Prodám různé druhy šroubů - PRODÁNO!

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
pepa.juhanak
Příspěvky: 31
Registrován: 23. 5. 2017, 1:02

21. 9. 2018, 9:10

Otec zrušil obchod, a tak mám k mání tisíce různých šroubů... Pokud má někdo zájem, napište mi do zprávy, o jaké šrouby by to bylo a já obratem sdělím, kolik jich mám. Vše za nákupní cenu.
Naposledy upravil(a) pepa.juhanak dne 6. 10. 2018, 9:27, celkem upraveno 1 x.
t256
Příspěvky: 2833
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

21. 9. 2018, 1:26

DIN933 8.8 M10x20 cerny
Kolik jich mas a jaka je cena?
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4887
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

21. 9. 2018, 2:03

Rychlošrouby (sadrošový) 212 TN 25,35,45, 55 v nerezu, případně TX a TH šrouby v nerezu. V železe jsou tak levné, že je nemá smysl kupovat z druhe ruky. Nějaké šuplíkove skřínky nejsou k mání ??
pepa.juhanak
Příspěvky: 31
Registrován: 23. 5. 2017, 1:02

6. 10. 2018, 9:25

Vše prodané!
Odpovědět

Zpět na „Prodej“