CNC tříosá ISO40 rychloposuvová frézka (granit odlitek) s moderním systémem

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

18. 9. 2018, 7:51

Zajímavá mašina a myslím, že i za dobrou cenu.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

18. 9. 2018, 8:43

jeste me napada ze videt takovyhle masine pod sukni je velmi zajimave a muze na tom byt vcelku dost podnetna diskuze na urovni
co jeste vic by se tu dalo probirat...
jedny z nejmodernejsich technologii v cnc vubec
sic v prodejnim vlaknu ale ted se tu bavime o technologicke spicce co se tyce rizeni a novych materialu a primo od svetovych leaderu

takze to tvrzeni ze to tu je o nicem a jen kseftarna je rozhodne nepravdive uz z pohledu treba tohoto jednoho konkretniho vlakna
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

18. 9. 2018, 9:47

Omlouvám se Martinovi že mu do toho znova takhle vlezu, ale čtu to až teď,a když už
tumlik píše: 18. 9. 2018, 8:09 zahnojit to tady od vrchu až dolů různýma zaručeně výhodnýma inzerátama, "zajímavé něco"
Jestli tě a ještě další sere něco z toho v čem mám prsty, což je asi 5,6 vláken v prodeji, tak to klidně řekni, hážu všechno pod uvodní vlákna aby toho tady nebyl milion, a první příspěvky jsou moje, takže je za 2 minuty vypráskám do řiti a je to. Já to pro sebe dělat nepotřebuju :wink: Nemá cenu abys v sobě něco dusil, nebo abych tady někoho sral, nemužu za to že tě někdo několikrát předběhl, nebo vzal vítr z plachet.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 2263
Registrován: 3. 8. 2016, 9:29

18. 9. 2018, 10:02

Nerad něco píšu v tomhle duchu, ale malinko úcty k Tumlíkovi by neškodilo.
Většinou jen čtu, ale to co napíše Tumlík má aspoň hlavu a patu, což se tady o polovině příspěvků v poslední době říct nedá. Všichni co něco ví už ani v poslední době napíšou. Je to tu jen samej inzerát.

Třeba tu něco sháním a "někdo" mi ve vlákně začne nabízet vyvrtávací tyče s morse (mám ISO 50), na který za jedno nemám ani stroj (redukce používám co nejmíň) a za druhý jsem je ani nesháněl.
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

18. 9. 2018, 10:12

Mex píše: 18. 9. 2018, 3:33
martasg1 píše: 18. 9. 2018, 2:21 BECKHOF by měl umět Linux a EtherCAT viď?
Beckhoff je táta EtherCATu, je to původně jeho technologie, kterou pak poskytl veřejně, aby se rozšířila.
Není to tak, že Beckhoff umí Linux, ale LinuxCNC umí používat prvky Beckhoff.

Mimochodem - nehrozí u té školní mašiny nějaké "školní" chyby a nedomyšlenosti? Absolutně to neumím z těch obrázků posoudit, je to jen taková obecná otázka.
Doufám, že to dělali šikovnější studenti, než se kterými jsem v poslední době (ve formě brigádníků, ale teoreticky odborných) měl možnost potkat.
Nehrozí - je to jistota :lol:
By mě zajímal živočich, co je ochotný dělat betatestera nějaké diplomky - viz z čeho a jak to je poskládané a CO s tím pak bude dělat, když se na tom cokoli vyxxxe.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

18. 9. 2018, 10:17

Taky mně poslední dobou přijde, že nejčastější příspěvky jsou ve vláknu prodej. Bohhužel to asi nejvíce vyhovuje novému trendu fóra, zvýšení návštěvnosti (a pro někoho zase nasranosti). Vždyť jsme přece největší odborný web strojírenství, nebo ne?
Omlouvám se, že je to tady OT.
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

18. 9. 2018, 11:23

Pro nás pomalejší: jak by měla fungovat příčinná souvislost mezi novým trendem fóra a jeho sloganem o největším webu strojírenství, a zvýšením počtu vláken v sekci prodej?
To jako s tím novým trendem přibyli nějací další obchodníci, kteří by tady jinak nebyli?

Kdyby to občas někdo nepřipomněl, tak už by mi ani nepřišlo na mysl, že byla nějaká změna. Vypadá to furt stejně (aspoň pro mě), funguje to furt stejně.
I když zrovna nedávno jsem si na změnu přece jen vzpomněl, když jsem viděl, že se blíží Strojírenský veletrh. Tak mě napadlo, jestli tam web Strojírenství nebude něco mít.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

19. 9. 2018, 5:48

Navstevnost je rozhodne dobre, ta to tady tahne kupredu

Kdyz nic nechci kupovat tak to nectu
Ale rad se zapojim do podnetnych debat
Zrusme tedy internet protoze na nem je aukro, bazos, ebay....

