Hss vrtaky

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3588
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

13. 11. 2019, 10:15

Vašek Novák píše: 12. 11. 2019, 3:02
Cena buď na kg 300kc za kg
Nebo dle domluvy a průměru
co znamená dle domluvy a průměru, a jak jsi na tu cenu přišel?
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
ovi-ivo
Příspěvky: 1115
Registrován: 12. 4. 2015, 9:41
Bydliště: kůsek od Hodonína

14. 11. 2019, 6:44

Neber to jako nějakou pomluvu ceny nebo tak jen informaci, ale já kupoval max. za 100 kč kilo a to byly hezký vrtáky s mk, pak taky za 30kč kilo no a když se podaří tak takovýhle ze šmelcu za 10 kč kg
ssmak3050
Příspěvky: 773
Registrován: 20. 12. 2016, 9:09

14. 11. 2019, 6:52

TAk treba panu kolegovy utekla nula pri zadavani ceny...pokud ne tak tydle divne kulate rezave tyče se spiralou budou asi neco extra. :D
mozna by bylo vhodne lepsi foto ,a detail britu.seznam prumeru.typ,stav..atd
jinak souhlas s kolegy vyše..nic ve zlem
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1530
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

14. 11. 2019, 8:00

Kdybys měl tabulku průměrů, tak bych si třeba doplnil sadu, jinak to asi je spíš na osobní návštěvu.
Taky mám spoustu vrtáků vícekrát a poslal bych je do světa, ale eště jsem nevytvořil právě onu tabulku, takže to sem ani nedávám. :lol:
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3296
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

14. 11. 2019, 8:19

rezatiny za míň no jinak tam vidím většinu kovově lesklých.
Nejdůležitější je stav břitu a fazetky, pak házivost a menší lišák když bude zohledněna cena není zas tak velký problém.
Bavím se o povrchové korozi né hloubkové, či důlkové to je pak na vyhození.
Jo a cením si že to napíše přímo: u nás v kovošrotě a hotovo žádné bláboly typu dědictví a pod.
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
qwer
Příspěvky: 1300
Registrován: 8. 4. 2008, 8:09
Bydliště: Kostolec (Pov. Bystrica)

14. 11. 2019, 4:37

Nebolo by od veci, to vziať na jar nikde na burzu. Dopĺňať si nástroje je údelom každého strojára, ovšem iné je si osobne vybrať, ako to riešiť cez SZ, alebo mailom.
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

14. 11. 2019, 6:24

Chodím na veteránskej burzy občas sa tam strojárske veci vyskytnú
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3588
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

19. 11. 2019, 12:29

no řeknu to takhle, zajímalo by mě, kde to vykupujou za 100kč kg, ale já tam kam chodím vykupujou tohle " nástrojový železo" 2-3 kč/kg max. a je jim vysloveně u prdele jestli to je nějaká vzácnost nebo ne....(v lepším dostaneš dvojnásobek běžné ceny), tak to je a že jsem jich prolezl.... Pokud tam dojdu, že si z toho něco vyberu tak není problém, ale chtějí dvojnásobek až trojnáobek (u hezkých lesklých věcí :D )výkupní ceny, tedy mě osobně by jen tak z kolegiality na fóru zajímalo kde se vykupuje za 100kč/kg tohohle "železa", protože rázem dávám výpověď a jdu se tím supr kšeftem živit, koupím za 6 prodám za 100 a že vím o pár hromadách :) nemyslím to ze srandy, mě to vážně zajímá....
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
ssmak3050
Příspěvky: 773
Registrován: 20. 12. 2016, 9:09

19. 11. 2019, 1:14

tumlik píše: 19. 11. 2019, 12:29 no řeknu to takhle, zajímalo by mě, kde to vykupujou za 100kč kg, ale já tam kam chodím vykupujou tohle " nástrojový železo" 2-3 kč/kg max. a je jim vysloveně u prdele jestli to je nějaká vzácnost nebo ne....(v lepším dostaneš dvojnásobek běžné ceny), tak to je a že jsem jich prolezl.... Pokud tam dojdu, že si z toho něco vyberu tak není problém, ale chtějí dvojnásobek až trojnáobek (u hezkých lesklých věcí :D )výkupní ceny, tedy mě osobně by jen tak z kolegiality na fóru zajímalo kde se vykupuje za 100kč/kg tohohle "železa", protože rázem dávám výpověď a jdu se tím supr kšeftem živit, koupím za 6 prodám za 100 a že vím o pár hromadách :) nemyslím to ze srandy, mě to vážně zajímá....
naprosty souhlas.. :D taky by mne zajimalo,ale asi co jinej kraj to jinej mrav... :)

...estli ono to nebudo te vrtaky na tu psychiku-spiritualni vrtaky... :D :D (vtip)
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3588
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

19. 11. 2019, 3:17

proč za 70, jestli existuje skutečný výkup za 100kč/kg, tak to napiš, tobě to může být jedno pokud to vykupujou běžně, tak tím nikomu neuškodíš a pomůžeš někomu, (třeba i mě) na fóru....o tom to tady je, víš :wink:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3588
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

19. 11. 2019, 3:53

Vašek Novák píše: 19. 11. 2019, 3:38
tumlik píše: 19. 11. 2019, 3:17 proč za 70, jestli existuje skutečný výkup za 100kč/kg, tak to napiš, tobě to může být jedno pokud to vykupujou běžně, tak tím nikomu neuškodíš a pomůžeš někomu, (třeba i mě) na fóru....o tom to tady je, víš :wink:

Jestliže nemáš pro ně aspoň tunu karbidu k tomu tak se s tebou nebudou bavit
....myslel jsem si to :D :D
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Odpovědět

Zpět na „Prodej“