Aukro soustruh - už se to blíží

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
brutal
Příspěvky: 602
Registrován: 2. 9. 2014, 7:49

5. 4. 2018, 10:27

milan584 píše: Jistě.
Je vidět žes nikdy neviděl 102 ani z rychle jedoucího vlaku :D
První problém té 1i611, je v tom, že to kleštinový upínání, co má je spíš pro pobavení, druhý, že tom, kde má umístěný vodicí šroub, a to třetí, nejzásadnější - 102 (vřeteník a support) skoro nedilatuje - takže drží rozměry.
Kdežto u té 1i611, když ti otevřu okno za zády, tak můžeš začít znova :shock:
Mj. o tom to je - proto je taky nová 102 je prodejná za cca 10x větší sumu než ta 1i611 (mluvím samozřejmě do firmy) kdežto 1i611 za ty peníze, co stojí nová 102 by nekoupil nikdo - akorát by to byl zdroj obveselení.
Tak já bych třeba do firmy novou 1i611p koupil, ty o nějaký víš? :) Zatím jsem tam pořídil starší kousek rok 1985 (což je poslední modelový typ), ale neměnil bych, i s trapno-kleštinama z číny (které nestály 100tis.) to funguje neuvěřitelně, takže pls hoď odkaz, kde mají novou a za 10x méně než je nový švýcar.

Jinak mně se ten Shaublin samozřejmě taky líbí, umím si představit že na starý kolena si to pořídím a budu se s tím mazlit.
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

5. 4. 2018, 10:37

brutal píše:
milan584 píše: Jistě.
Je vidět žes nikdy neviděl 102 ani z rychle jedoucího vlaku :D
První problém té 1i611, je v tom, že to kleštinový upínání, co má je spíš pro pobavení, druhý, že tom, kde má umístěný vodicí šroub, a to třetí, nejzásadnější - 102 (vřeteník a support) skoro nedilatuje - takže drží rozměry.
Kdežto u té 1i611, když ti otevřu okno za zády, tak můžeš začít znova :shock:
Mj. o tom to je - proto je taky nová 102 je prodejná za cca 10x větší sumu než ta 1i611 (mluvím samozřejmě do firmy) kdežto 1i611 za ty peníze, co stojí nová 102 by nekoupil nikdo - akorát by to byl zdroj obveselení.
Tak já bych třeba do firmy novou 1i611p koupil, ty o nějaký víš? :) Zatím jsem tam pořídil starší kousek rok 1985 (což je poslední modelový typ), ale neměnil bych, i s trapno-kleštinama z číny (které nestály 100tis.) to funguje neuvěřitelně, takže pls hoď odkaz, kde mají novou a za 10x méně než je nový švýcar.
No, nemají ji nikde - a právě o tom to je :mrgreen:
A proč se už ta 1i611 nevyrábí? No to je taky celkem jednoduchý - protože je taková jaká je (příslušenství žádné, přesnost taková mírně lepší, co kus to unikát (jako jakákoli mašina z CCCP).
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“