Levné brusky - průběžná aktualizace

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

25. 11. 2018, 12:18

aleshonsa píše: 25. 11. 2018, 11:21
RaS píše: 25. 11. 2018, 10:21 já se tedy nechci míchat do Vaší debaty, kdo s kým, s čím souhlasí, ale chtěl bych se zeptat Aleši ty na těch strojích děláš, už jsi nějaký komplet zgenerálkoval a funguje a nebo jsi zatím ve fázi "sběrače" a repas máš na někdy "až" (dostavíš dílnu, až bude volněji atd)?
GO bych to nenazýval. Jak jsem psal někde dříve, nedělal jsem zaškrabání. Tj. spíš střední oprava ve smyslu vyčistit, vyměnit ložiska atd.
Takto komplet jsem udělal FN22 a 3M642. FN22 Už je v plném provozu a i jsem na ní dělal, než jsem začal stavět. U 3M642 potřebuju zvednout zadek, abych vyčistil vedení a rozchodil mazání a pak nasadit zpět brusný vřeteník a stůl. Jenomže na to potřebuju upravit jeřáb, aby projel do dílny kde je, a na to už právě nebyl čas.
VS20 a PR20 jsem v podstatě jen vyčistil, nepočítám drobnost jako výměna řemenice u PR20. Oboje už je taky v provozu. U VS20 budu řešit jedno ložisko u vřetene.
V rozdělaném stavu je magnetka.

To není na nějaké až, nebo někdy. Stavba dílny už se blíží ke konci. Vlastně už chybí nějaké drobnosti a udělat elektriku. A pak na jaře až zase bude tepleji ještě nějaké zednické práce (udělat novou nájezdovou rampu, rozšíření jedněch dveří v objektu, atd.). Pak se bude pokračovat ve strojařině.

Teď třeba zrovna stěhuju dílnu s FN22, protože je v jiném objektu a už to tam chci ukončit.

Na tom všem právě vidím, jak hoří tyhle teorie o "pěkných" strojích. Třeba 3M642 byla ve vizuálně poměrně slušném stavu. Akorát, že dlouho stála. Ale až když jsem jí rozebral tak se ukázalo vadné ložisko na příčném posuvu atd.
Nebyl jsem tam,nic by mi to nedalo,jen vzalo čas.Z toho,co tu píšeš je poznat,že jsi už poměrně zkušený , už jsi umyl,vyměnil ložiska ,i řemenici,namazal,nadzvedl,přestěhoval..Nojo,jenže to jsou (u mně) běžné opravy a úpravy ,které děláš i na těch nejnovějšíách mašinách (a které ve fabrikách dělají běžní údržbáři),ne opravy ve smyslu zpřesnění geometrie popř. opravy havárie. A že bych si dovolil to nazývat střední opravou-to už ani náhodou-střední oprava je tak trošku technický termín,zjisti si,co to v sobě skrývá..protože už jsem pár mašin viděl i v hlubší fázi rozkopu než ty,můžu si dovolit napsat,že ta magnetka z odkazu,na které jsme začínali svoji diskuzi dobrá ani za ty peníze nebude..Jestli o to opravdu stojíš,tak se můžeme domluvit,dojet tam a já tě o tom přesvědčím..
Nikde tady taky nevidím ty dvě kulata,co jsi psal,že máš,ty už jsou v hutích,odeslané do generálky , zařazené ve výrobě nebo ve světě?
Ale za jedno klobouk dolů,stavíš dílnu..Do té fáze já se nikdy nedostal,postavit něco přímo na účely obrábění a se všemi vychytávkami,jako je jeřáb,izolace, drátkobetony velký vrata,elektropřípojka dle ESČ,rozvody vzduchu ,sklad materiálu,olejárna,kalírna měrovka..To je jediný,co závidím..možná,že až to dostavíš,přijdeš na to,že nestojí za to zasírat si tak krásnej prostor těma "strojema" :P
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

