PROMA FH-150 - Univerzální frézka s digitálním odměřováním

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
freedef
Příspěvky: 10
Registrován: 18. 7. 2021, 5:20

19. 7. 2021, 8:34

1.png
PROMA FH-150 - Univerzální frézka s digitálním odměřováním

Rok výroby : 2016

Pracovné hodiny : 46 !!! , stroj je ako nový

Dohoda na cene, možná zľava pri kúpe viacerých strojov !! pozrite Ďalšie inzeráty

Příkon 7500 W
Zdvih vřetene 105 mm
Napětí 400 V
Max.doporučený O vrtání 50 mm
Rozměr stolu 1 400 x 400 mm
Kužel vřetene ISO 50
Otáčky 40 - 1 800 min.
Vzdál.vřetene od sloupu 520 mm
Vzdál.vřetene od stolu 150 - 650 mm
Příčný posuv stolu 400 mm
Podélný posuv stolu 800 mm
Vertikální posuv 500 mm
"T" drážka 18 mm
Náklon otočné hlavy +/- 45 °
Rychloposuv Ano
Digitální odměřování v ose X,Y,Z Ano
Rozměry (d x š x v) 2 290 x 1 770 x 2 120 mm
Otáčky podélného a příčného vřetene 18 - 627 min.
Počet rychlostí otáček 9
Otáčky svislého vřetene 48 - 1 670 min.
Počet rychlostí otáček 2
Strojní posuv X,Y,Z Ano
Celková váha včetně obalu 3880.0 kg
Čistá váha 3680.0 kg
Šířka/Výška/Hloubka 187 / 228 / 226 cm

Cena : 23 000e
Naposledy upravil(a) freedef dne 19. 7. 2021, 8:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5222
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

19. 7. 2021, 8:39

A bylo by dobře si zkontrolovat u všech inzerátů cenu, tady je 23000,- korun, protože jestli neuvádíš měnu, jsi na českém foru a primárně jsou to koruny.
Když napíšu, že za 23000 korun ji beru máš smůlu, protože tohle je forma smlouvy :mrgreen:
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Uživatelský avatar
Kilovolt
Sponzor fora
Příspěvky: 829
Registrován: 21. 10. 2009, 9:59
Bydliště: Podřipák jak vyšitej!

19. 7. 2021, 7:51

...a hlavně to moh napchat do jednoho vlákna a ne tapetovat forum.
Elektrika je potvora-nejni vidět a kope jak divoká mula.
"Učíme se po celý život. Až na školní léta" - Gabriel Laub
danodpp
Příspěvky: 317
Registrován: 14. 1. 2013, 10:45
Bydliště: Poprad

21. 7. 2021, 7:40

nieje to totiz clen fora, len sa tu pred par dnami zaregistroval ako predavac strojov... :lol:
karelsklo
Příspěvky: 1512
Registrován: 19. 4. 2013, 8:35

22. 7. 2021, 10:15

Ahoj klucíí a ahoj i prodávajícímu ;-) Nechci porušovat pravidla,zesměšňovat prodejce i cenu a vy co mě snad znáte víte že jsem smířlivý,každý ať si dělá co je libo.Tady ale musím reagovat-žádné zesměšňování nebo pomlouvání jen můj názor a třeba námět k zamyšlení pro jiné.
Tedy,za mě toto nestojí ani za 23 000 korun a cena v E mi připadá opravdu jako hloupý vtip.Věci od Promy jsem měl a mám,o použitelnosti vůbec nebudu mluvit.Není o čem,stojí v koutě a čekají až na šrot až bude málo místa.
Nesmyslná věc,každá vyhudlaná F4 bude k práci,toto jen k nas..ní...Proto má tak málo najeto jestli je to pravda.
Je to možná dobré k hrubování hliníku a to ještě omezeně.
Za mě 10 kč za kilo a i tak čekají jen problémy.
Sorry za názor ale myslím že není jen můj....:-)
Odpovědět

Zpět na „Prodej“