Základ sloupové frézky velikostí XYZ550x250x400 - ZDARMA!

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mrosconi
Příspěvky: 1978
Registrován: 22. 2. 2015, 6:30
Bydliště: Netřebská 47, Praha 6 Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

2. 5. 2019, 3:15

Ciao Lidi!

Kdyby někdo chtěl stavět sloupovou frézku, mám tad nepotřebný "základ". Bylo to připraveno na upgrade BF45ky, takže rozměrově je to cca 1100 vysoké, 750cm dlouhé, 340mm široké. Vše z ocelových plocháčů 20mm. Pokud by to někdo chtěl dostavět, tak velikost motorů je Nema34, vedení 30mm, šrouby 25ky.
Podělal jsem to tím, že jsem si sice nechal srovnat plochy ale při spojení se to posunulo. Mezitím jsem začal dělat něco jiného a tak to tu "zkyslo". Pokud nechcete stavět novou frézu, je to dobré jako zpevnění malých sloupovek.
IMG_20190502_133805.jpg
IMG_20190502_133836.jpg
Pomůžu naložit. Váha asi 500kg.

Marian Mrozek
Netřebská 1115/47
161 00 Praha 6 Ruzyně
tel. 608 822 811
info@marianmrozek.com
Odpovědět

Zpět na „Prodej“