26. 11. 2018, 2:10

david.1 píše: 25. 11. 2018, 12:18 Nebyl jsem tam,nic by mi to nedalo,jen vzalo čas.
Tak co se tady pořád sereš do toho co mam v dílně. Na základě fotky jednoho ze strojů co tam mam (to bylo asi v mém inzerátu, kde jsem poptával příslušenství a který jsi opět ty, jak je to u tebe zvykem spamoval kecama co tam neměli co dělat)??? Jako já nepotřebuju, aby mě někdo plácal po zádech, ale zase na druhou stranu nestojím o výlevy nějakého anonyma, že mam v dílně šrot a podobně. To si tu jako budeme teď navzájem hanit vybavení dílen???
A že tady nepíšu o dalších strojích co mam? Já jsem odpovídal na dotaz RaSa, který byl nějak konkrétně formulován. Nevím proč mam speciálně tobě dávat soupis co mam. Nic ti po tom není.

Jinak ohledně tvého pindání, že tu někomu něco vnucuju. Nikomu nic nevnucuju, jen do příslušného vlákna k tomu určenému vkládám odkaz na inzerát, který by mohl potenciálně někoho zajímat. A taky se celá řada lidí opakovaně vyjádřila, že je to zajímá.
Zvláštní, že to speciálně tebe tak neskutečně dráždí. Co jsi tady ty pro někoho udělal?
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

26. 11. 2018, 11:27

DwPetr píše: 25. 11. 2018, 10:44
aleshonsa píše: 25. 11. 2018, 10:11
DwPetr píše: 25. 11. 2018, 6:39 .....
Na rozdíl od Aleše ten poslední příspěvek za blábol nepovažuju, naopak.
....
Tak to tě obdivuju, že jsi to četl.
Nikdy jsem neměl problém s úrovní odbornosti obsahu, kterou tady chlapi mají, tu považuju vždycky za přínos. Problém mám jenom s tím, když je ta odbornost zastrčená za blbě zvolenou formu typu, já všechno znám, vím, mám nejvíc zkušeností, a vy jste blbci a tak vám to tady musím napsat. Chápu že je to nebaví, psát nějaký věci dokola, pak k čemu ty ostatní řeči? A až když je buď vytočíš, nebo se to přesune do osobní roviny, tak pak teprve, aby se neřeklo, tak to dostane i ten obsah. Klidně si to přečti, podle mě jsou to rozumný důvody, proč se jeden konkrtétní člověk na to dívá takhle. Druhej se na to může dívat jinak, no a co. Dokonce zajimavá zmínka o problému se šroubem, s vřetenem, náznak že je ještě nějaký "tajemství" mimo návod.. to jsou první vlaštovky :P Reakce, např. že bude někdo cinkat hlavou o dlažbu z nikoho váženýho odborníka neudělá :wink:
Tak jsem si včera dal tu práci a přečetl jsem si to.

Tady se ale nikdo nehádá, že stroj po GO bude mít nesrovnatelnou přesnost se strojem, co projde jen opravou jako dělám já (vyčistit, vyměnit ložiska, nahradit nebo opravit vadné díly, ...). Tady jde o to, že stroj po GO (skutečné GO) bude v kategorii řádu stovek tisíc (třeba na můj dotaz od INTOS jsem se dověděl cenu FN20 kolem 250 000,- + DPH). A na to tady prostě plno lidí nemá bez ohledu, že by se mu investice rychle vrátila.
My se tu bavíme o strojích řádu desítek tisíc. A já prostě trvám na tom, že s naleštěnou bídou za 50 000,- budu mít stejnou práci jako s dle Davida šrotem za 20 000,-. Jestli je, nebo není, něco zadřené se dá obecně vyzkoušet při obhlídce. A pokud stroj není mechanicky funkční tak ho prostě nebrat.

