O kroužky NBR 25mm(vnitřní) 2,5mm výška - 1500 ks

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Uživatelský avatar
Caltapavel
Příspěvky: 64
Registrován: 29. 8. 2018, 8:18
Bydliště: Horní Krupá
Kontaktovat uživatele:

15. 5. 2019, 1:07

Za něco rozumného (k jídlu, ne peníze) a uhrazení nákladů za dopravu věnuji O kroužky s vnitřním rozměrem 25mm, výško 2,5mm a vnějším rozměrem 30mm.
Jsou to kroužky od našeho výrobce v Číně, x let je používám, vždy bez problémů. Žel chyba na mé straně, že jsem omylem objednal 25mm vnitřní a já chtěl 25mm vnější rozměr.

Mám jich 1500 ks.

Zcela upřímně, je mi je líto vyhodit, proto je věnuji za nějakou čokoládu, nebo něco podobného + případné uhrazení nákladů na PPLku například, pokud by to někdo chtěl poslat.
V případě vyzvednutí jsem v Kolíně, nebo Havlíčkově Brodě.
orings.jpg
soustruh CZ1224G, frézka ZAY7045A/1, vrtačka Dačice V20, Průša MK3S :)
Odpovědět

Zpět na „Prodej“