2020, 5:18

oni robia aj servis toho co vyrabaju a do Nitry to mam kusok takze by nemal byt problem.ale uvidime casom,vacsinou som na ich zvaracky pocul skor chvalu,nez staznosti
r4cv
Příspěvky: 2691
Registrován: 8. 12. 2009, 8:32
Bydliště: Topoľčany

2. 7. 2020, 5:34

Generalne reci, ze veci zo slovenska su na ho.no tu neplatia.
Vyrobca dobry, servis sikovny, stroje maju vydrz.
Mam 289 a za cca 15 rokov presla 2mi generalkami. Tj vymenit pojazdove kolesa, ventilator a podavac (magnety v motore casom slabnu).
Na asi 5tich zvarackach vo firme raz zhorel prepoj na usmernovaci.
Kvalita za mna ok.
t256
Příspěvky: 2831
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

2. 7. 2020, 5:50

Ale ja v zadnem pripade netvrdil ze veci Slovenske jsou nahovno. Ja chtel tim prikladem jen rict, ze pokud neco navrhovali a vyrabeji na Slovensku, neni to automaticky zarukou kvality. Mam pocit, ze jsem ty desky ze zminene svarecky nedavno zahlid v krabici s elektroodpadem ktery pouzivam jako darce soucastek, pokud je najdu, zitra to vyfotim, to se opravdu jen tak nevidi :-)
r4cv
Příspěvky: 2691
Registrován: 8. 12. 2009, 8:32
Bydliště: Topoľčany

2. 7. 2020, 6:48

t256 píše: 2. 7. 2020, 5:50 Ale ja v zadnem pripade netvrdil ze veci Slovenske jsou nahovno.
OK, v pohode. na to tu je iný odborník. :)
Uživatelský avatar
Sajmon
Příspěvky: 456
Registrován: 13. 1. 2017, 10:49

3. 7. 2020, 1:06

Mr. MR píše: 2. 7. 2020, 2:23 Přehlédl jsem cenu 5 tis., to je cena s podavačem nebo bez? Bude to asi s tím starým. I s ním to jde, soused to tak používá roky s jedničkou drátem a je spokojený a to vaří tlusté železo a často. Pokud bude svářečka ok, podavač se dá vždy koupit modernější. Jsem asi staromilec a zaostalec, ale při pořizování COčka jsem nad novými stroji neuvažoval, zajímalo mě to staré a pevné. Plošňáky pájené bezolovnatou pájkou jsou strašák. Ale jsou stejně všude.
Je to kompletni k uzivani. Jaky je tam podavac netusim. Nabizi to znamy. Sehnal mu to kdysi otec ale pro nej je to nevyuzitelny, rikal ze to lezi v koute garaze a nedela s tim. Ted to premystoval jelikoz stehoval “dilnu” do jine casti.
Uživatelský avatar
Mr. MR
Příspěvky: 757
Registrován: 31. 5. 2020, 10:05

3. 7. 2020, 1:53

Pořídili jsme WLSP s podavačem Kuhtreiber kit 2-4, ten je dobrý a má cenu větší než svářečka. Pokud tam máš starý podavač, ten je prý asi horší na seřizování ale lidi s tím normálně dělají. Podavač se navíc dá koupit samostatně, kdybys zjistil, že ti starý nestačí. Pokud je to komplet a funkční, tak za 5k není co řešit. Žádná dnešní svářečka v lidové cenové relaci se s tím asi nedá srovnávat. Snad jenom to místo co zabírá...

Ten chlápek ví, co píše. Čel jsem to před koupí té naší a je to pravda. Jo, v té naší jsou dva mezaxiály a taky to stačí, na výkony na doma by to šlo asi i bez ventilátoru...

https://www.svarecky.com/wlsp-315-2
Připrav se, hrajem...
https://www.youtube.com/watch?v=HzjNAnEfvxc
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“