A jenom pro info. Jediný stroj, co jsem koupil bez vyzkoušení, byla ona hrotová 2P-500, kterou tady David děsně rád do nekonečna vytahuje. Všechno ostatní jsem před dohodou s prodávajícím zkoušel, jestli je to funkční po mechanické stránce. Vlastně ještě jedinou výjimkou je FA3H, kterou jsem nezkoušel a kde mě sám prodávající upozornil na vadnou rychlostní skříň. Nicméně ta nebyla jádrem obchodu, bral jsem jí k FA3AU o kterou mi šlo spíš jako doplněk s tím, že jí buďto opravím anebo bude na náhradní díly, cena přepravy byla pořád stejná.

On je problém nejspíše úplně jinde. Nevím proč, protože nikdy jsem mu nic neudělal, ale David má se mnou nějaký problém. Takže prostě si nenechá ujít žádnou příležitost, aby jak čertík z krabičky vyskočil kdykoliv se do něčeho, co tu napíšu, můžu opřít. A klidně tím bude zahnojovat něčí vlákno, hlavně když si udělá dobře (viz. to co jsem psal, že to nemá v hlavě úplně srovnané). Jak sám píšeš, až když jsi se do něj opřel, tak z něj teprve začalo lézt něco konkrétnějšího.
Já si o tom myslím své. Když už se chce do mě někdo navážet, tak ať to dělá pod svým skutečným jménem, ať je vidět co je zač. Pod v podstatě anonymním nickem to dělá jen srab.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

27. 11. 2018, 8:42

Tak dobrý den, v té tvojí rubrice!
Hele,den tu nejsem a čertík lítá z krabičky sem tam..Když nezaznamená reakci,tak se dokonce prokouše i staršími příspěvky,na které při zjišťování nejlevnějších (tedy vesměs ne nejlepších ) nabídek,které tady zajímají dle jeho slov většinu-a dleslov zůčastněných převážně jeho :-) neměl dost času.Tak to teda nevím,kdo s kým tu má větší problém.
Ale inženýre,nerozčiluj se. :lol: Já nejsem tak anonymní,jak tu píšeš-všem,kteří se se mnou setkali, jsem se vždycky představil..Jen tady neuvádím své celé jméno,jako ostatně většina zde účinkujících.Nějak nevidím důvod,abych se představoval i těm,které nevidím..Asi nejsem takovej exhibicionista,jako někdo.
A právě proto se tady rozhodně nechlubím svými mašinami.Občas sem hodím nějaký dotaz,nebo na něco odpovím,protože ani já,i když se za to dost stydím,neznám všechny a všechno..
A co se týká tvého "strojového "parku,ani s ním nemám problém..Když jsme u té tvé oblíbené 2U (kterou já se mimochodem vůbec nevytahuju,zmínil jsem ji tady,co vím dvakrát-ale jsou jiní,které tady nebudu jmenovat-a ti si na to založili vlastní rubriku -y :!: ),tak tu v tom inzerátu tehdy viděli snad všichni,ale jen jeden se chytil.. Za to já ti přece nemůžu.. :roll: Já se s tou svojí rozhodně nevychloubám, už jen proto,že u mně nikdy nebyla (a asi ani nebude) v provozu.Ne,že by to byl takový šrot,ale mám prostě lepší a tak nemám důvod se jí věnovat..Jestli chceš,můžeš ji mít..Ale upozorňuju,že není naleštěná a nebude ve tvé rubrice na rozebrání a do deseti tisíc a je kompletní,takže neudeš mít léta co shánět po inzerátech..Takže asi nic pro tebe.I když,trocha péče,jako ložiska,oleje a mytí,to by ji určitě nevadilo..Ad opravy.Celkem správně jsi našel pojem GO,dobře nám tu popisuješ i ceny,které mají překupníci z Berouna.Já jsem ale vypíchl pojem SO,kterým jsi se taky oháněl a u kterého jsi ,jak vidím ,stále nepochopil význam a prováděné úkony..Tak místo tlachání honem do slovníku !
Já jdu taky dělat něco pořádného.
p.s. kdybys ten čas,to tady(ale vyloženě zbytečně )protlacháš a proteoretizuješ věnoval jen čtení inzerátů a vymazal tu nízkou číslovku v kolonce vyhledávače "do",tak už máš mašiny a děláš na nich..Můžeš mi věřit,většinu jsem jich taky takhle sehnal..Anebo je druhá možnost,objížděj sběrny a kovošroty, minulý týden tam byla bruska BU nebo BUA 20 ,vrtačka V16,pila PR 30 a asi metrák plátků do ní..
Papa.
Naposledy upravil(a) david.1 dne 27. 11. 2018, 8:56, celkem upraveno 1 x.
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

