Frézka F 402 - Zbrojovka Brno 1935

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
mirek001
Příspěvky: 7
Registrován: 19. 5. 2019, 10:18

20. 5. 2019, 9:58

Prodám tohoto krásného veterána s parametry poválečné mašiny. Posuvy ve všech třech osách, otáčky i posuvy řazené bez přehazování řemenů apod. Frézka dlouho stála, odstavená prý byla jako funkční. Vše se jeví pohyblivé, nic není vyrezlé, ale funkčnost jsem nezkoušel. Bude chtít nejdřív pořádně vyčistit a promazat než se začne s něčím hýbat. Frézka není zase tak velká, po odmontování stolu by měla prolézt dveřmi šířky 80 cm. Šířka stolu je také menší než jsme zvyklí, takže na doma celkem ideální. Doufám že se jí někdo ujme, já ji neužiju, mám menší. Koupil jsem ji dohromady s jinými věcmi. O té ceně se dá jednat, spíš mne potěší když půjde do dobrých rukou.
Cena 23 000,- dohoda možná.
Přílohy
IMG_6853.jpg
IMG_6854.jpg
IMG_6855.jpg
IMG_6862.jpg
radek01
Příspěvky: 213
Registrován: 17. 2. 2017, 9:25
Bydliště: Olšovec
Kontaktovat uživatele:

21. 5. 2019, 7:36

Kolik tak cca váží a kolik kW je na ni elektromotor? A jaká je celková výška?
Díky za info.
mirek001
Příspěvky: 7
Registrován: 19. 5. 2019, 10:18

26. 5. 2019, 9:42

Zdravím, výška je přibližně 190cm, hmotnost hodně přibližně 1500 kg. Na motor se podívám kolik to má. Kdybych se neozýval, číslo na mne je: 604 480 208
mirek001
Příspěvky: 7
Registrován: 19. 5. 2019, 10:18

3. 6. 2019, 9:11

Motor má výkon 4,4 kW.
radek01
Příspěvky: 213
Registrován: 17. 2. 2017, 9:25
Bydliště: Olšovec
Kontaktovat uživatele:

4. 6. 2019, 7:38

Psal jsem SZ.
Dongon
Příspěvky: 8
Registrován: 25. 4. 2019, 7:07

14. 9. 2019, 7:59

Stále k mání?
Odpovědět

Zpět na „Prodej“