odřezky 7075

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

10. 8. 2016, 10:00

diky vsem..

mam takovou blbou zpravu a to kvlui obch. politice PPL jsem nucen prijimat platby pouze prevodem, diky za pochopeni.
Tomis
Příspěvky: 209
Registrován: 14. 12. 2013, 11:11

10. 8. 2016, 7:26

Ahoj,
jen jsem si chtěl potvrdit. Udělal jsem u Tebe dvě objednávky

jednu na 40ks ještě přes SZ, kterou si mi potvrdil
druhou na jiné odřezky 20ks přes e-shop (dnes mi přišlo avizo, že je balík na cestě)

Jde mi o tu první objednávku, zda to platí....
Díky T.
Uživatelský avatar
jova
Příspěvky: 2510
Registrován: 2. 11. 2007, 1:40
Bydliště: Chýnov to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

11. 8. 2016, 3:01

Balík je doma, dík. :)
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

11. 8. 2016, 4:39

Podělím se o svou dnešní zkušeností s osobním odběrem.
Jako jediná identifikace byl uveden bod pomocí GPS souřadnic a poznámka, že poznávací znamení je červený kontejner.
Žádná adresa, žádné jméno firmy, žádné telefonní číslo, dokonce ani nevíme, jak se daný člověk jmenuje (Hověz zřejmě nebude pravé jméno).
Přitom v registraci na eshopu chtěl vědět málem i číslo bot.
Říkal jsem si, že to asi bude nějaký obrovský, zdaleka viditelný kontejner, tak to snad nějak najdu.

Jenže ouha - je to v arálu bývalé Brněnské Lachemy, což je areál o velikosti menšího města. Jako mnoho podobných areálů z dob komunismu je v různém stavu rozkladu. Jsou tam i některé opravené objekty, ale některé části by se daly použít jako kulisy pro natáčení technologického hororu.
Mezi barákama pak spousta různě se rozpadajících starých náklaďáků, různých plechových konstrukcí a kontejnerů.

Lítal jsem tam jako horká voda asi 1/2 hodiny, ale žádný červený kontejner jsem nikde neviděl. Kdybych seděl u velkého PC doma, tak bych to možná podle mapy nějak identifikoval, ale tam na místě jen s mobilem to byl děs. Zeptat se nebylo na co (neznám firmu ani jméno člověka), zavolat nebylo kam.

Nakonec jsem to vpodstatě náhodou přece jen našel. A to hlavně podle hory hliníkových špon, které byly vidět víc než nanápadný vybledlý červený kontejner, který byl mimochodem schovaný za jedním rozpadajícím-se náklaďákem.
Samozřejmě označení žádné, takže jsem zkusil dotaz, jestli neznají nějakého Hověze. Připadal jsem si přitom jako debil, ptát se neznámého člověka, jestli nezná nějakého člověka, o kterém nevím jak se jmenuje ale říká si Hověz, a prodává odřezky duralu. Fakt super.

No ale pak už to šlo.
Zboží připravuje nějaká jeho kolegyně, která je zřejmě pravým opakem. V objednávkách byl pořádek, nachystáno v krabičce, popsáno.
Oproti přístupu zdejšího kolegy Hověze absolutní změna (tím správným směrem).

Byla to ukázka toho, jak přesně se věci dělat nemají (ze strany kolegy Hověze), a naopak jak se dělat mají (ze strany jeho kolegyně).
A taky ukázka toho, jak hrozný by byl svět bez ženských.

Kdyby to náhodou někdo hledal, tak po vjezdu do areálu je třeba se dát doprava směrem k jedinému obrovskému komínu. Kousek před komínem je pak pěkná černo-šedá opravená budova tiskárny Atrax (je to asi nejhezčí objekt v areálu). No a Hověz je skoro naproti, takže při příjezdu ve směru od brány se před Atraxem odbočí doleva, a tam je za starou Avií kontejner se šponama.
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

11. 8. 2016, 5:17

nechapu co je nepochopitelneho dostavit se na urceny bod. OMG :lol: :lol:
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

11. 8. 2016, 5:31

Na moři nebo na poušti není navigace jen podle GPS souřadnice špatná.
V urbanizovaném prostředí bývá zvykem používat lokální orientační body. Zejména když nevíš, jestli druhá strana má možnost nějak průběžně měřit svou aktuální GPS pozici.
Proto naši předkové vynalezli takové věci jako jména ulic, čísla domů, jména firem, a později se pak k nim ještě pro možnost rychlé komunikace přidaly telefony.
Jestli neznáš, tak to někdy vyzkoušej. Je to docela praktické.
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