27. 11. 2018, 8:43

Tak,domluvil jsem:-)
Naposledy upravil(a) david.1 dne 7. 12. 2018, 9:53, celkem upraveno 1 x.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

27. 11. 2018, 4:49

Davide.1, na tomhle fóru většinou panuje dobrá atmosféra, není zde zvykem zbytečně nikoho napadat.
Prosím nekaž to.

Nemám samozřejmě žádné právo Tě nijak omezovat, můžu Tě jen slušně požádat.
Dovolil jsem si napsat proto, že jsem jeden z těch, kteří se opakovaně vyjádřili, že podobné upoutávky na stroje z jiných zdrojů vítají. Já na Bazoš a podobné weby nechodím, takže je to pro mě příležitost si bez větší námahy udržovat aspoň nějaký přehled o trhu.
Takže Alešovu iniciativu vítám a hodnotím kladně.

Děkuji.
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

27. 11. 2018, 7:34

Ok,beru to,ale spíš mu udělejte zvláštní rubriku,jako Stroje před renovací,nebo Poslední šance pro bývalé stroje,nebo co já vím,Těžítka,nebo Levněji už to nejde.Já bych si taky chtěl prostřednictvím třeba téhle rubriky rozšiřovat přehled o mašinách,které třeba neznám,nebo o speciálních bruskách,třeba na písty,na drážky,nebo na ozubení,které jsou náhodou k prodeji.Tohle tady ale opravdu nenacházím,mašiny nekompletní anebo na generálku neosloví asi ani moc jiných,maximálně na přestavbu na nějaký jednoúčelák,jenže o jsou desetiny procent lidí,co to tady študujou....nebo se mýlím? zkuste mi to někdo vyvrátit..Někdo,kdo takovou mašinu pořídil a ať už vlastními,nebo spojenými silami z ní zase udělal obráběcí stroj a ne jen náplň skladu.Taky je fajn uvést finanční náročnost té které opravy..Kilo barvy stojí třeba tři stovky,ložiska do motoru jsou po dvou kilech,to ví každý amatér,ale na kolik vyjde takové přebroušení lože,vřetena,šroubu,převinutí motoru,vyvážení..A kde vám to dělali,mladá paní?Rád si počtu třeba o opravách ,veselé historky z natáčení a když budu vědět,třeba i něco poradím..Ale takhle je to opravdu jen žumpa toho nejlevnějšího,co se kde objeví..
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3579
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

27. 11. 2018, 8:14

Mex píše: 27. 11. 2018, 4:49 ........ není zde zvykem zbytečně nikoho napadat.
Prosím nekaž to.

Děkuji.
myslíš něco ve smyslu téhle odpovědi ? :)
aleshonsa píše: 25. 11. 2018, 12:45 Davide, asi jsi nepochopil, že ty znaky ***** nahrazují slovo prdel, tedy ve správném skloňování v kontextu mého příspěvku prdele. Tedy celkově jdi do prdele!!!!
To, že to nemáš v hlavě úplně v pořádku, vím už delší dobu, netřeba to dokazovat nekonečným blábolem, který jsem ani nečetl (z celkem pochopitelných důvodů).

