Plazma a svářečka

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
jujik
Příspěvky: 19
Registrován: 11. 5. 2010, 11:45
Bydliště: Hulín

1. 9. 2019, 10:44

Krásnou neděli přeji všem přítomným i nepřítomným.
V rámci úklidu nabízím k prodeji svářečku Bergland (MMA, TIG/WIG) a plazmovou řezačku téže značky s příslušenstvím (bez redukčního ventilu pro plazmu!). Samozřejmě k tomu musí být i nějaký ten bonus navíc. V tomto případě je to tedy pár kousků plechu (ocel, přesnější určení materiálu nevim) - 1kus 500×1000×1mm; 1kus 500×1000×10mm a menší kus šestky, aby bylo na čem to vyzkoušet. K tomu ještě zánovní (myslím že nepoužitá) pásová bruska a pár brusnejch pásů a jedna rotační bruska a hromádka šmirglkotoučů na suchý zip. Pak ještě nějaké hlouposti co ani nemá cenu vypisovat. Cena je 1000Kč za vše, k osobnímu vyzvednutí v Pravčicích. Jako obvykle nic nikam neposílám bo sem zdechlej.

Děkuji předem za spolupráci na vskutku velké, již téměř dvouleté úklidové akci.
Radim.
Přílohy
Nabízené aparátky. Označení je čitelné, parametry dohledatelné, vše funkční. Redukční ventil pro TIG je na hadici, na fotce není vidět. Redukční ventil pro plazmu není součástí dodávky, ten si nechám ke stříkací pistoli.
Nabízené aparátky. Označení je čitelné, parametry dohledatelné, vše funkční. Redukční ventil pro TIG je na hadici, na fotce není vidět. Redukční ventil pro plazmu není součástí dodávky, ten si nechám ke stříkací pistoli.
Osmilitrová flaška od Argonu. Prázdná, nějaký blbec (já) nezavřel ventil.
Osmilitrová flaška od Argonu. Prázdná, nějaký blbec (já) nezavřel ventil.
Jedna samostmívací funkční kukla a pak dvě famózní originál čínské coby příslušenství.
Jedna samostmívací funkční kukla a pak dvě famózní originál čínské coby příslušenství.
Nějaké to drobné příslušenství, především tedy cca 100ks trysek a elektrod pro plazmu.
Nějaké to drobné příslušenství, především tedy cca 100ks trysek a elektrod pro plazmu.
Nějaký ty hadice, kábly a hořáky bez kterejch by to asi nejelo.
Nějaký ty hadice, kábly a hořáky bez kterejch by to asi nejelo.
Taky se to prej musí uzemnit, a pár obalovanejch elektrod. Je tam i dodělávaný pedál, pasuje na plazmu i na TIG.
Taky se to prej musí uzemnit, a pár obalovanejch elektrod. Je tam i dodělávaný pedál, pasuje na plazmu i na TIG.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. 9. 2019, 10:57

Zajem
pisu SZ
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
tomik.tk
Příspěvky: 585
Registrován: 15. 5. 2015, 9:37

1. 9. 2019, 11:05

nechybi tam nula ? :)
tomik.
hop_1
Příspěvky: 465
Registrován: 29. 4. 2016, 9:52
Bydliště: Beroun

1. 9. 2019, 11:10

Stavím se do fronty. SZ
Jarda
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. 9. 2019, 11:41

domluven odvoz
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Ondžej
Příspěvky: 26
Registrován: 20. 12. 2018, 8:45

1. 9. 2019, 11:43

Zdravím. TĚŽ SE STAVÍM DO FRONTY. Mohu se proto zastavit klidně i dnes.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. 9. 2019, 11:46

sorry ale uz je to pryc
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4878
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

1. 9. 2019, 11:51

Za litr je to kup roku :D

To BSP mám několik let, na rozumnou sílu to funguje parádně. Gratuluju.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

1. 9. 2019, 12:09

DwPetr píše: 1. 9. 2019, 11:51 Za litr je to kup roku :D

No to teda! :shock: :shock: :shock:
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3295
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

1. 9. 2019, 12:30

kup roku to jo no a teď jak to napsat aby to nevyznělo špatně. Být prodávajícím a dávat to takto pod cenu tak bych podobné vybavení někomu přímo věnoval nebo za onu cenu přenechal nějakému začínajícímu nemajetnému kutilovi.
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3295
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

1. 9. 2019, 12:32

schválně to needituju a něco připíšu. Robokope vůbec mě nevadí že si to ulovil to rozhodně ne
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. 9. 2019, 12:35

po plasme touzim uz leta a nemohl jsem si ji dovolit
tiha chce zase dlouho kamos kterej pro to jede protoze ja nemuzu se zadama
takze ho dostane za cestu protoze je to daleko
myslim ze se to dostane tam kde je to potreba
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
jujik
Příspěvky: 19
Registrován: 11. 5. 2010, 11:45
Bydliště: Hulín

1. 9. 2019, 1:20

Jenom tak na vysvětlenou, někomu bych to věnoval, ale komu? Cena je v podstatě jen za to, že jsem to musel nafotit a nějak popsat.
Když už si chcete hrát, tak si hrajte, tady máte hračky, mě už to neba.
Co se týče svářečky tak už si ani nevzpomínám kdy jsem ji použil naposledy, plazmou jsem letos vyřezával dvě ďoury v krytu stroje bo flexou se tam nedalo dostat. Dospěl jsem k názoru že co rok nepotřebuji je zbytečné mít a toho se držím. Tu plazmu jsem takto použil výjimečně a šlo by to nějak i bez ní.
Tož asi tak.
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4878
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

1. 9. 2019, 1:27

Já tu plazmu tenkrát bral za 6 tis tady. To může bejt tak 6,8 let, dneska bude tak za 4, a nemluvě o ebayi. Trysky beru z Číny, tam ty balení stojí pakatel. Do těch 5mm to funguje slušně, pak už je to trápení, na 8mm mě to hodně podřezávalo, musela se častěji měnit spálená špička.

Ale na tenký plechy je to super. Uplnej luxus je vypalování vík sudů, to jen zasyčí.

Používám to místo flexy kde to jen jde, nedělá to tolik bordelu, kraválu, je to bezpečnější, a u karoserií se s tím dostanu i do rohu a do blbě přístupnejch míst.

Tolik k té plasmě 🙂

Myslím že můžu říct, kdybych se vzbudil dřív, tak už to touhle dobou nakládám do auta. Malej tig by se mě taky hodil s tou flaškou. :P No co se dá dělat, půjdu na brigádu a koupím novýho Froniuse😂
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3295
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

1. 9. 2019, 3:40

tak to všechno dobře dopadlo jsem ten inzerát viděl hned před zveřejněním a říkám si pro mě je to daleko i nepotřebné a ani mě zrovna nenapadlo kdo by byl blízko a hodilo se mu to no robokope to si měl dobrý nápad kamarád bude spokojený a ty taky a to je dobře.
teď mě napadá brácha je v Praze a plazmu by taky užil no :D pozdě....
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Zamčeno

Zpět na „Prodej“