Jestlize tu nekomu vylozene vadi prodeje musi za tim byt neco jineho

Jestlize tu nekdo nabizi fakt levne komponenty a jinej z toho postavi cnccko ktere by si z komponent za plnou cenu nikdy nemohl dovolit tak za me je to rozhodne spravne

Jestli to jsou lineary najity na srotaku treba z nejaky prumyslovy linky, dobre jim tak oboum
Prodejci i staviteli

Muze mi nekdo vysvetlit co je na tom tak proklate spatne?

Nekdo si vydela par kacek
Nekdo jinej usetri a postavi neco na cem se neco nauci
A jeste se zrecykluje pouzitelnej material

Co je spatne?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
grade065
Příspěvky: 1012
Registrován: 9. 1. 2015, 12:45

19. 9. 2018, 6:23

Čert ví... Ale měl bys to odmazat z tohohle vlákna nebo to přesunout..
Pro chlupatý koule mistra Kápě pečený na vohni!!
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

19. 9. 2018, 3:08

robokop píše: 19. 9. 2018, 5:48 Co je spatne?
Myslím, že příčinou je generační výměna. Technické i lidské generace.
Jestli někdy bude chvilka, tak bych rozepsal víc po lopatě, jak to myslím.
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

19. 9. 2018, 3:46

Nechápu, co se tady řeší. Když mě něco nezajímá, tak to nečtu. Inzerce je v oddělené části, kam nikdo kdo nechce tak nemusí. Jestli bylo účelem zahnojit martasg1 vlákno kecama o ničem, tak se vám to fakt povedlo.
Může se zeptat, kde se teď podle vás chytráků případný zájemce dočte něco o nabízeném stroji – to má jako číst věch 39 příspěvků z většiny off topic????
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3574
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

19. 9. 2018, 5:14

moje jsou dva a kdyby se neozvala potrefená husa, tak jen ten první :)
aleshonsa: připadám si jak kefemlejnek, na pc pro nepřihlášené nevidíš v jaké sekci je příspěvek u aktivních témat, takže těžko poznáš, že jde o prodej, ale to se zase dostaneme do kolečka amatérských psychologů, nechápačů, rozebíračů a koukám že i mazačů a přesunovačů.......

je zajímavé, že když vám někdo kopne do hraček, jak se tady hezky fabuluje nad důvody kopače :D
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
grade065
Příspěvky: 1012
Registrován: 9. 1. 2015, 12:45

19. 9. 2018, 5:35

Ano smazat nebo přesunout příspěvky co sem nepatří v rámci toho"moderování" :|
Pro chlupatý koule mistra Kápě pečený na vohni!!
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3574
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

19. 9. 2018, 5:51

grade065 píše: 19. 9. 2018, 5:35 Ano smazat nebo přesunout příspěvky co sem nepatří v rámci toho"moderování" :|
milej mazací soudruhu, a kdo určí co patří a nepatří do tohoto topicu, když už ten první inzerát na kterej a proč jsem vůbec reagoval porušuje pravidla fora a dost zásadně, takže co?, smazat celý a inzeruj si s kámošema na bazoši?, nebo jenom ty s jiným názorem? nebo jenom moje, že jsem si dovolil na to poukázat i když si to tady robokop jasně nastavil?....a teď babo raď :roll:

speciálně pro tebe je to tady viewtopic.php?f=121&t=26251

tady to má robokop napsané jasně v bodě 7 takže můžeš v klidu zase vychladnout

7. precti si podrobne pravidla, u zbozi musi byt uvedena cena, MUSI!, zbozi se nesmi prodavat jinde (akro, bazos), jinak zde muzes dat pouze odkaz do prislusne sekce, musis ctit poradi zajemcu (ti maji take sve povinnosti pri vyjadrovani zajmu)
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

19. 9. 2018, 5:59

to je konstruktivni poznamka
cena je uvedena ale je tam vyhrada prodeje jinde
nemelo by to byt prodavano soucasne na dvou mistech protoze pak nelze splnit to poradi protoze to neni zjevne kdo a kde se ozval driv kdyz se to prodava i nekde jinde

toleroval jsem to protoze se mi to zda jako hodne zajimava masina za ty penize
a taky ze autor inzeratu vyvolal diskuzi ktera muze prinest zajimave info

rozhodne ta cena je paradni kdyz vezmu vpotaz stavbu jednoho clena kde stroj z polymerbetonu s podstatne lacinejsi elektronikou s mensimi moznostmi a vyrazne mensi tuhosti uz od pohledu postavil za minimalni naklady ale je stale cca o 100 000 draz
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „Prodej“