TO ADMIN: Není tady nějaké funkce, jak zablokovat některým vybraným členům do nekonečna trollovat určitá vlákna? Myslím ten dotaz smrtelně vážně. Už mě to fakt nebaví!!!
já jsem sem teda nechtěl vůbec přispívat, protože jsem svůj názor vyjádřil v jiných seriálech, ale ta poslední věta mě docela pobavila, to je zas nějaký pokus o etickou komisi ? já jen, že podobné názory tady poslední dobou čtu poměrně často, promaž to, vyhoď je, zamkni to.....chlapci chlapci, nemáte tam někde hnízdo?
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

28. 11. 2018, 2:46

tumlik píše: 27. 11. 2018, 8:14
Mex píše: 27. 11. 2018, 4:49 ........ není zde zvykem zbytečně nikoho napadat.
Prosím nekaž to.

Děkuji.
myslíš něco ve smyslu téhle odpovědi ? :)
aleshonsa píše: 25. 11. 2018, 12:45 Davide, asi jsi nepochopil, že ty znaky ***** nahrazují slovo prdel, tedy ve správném skloňování v kontextu mého příspěvku prdele. Tedy celkově jdi do prdele!!!!
To, že to nemáš v hlavě úplně v pořádku, vím už delší dobu, netřeba to dokazovat nekonečným blábolem, který jsem ani nečetl (z celkem pochopitelných důvodů).

TO ADMIN: Není tady nějaké funkce, jak zablokovat některým vybraným členům do nekonečna trollovat určitá vlákna? Myslím ten dotaz smrtelně vážně. Už mě to fakt nebaví!!!
já jsem sem teda nechtěl vůbec přispívat, protože jsem svůj názor vyjádřil v jiných seriálech, ale ta poslední věta mě docela pobavila, to je zas nějaký pokus o etickou komisi ? já jen, že podobné názory tady poslední dobou čtu poměrně často, promaž to, vyhoď je, zamkni to.....chlapci chlapci, nemáte tam někde hnízdo?
Tumlíku proboha trochu logiky. Tohle vlákno má nějaké zaměření. V souladu s ním mají odpovídat i do něj vkládané příspěvky. Když se podíváš tak 2 a 1/2 stránky zpět, tak zjistíš, že většina z toho jsou pindy jistého davida.1 (dle mého trolla jak vyšitého), které jsou většině, co sleduje podstatu vlákna k ničemu.
Jaký podle tebe má smysl diskuzní fórum, kde se nechají vlákna opakovaně zahnojovat nějakým trollem?
Nechci dávat rady na adresu admina, ale dle mého když se těch posledních 2 ½ stránky vymaže tak se vůbec nic nestane. A jako obrana aby troll dál vlákno nezahnojoval mu neumožnit do tohoto vlákna už psát. Sorry, ale tak to prostě je a nenechme kvůli „demokraci“ zdevastovat fórum.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

28. 11. 2018, 2:51

Udělejme trochu odbočku ze světa strojařiny do světa IT. Doporučená literatura z mé strany je https://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_(internet).
A mé jednoznačné doporučení je DNFTT - Do not feed the trolls - Nekrmte trolly, tj. nedělejte to, co troll chce!!!! Platí samozřejmě i pro mě.
Je to smutné, ale je to tak.

TEČKA.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

30. 11. 2018, 2:28

aleshonsa píše: 28. 11. 2018, 2:46
tumlik píše: 27. 11. 2018, 8:14
Mex píše: 27. 11. 2018, 4:49 ........ není zde zvykem zbytečně nikoho napadat.
Prosím nekaž to.

Děkuji.
myslíš něco ve smyslu téhle odpovědi ? :)
aleshonsa píše: 25. 11. 2018, 12:45 Davide, asi jsi nepochopil, že ty znaky ***** nahrazují slovo prdel, tedy ve správném skloňování v kontextu mého příspěvku prdele. Tedy celkově jdi do prdele!!!!
To, že to nemáš v hlavě úplně v pořádku, vím už delší dobu, netřeba to dokazovat nekonečným blábolem, který jsem ani nečetl (z celkem pochopitelných důvodů).

