Kulickovy sroub (velky)

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tukanekb8
Protřelý bazarník
Příspěvky: 906
Registrován: 19. 4. 2015, 8:05

21. 6. 2021, 2:57

Mel bych tu vetsi kulickovy sroub NSK je pouzity ale v poradku. Jsem blbec ztratil listecek s rozmery tak ty doplnim zitra, nebo jestli si nekdo vygugli. Cinna delka je cca 1000mm, stoupani 20mm ale prumer nevim asi 50? Je to peknej macek ale mam to v origo krabici. Cena k jednani 4000kc, poslat by to urcite take slo ale netusim co by si za to prepravce rekl...
IMG_20210618_211421636.jpg
IMG_20210618_211456991.jpg
IMG_20210618_211557992.jpg
Soustruh Magdeburg D30, CNC frézka home-made, 3D tisk home-made,...
hastroha
Příspěvky: 264
Registrován: 26. 12. 2017, 5:53

21. 6. 2021, 3:44

Hm, pěkný kousek
Z jaké mašinky to máš a z jaké osy ??

Sorry ...
Ale , takové kul. šrouby 1000 - 1500 jsem dával za 500kč , právě pro to, že bylo použité .
Bych se styděl za to chtít 4tis. Sorry ...

Jinak ještě nějaké kousky mám, kdyby někdo chtěl , ( orig. krabice + popis + foto)

S pozdravem
Uživatelský avatar
Tukanekb8
Protřelý bazarník
Příspěvky: 906
Registrován: 19. 4. 2015, 8:05

21. 6. 2021, 3:55

Z jake masiny nevim, ale menil se kvuli tomu ze bylo zadrene lozisko, tak vymenili i sroub. tomu nic neni. Je to z velkeho krizoveho stolu myslim ze osa Y.

Cenu vubec netusim, proto je tam napsano cena k jednani. Krabici jsem psal jen proto ze je to vhodne zabalene k poslani, na krabici samozrejme nezalezi... Kdyz ho nekdo bude chtit/potrebovat tak cenu nabidne a ja s ni budu pravdepodobne souhlasit. Ja tak velky sroub nevyuziji a do srotu mi to prijde skoro lito...

Jen doplnim ty rozmery: prumer 50, stoupani 20mm, delka sroubovice cca 1000mm, cinna delka cca 850mm
Soustruh Magdeburg D30, CNC frézka home-made, 3D tisk home-made,...
Odpovědět

Zpět na „Prodej“