Lineární vedení - THK SHS20V1SS(GK) BLOCK

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
langac13
Příspěvky: 1
Registrován: 18. 3. 2019, 6:42

18. 3. 2019, 6:55

Dobrý den,

Prodám 4ks vozíků bez kolejnic, typ THK SHS20V1SS(GK) BLOCK. Vozíky zabalené, nové. Vozíky mi zbyly po služební cestě, zákazník je nechtěl, měl jsem je vyhodit. Někomu se určitě můžou hodit. Jak zmiňuji, kolejnice nutno dokoupit. Cenu dávám 1500,- 1ks, každopádně nemám problem slevit. Cena je orientační jelikož přesně nevím, jak se nový vozík pohybuje. Někde jsem našel 70€, jinde 100GPB.
Jakékoliv dotazy rad zodpovim.
Přílohy
BD8F86BC-A37A-4228-A57D-CBC92737667E.jpeg
david_cnc_arch
Příspěvky: 4
Registrován: 15. 4. 2020, 10:35

15. 4. 2020, 11:32

Prosím vás, na tej cene sa vieme dohodnúť ? Na fóre sa tieto vozíky pohybujú od 15euro. Dokonca mám ponuku na rovnaké nové vozíky, ale SHS 20 má len 2 kusy, čiže by som dokúpil od vás.
xener
Příspěvky: 853
Registrován: 2. 3. 2019, 12:48

15. 4. 2020, 12:10

mozes dat linku kde su tieto voziky nove za 15E ?
david_cnc_arch
Příspěvky: 4
Registrován: 15. 4. 2020, 10:35

15. 4. 2020, 12:40

Sú to z druhej ruky, nepouživané, pán mi slúbil že ak zoberiem všetkých 8, tak mi dá ks za 15euro
xener
Příspěvky: 853
Registrován: 2. 3. 2019, 12:48

5. 5. 2020, 3:05

pises ze na fore, tak daj linku.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“