TO ADMIN: Není tady nějaké funkce, jak zablokovat některým vybraným členům do nekonečna trollovat určitá vlákna? Myslím ten dotaz smrtelně vážně. Už mě to fakt nebaví!!!
já jsem sem teda nechtěl vůbec přispívat, protože jsem svůj názor vyjádřil v jiných seriálech, ale ta poslední věta mě docela pobavila, to je zas nějaký pokus o etickou komisi ? já jen, že podobné názory tady poslední dobou čtu poměrně často, promaž to, vyhoď je, zamkni to.....chlapci chlapci, nemáte tam někde hnízdo?
Tumlíku proboha trochu logiky. Tohle vlákno má nějaké zaměření. V souladu s ním mají odpovídat i do něj vkládané příspěvky. Když se podíváš tak 2 a 1/2 stránky zpět, tak zjistíš, že většina z toho jsou pindy jistého davida.1 (dle mého trolla jak vyšitého), které jsou většině, co sleduje podstatu vlákna k ničemu.
Jaký podle tebe má smysl diskuzní fórum, kde se nechají vlákna opakovaně zahnojovat nějakým trollem?
Nechci dávat rady na adresu admina, ale dle mého když se těch posledních 2 ½ stránky vymaže tak se vůbec nic nestane. A jako obrana aby troll dál vlákno nezahnojoval mu neumožnit do tohoto vlákna už psát. Sorry, ale tak to prostě je a nenechme kvůli „demokraci“ zdevastovat fórum.
Hele,inženýre,už to přeháníš,běž si zatočit kličkama na nějaký ten svůj stroj..
Jestli tady někdo devastuje fórum,tak jsi to ty s tím svým šrotištěm. Jak jsme se tu opakovaně vyjádřil
( víš dobře,že nejen já), tak jsi toho zase tak moc neudělal,abys tady šéfovalNepopírám,máš titul,ve svém oboru možná už něco zvládáš,ale tady bys měl spíš jen číst....Ideálně bych viděl,aby ti postavili samostatnou rubriku nazvanou "Inženýrovo šrotiště", my normální a nelakomí (jinak vyjádřeno všichni ti,co si váží svého času a s nimi ti,kteří vědí,že každá sranda něco stojí,což jsi ty ještě nepochopil) by jsme ti tam vůbec nelezli a ty by jsis tam básnil o své FN22/Fa3 a 2u vše v několika provedeních a v různém stupni rozkladu a vrakovitosti.Měl bys tam přístup jen ty,nikdo bez pozvání by ti tam nelezl..Co ty na to,čertíku?
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

30. 11. 2018, 2:29

aleshonsa píše: 28. 11. 2018, 2:46
tumlik píše: 27. 11. 2018, 8:14
Mex píše: 27. 11. 2018, 4:49 ........ není zde zvykem zbytečně nikoho napadat.
Prosím nekaž to.

Děkuji.
myslíš něco ve smyslu téhle odpovědi ? :)
aleshonsa píše: 25. 11. 2018, 12:45 Davide, asi jsi nepochopil, že ty znaky ***** nahrazují slovo prdel, tedy ve správném skloňování v kontextu mého příspěvku prdele. Tedy celkově jdi do prdele!!!!
To, že to nemáš v hlavě úplně v pořádku, vím už delší dobu, netřeba to dokazovat nekonečným blábolem, který jsem ani nečetl (z celkem pochopitelných důvodů).