11. 8. 2016, 5:48

blablabla na to nemam cas. jo vsichni sme si precetli jak ses nasranej jak sis poridil levne odrezky. :lol:
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

11. 8. 2016, 5:56

Já nejsem nasranej.
Nasranej jsem byl tam, když jsem tam lítal jak urvaný vagón a nemohl jsem to najít.
Ale to pojetí, které do toho vložila tvá kolegyně, celkový dojem dost narovnalo.
Takže si nestěžuju, jen popisuju (doufám, že věcně a pravdivě) průběh akce a pocity, které jsem z toho měl.

Já osobně když něco dodávám/prodávám, tak jsem docela rád, když mám odezvu od zákazníků.
U tebe to tak zřejmě není, asi jsi přesvědčený, že jsi to dotáhl k dokonalosti a není na tom co zlepšovat.
No proč ne, každý máme nějaké názory a představy o ideálním uspořádání.
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

11. 8. 2016, 5:58

pridany dalsi kusy http://www.kovocnc.cz/?orderby=date" onclick="window.open(this.href);return false;
popopepe
Příspěvky: 133
Registrován: 10. 10. 2010, 3:28
Bydliště: Ml. Boleslav

11. 8. 2016, 6:31

Vše dorazilo. Díky.
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

11. 8. 2016, 6:53

Noo když to tady tak čtu nakonec jsem rád, že jsem od osobní návštěvy upustil a nechal si to poslat. Autor nabídky asi nemá zkušenosti s keškama... :wink:
Ale ani zaslání nebylo zcela bez poskvrnky:
- slíbeno PPL ale zasláno ČP, naštesti tentokráte fungující i když jsem tento týden u nás na kruháči viděl jak PPL sbírá rozsipané balíky... takže vlastně OK
- na foru ohlášen problém s dobírkou, tak jsem scháněl nějaký kontakt pro vyjasnění jak to bude, ale jak je psáno tel. žádný a ani mail z kterého došlo potvrzení objednávky myslím že nebude funkční - nikdo se neozval
- zabalit několik kg odřezků tak, že jsou navolno naskládány do obyč kartonové škatule a to ještě jenom do 1/2 a ničim ty desítky odřezků nestáhnout ani krabici nevycpat, to chce velkou odvahu i kdyby to by to šlo jakoukoliv balíkovkou.

Nakonec to dorazilo OK, dokonce komplet i když byli ve škatuli dvě díry a do schodů mne to štěrchalo jak rumba koule :-), takže díky.

Jinak upozornění pro ostatní je to opravdu odpad tj. rozměry i více než +- 10 mm žádný problém u mne většinou do - takže při výběru počítejte raději s pořádným přidavkem. Myslím že u větších špalků tam byli i kousky dělené ve všech směrech tj. XYZ.
Jinak za tu cenu no nekup to ;-), má to svá ale a i ta cena není vše ;-).
Mám zkušenosti z nákupu přímo z fabriky, která produkuje konstrukce z AL převážně AW-5754 a přístup?: no jasně dojeďte, buď si vyberete ze zbytků a bude to za 70,-/kg nebo to uříznem na míru a počkání za cenu z VO :D
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

11. 8. 2016, 6:57

no vsak na to upozornoju ze tam sou tolerance. btw ten hlinik se tezko rozbije proto se s tim nikdo srat nebude.nehlede na to ze na tom ani nevydelam ale prodelavam a nabidnul sem pro ty co k tomu nemaj pristup. takze necekejte zady sluzby ani supr servis
oscar
Příspěvky: 1190
Registrován: 2. 5. 2010, 8:50
Bydliště: Perníkovice

12. 8. 2016, 8:38

Spokojenost.
miro1626
Příspěvky: 185
Registrován: 14. 7. 2010, 6:45
Bydliště: Český Brod

12. 8. 2016, 9:22

Balík přišel OK, zdá se že je vše jak má být.
Díky

Sháním odřezky z kulatiny 60 mm x 20-25 mm, 4 kousky
Uživatelský avatar
klingon77
Příspěvky: 34
Registrován: 10. 6. 2011, 12:12
Bydliště: Česká Třebová

12. 8. 2016, 11:29

Balik prave dorazil, vse OK :-) Diky :-)
Odpovědět

Zpět na „Prodej“