Prodej servomotorů s převodovkou a měničem

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Uživatelský avatar
anubisis
Příspěvky: 4
Registrován: 3. 2. 2013, 6:00

23. 7. 2018, 6:57

Ahoj,

mám k dispozici na prodej 2 ks sad použitých servopohonů.
Jedna sada obsahuje servomotor DORNA 130DNMA1-01D5CKBM, 24V brzdu (v klidu zabržděno), převodovku GPX 115-32 (tj. převod 1:32) a servodriver EPS-01D5A (EPS-B1) a sadu kabelů na propojení. Délka kabelů je tušimže 2 metry (nechce se mi to rozmotávat).

Parametrově má každý servomotor jmenovitý výkon 1,5 kW; 2000 RPM a 5000 puls/ot inkrementální enkodér (klasika diferenciální A, B, Z). Servodriver bravurně funguje v módu STEP/DIR, ale podporuje i jiné způsoby řízení (viz datasheet).

Servopohony jsou demontovány z přístroje, kde naběhaly přibližně 80 hodin čistého času (každý pohon).
Náhradní nová kabeláž a servodrivery mám navíc (servodrivery pouze vybaleny a otestovány, zdali fungují korektně).

Pohony mají drobné kosmetické vady, jak jsem je vytahoval z přístroje a transportoval. Většinu času přístroj neběžel (resp. tyto pohony v něm), čili vzhled pohonů neodpovídá opotřebení.

Cenově bych to viděl 15k CZK za jednu sadu. Při rychlém jednání jsem ochoten smlouvat o ceně. PM me!
Přílohy
IMG_20180501_164828.jpg
IMG_20180501_164848.jpg
Odpovědět

Zpět na „Prodej“