Prodej - Broušený kuličkový šroub Steinmeyer 25x10mm

Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Pravidla fóra
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, vstručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie.
Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Odpovědět
Tomis
Příspěvky: 206
Registrován: 14. 12. 2013, 11:11

22. 1. 2018, 9:04

Prodám použitý broušený kuličkový šroub s dvojitou předepnutou maticí Steinmeyer
Průměr x stoupání 25x10mm
Délka šroubovice 780mm
Délka matice 145mm
Osazení na motorovou spojku má průměr 19mm
Rozměry viz přiložená skica
Šroub je použitý, ale v dobrém stavu
Ke šroubu mám i dvojité ložisko s kosoúhlým stykem INA ZKLF2575-2RS-PE
Ložisko je nové
k sestavě patří i matice ložiska
Prodám vše za 6000,- Kč
Dohoda možná
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Tomis
Příspěvky: 206
Registrován: 14. 12. 2013, 11:11

14. 2. 2018, 8:32

Sleva, vše za 5000,- Kč
Odpovědět

Zpět na „Prodej“