Nástroje na kilo

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 5. 2018, 9:07

me se podarilo dostat se k tomu kdyz to uz nakladal srotak
dostal jsem co jsem unesl
bylo toho nekolik tun
takze tech par kilo nastroju nikoho nevzrusovalo
vse nove ve voskovanych papirech atd...
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
ves178
Příspěvky: 528
Registrován: 25. 3. 2016, 8:23
Bydliště: Tichá okr NJ

22. 5. 2018, 8:47

U toho borce z Ostravy jsem jsem byl někdy v lednu, koupil jsem tam třeba mostové pravítko pneu škrabák atd. jednaní v pohodě, jedná se o stroje a nastroje z BASTRA (báňské strojírny) tomu odpovídá i velikost nástrojů. Teď už to bude všechno stokrát přebrané
WEILER LZ280, FNA22
Baťa1
Příspěvky: 141
Registrován: 15. 9. 2010, 12:22

26. 5. 2018, 1:03

elbarto píše:To Bata: maš se zeptat zkusenych, než vyraziš. Zminovany blbeček je pojeb... rusak, naprostý imbecil, jeho rodiče to kradou on to prodává. Neustále měni adresy i tel. čísla, protože je krute provařenej. Jeho dvorek s přepravkama plných vody je smutný cíl možna tvojí dlouhé cesty.
že to je rusák to sem si nevšiml ale je to pěkně arogantní pičus a navíc tam vyběhl nejaké starší děda a že nejdřiv co tam kradu pak proč to tam nechám rezivět a nakonec ať to odvezu že to tam zavazí..

přece nebudu hlásit že jedu kupovat vercajk, jednou sem tak kupoval vyvrtávací hlavu vhu125 http://www.narexmte.cz/image_text/01AA_ ... 150DPI.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;
cosi sem tak prolézal bazoš nebo kde pak sem šel někam na hajzlík a cestou sem šlápl na kábl k počitači a vypadla zástrčka z antény protože tam mám ulomenej ten camprdlík když sem se vrátil kábl sem připojil a tam co sem byl se obnovila stránka a naskočil tam nové inzerát "prodám hlavu vhu125 včetně příslušenství v dřevěném kufru, cena 3tisíce" okamžitě sem tam volal a že teda zítra ráno než odjede v pět hodin do práce na šest tak že teda abych tam byl tak ve tři ráno už sem sedl do auta abych tam opravdu byl protože hlava nová stojí co sem viděl nová tak nějakých čtyřicettisíc, no kdybych se tady nekeho zeptal tak počitám s tím že bysme se tam sešli a možná aji před dveřma u chlápka porvali, to že tady u teho šulina to byl rezaté šrot to bylo tak jaksi aji vidět ale že to je ultra bordel to mě teda nenapadlo ale cosi sem tam viděl co nutně potřebuju tak sem tam jel no
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“