TO ADMIN: Není tady nějaké funkce, jak zablokovat některým vybraným členům do nekonečna trollovat určitá vlákna? Myslím ten dotaz smrtelně vážně. Už mě to fakt nebaví!!!
já jsem sem teda nechtěl vůbec přispívat, protože jsem svůj názor vyjádřil v jiných seriálech, ale ta poslední věta mě docela pobavila, to je zas nějaký pokus o etickou komisi ? já jen, že podobné názory tady poslední dobou čtu poměrně často, promaž to, vyhoď je, zamkni to.....chlapci chlapci, nemáte tam někde hnízdo?
Tumlíku proboha trochu logiky. Tohle vlákno má nějaké zaměření. V souladu s ním mají odpovídat i do něj vkládané příspěvky. Když se podíváš tak 2 a 1/2 stránky zpět, tak zjistíš, že většina z toho jsou pindy jistého davida.1 (dle mého trolla jak vyšitého), které jsou většině, co sleduje podstatu vlákna k ničemu.
Jaký podle tebe má smysl diskuzní fórum, kde se nechají vlákna opakovaně zahnojovat nějakým trollem?
Nechci dávat rady na adresu admina, ale dle mého když se těch posledních 2 ½ stránky vymaže tak se vůbec nic nestane. A jako obrana aby troll dál vlákno nezahnojoval mu neumožnit do tohoto vlákna už psát. Sorry, ale tak to prostě je a nenechme kvůli „demokraci“ zdevastovat fórum.
Hele,inženýre,už to přeháníš,běž si zatočit kličkama na nějaký ten svůj stroj..
Jestli tady někdo devastuje fórum,tak jsi to ty s tím svým šrotištěm. Jak jsme se tu opakovaně vyjádřili
( víš dobře,že nejen já), tak jsi toho zase tak moc neudělal,abys tady šéfoval.Nepopírám,máš titul,ve svém oboru možná už něco zvládáš,ale tady bys měl spíš jen číst....Ideálně bych viděl,aby ti postavili samostatnou rubriku nazvanou "Inženýrovo šrotiště", my normální a nelakomí (jinak vyjádřeno všichni ti,co si váží svého času a s nimi ti,kteří vědí,že každá sranda něco stojí - i čas,který bys jinak prolelkoval,což jsi ty ještě evidentně nepochopil) by jsme ti tam vůbec nelezli a ty by jsis tam básnil o své FN22/Fa3 a 2u vše v několika provedeních a v různém stupni rozkladu a vrakovitosti.Měl bys tam přístup jen ty,nikdo bez pozvání by ti tam nelezl..Co ty na to,čertíku?
Naposledy upravil(a) david.1 dne 7. 12. 2018, 9:55, celkem upraveno 1 x.
josef109
Příspěvky: 604
Registrován: 21. 5. 2017, 5:15
Bydliště: Praha

30. 11. 2018, 4:48

Já se nechci navážet, ale tohle vlákno by mi přišlo přínosnější, kdyby ti co nepochopili jeho smysl šli prudit někam jinam.
Třeba by si dotyčný mohl založit vlákno, kam by se chodil hádat s těmi co o to mají zájem :roll:
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

30. 11. 2018, 5:56

josef109 píše: 30. 11. 2018, 4:48 Já se nechci navážet, ale tohle vlákno by mi přišlo přínosnější, kdyby ti co nepochopili jeho smysl šli prudit někam jinam.
Třeba by si dotyčný mohl založit vlákno, kam by se chodil hádat s těmi co o to mají zájem :roll:
Aaale Mlho,o tom se zde už dobře čtvrtou stránku baaavímé!
josef109
Příspěvky: 604
Registrován: 21. 5. 2017, 5:15
Bydliště: Praha

30. 11. 2018, 6:11

david.1 píše: 30. 11. 2018, 5:56
josef109 píše: 30. 11. 2018, 4:48 Já se nechci navážet, ale tohle vlákno by mi přišlo přínosnější, kdyby ti co nepochopili jeho smysl šli prudit někam jinam.
Třeba by si dotyčný mohl založit vlákno, kam by se chodil hádat s těmi co o to mají zájem :roll:
Aaale Mlho,o tom se zde už dobře čtvrtou stránku baaavímé!
No právě :roll:

Tímto upřímně děkuji těm, kteří sem dál budou přidávat info z prodeje strojů v jakémkoliv stavu, a doufám, že do nich proto nikdo nebude zbytečně rejpat. :)

Edit: Kdyby jsi založil vlákno s názvem "Zajímavé produkční stroje", tak se pak nemusíš navážet do těch, kteří se tu snaží vzkřísit starší opovrhované mašiny :|
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“