Motor z pračky

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
lubbez
Příspěvky: 3159
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

18. 10. 2020, 9:53

Od kolegy jsem koupil 5ks pračkových motorů. Sám jsem sice potřeboval jen dva, ale minimální odběr byl 5 kusů za litr. Tedy když dobře počítám, vychází motor na 200 korun. Sice jsem pro ně jel až do Kralup, ale to bych jel i pro ty dva. Nechci jít na poštu, jsem z Prahy 4 a dost často jezdím přes Ústí a Děčín.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

18. 10. 2020, 10:11

Ahoj Lubbezi, pokud to vychazi na 200 Kc a jsi tam nekde naproti cerne kostce Nestle, tak bych si pro jeden kousek nekdy mezi 18 az 20 hodinou dosel - v Po az Ct.
Potvrdis mi to jako rezervaci 1 kusu i bez SZ?
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Telemaster
Příspěvky: 375
Registrován: 3. 4. 2016, 1:47

18. 10. 2020, 10:20

Zdravím měl bych také zajem o jeden kousek. Jsem z Prahy projel bych.
lubbez
Příspěvky: 3159
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

19. 10. 2020, 8:27

Jak jsem psal, jeden motor 200 korun. Protože i na mě trochu dolehla Corona krize a ještě ke všemu jsem důchodce nevázaný pracovní dobou, tak tady je můj telefon 777600602 a domluvme se po telefonu. Dneska jsem cca do 17:00, zítra nevím ve středu odjedu okolo 12:00 a budu až v pondělí. Zatím registruji dva zájemce, tedy jeden motor zbývá. :-)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

19. 10. 2020, 11:41

Ok, ozvu se by phone dle situace, zbytečně odkládat nebudu.
Dík.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lubbez
Příspěvky: 3159
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

20. 10. 2020, 5:44

Tak zbývají poslední dva.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“