P: Nabíječka BOSCH AL1115CV

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8912
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

6. 1. 2022, 3:46

Nabízet stejné zboží zároveň mimo fórum btw. v aktuálních pravidlech zakázáno není.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4881
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

6. 1. 2022, 5:00

Jsou tady Pavko nějaká pravidla, bohužel vidina rychlých 3 stovek zatemnuje mozek hi,hi. Nehroutím se, už si na tohle jednání obecně zvykám.
Uživatelský avatar
pavlík
Příspěvky: 896
Registrován: 16. 12. 2018, 10:00
Bydliště: Praha 5

6. 1. 2022, 5:17

Jo tak to jsem jako já měl napsat, že se mi ozval zájemce :shock: No je pravda, že mě vidina těch třech stovek úplně zaslepila, asi to bereš podle sebe.

Prostě zájemce se ozval a mě, jako prodejce, nenapadlo do vlákna napsat, že se mi někdo ozval (on to nedělá prodejce, to dělá totiž zájemce o položku) já jsem mu napsal výslednou částku, kterou chtěl vědět, a on ihned poslal peníze, to proběhlo vše asi během 10 minut.

Soudím, že máš zlost, že ti nabíječka unikla, no nemusel jsi váhat a mohla být tvoje a jistě bys napsal, tak jak to má být, do vlákna, že ji bereš a že posíláš SZ. Nemusel bys teď zpětně litovat a mě napadat, já jsem inzeroval, s kupujícím jsem se dohodl a ihned jsem do vlákna napsal, že je prodáno, aby další potenciální zájemci věděli aktuální stav.
Tak příště se zkus trochu zamyslet než něco napíšeš a než někoho napadneš :P
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1528
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

6. 1. 2022, 5:20

Tuto situaci nelze řešit jinak, než férovým bojem tváří v tvář.
Jdu naládovat dvě předovky a Vy si mezitím zvolte hospodu jako místo střetu (doporučuju Prahu 5,5 protože jeden jste z 5ky a druhej ze 6ky). Bárt si zalepí jedno voko, nebo bude stát na jedný noze, z důvodu více jak 20 let věkovýho rozdílu.
Nezapomeňte si roušky a test nebo očkovací průkaz.
Kdo prohraje, přibude ve statistice zemřel na chřipku :lol:
Uživatelský avatar
pavlík
Příspěvky: 896
Registrován: 16. 12. 2018, 10:00
Bydliště: Praha 5

6. 1. 2022, 5:34

No vypadá to tak, zjevně jsem jako prodejce zcela zklamal, ale jako kupující jsem ukázněný a do vlákna píšu, že posílám SZ.
Do pravidel fóra by se mělo doplnit, že do prodejního vlákna je nejen kupující povinen uvést, že posílá jako zájemce o položku SZ, ale i to, že prodejce je povinen do vlákna napsat, že dostal od někoho SZ, že je o položku zájem. :o :shock: :o
osvald
Příspěvky: 19
Registrován: 14. 2. 2008, 12:58
Bydliště: Lovčičky
Kontaktovat uživatele:

6. 1. 2022, 7:08

Nabíječku jsem od Pavlíka koupil já. Tímto se všem veřejně omlouvám (hlavně Pavlíkovi) a sypu si popel na hlavu, že ač jsem členem fóra již nějaký pátek, nepřečetl jsem si pravidla prodeje :oops: Beru veškerou odpovědnost za netransparentní prodej na sebe :wink:
Uživatelský avatar
pavlík
Příspěvky: 896
Registrován: 16. 12. 2018, 10:00
Bydliště: Praha 5

6. 1. 2022, 7:21

Díky, snad se tím vše urovná a uklidní a podezření o nelegálním prodeji se smáznou.

Někdy se prostě chyba udělá a stane a říkat, že tři stovky někomu zaslepily oči je dosti trapné...

Tak ještě jednou díky :roll:
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4881
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

7. 1. 2022, 12:49

... jasnačka. Pavlik bydlí koukám hnedka vedle za kopcem, tak si zašermujeme holema a dáme páku hi,hi,hi :-)
osvald
Příspěvky: 19
Registrován: 14. 2. 2008, 12:58
Bydliště: Lovčičky
Kontaktovat uživatele:

11. 1. 2022, 6:13

Zboží včera dorazilo.
Musím Pavlíka pochválit, perfektně zabaleno, voní novotou, funguje.
Děkuji za spolupráci, příště se budu snažit více dodržet pravidla fóra :roll:
Petr
Uživatelský avatar
pavlík
Příspěvky: 896
Registrován: 16. 12. 2018, 10:00
Bydliště: Praha 5

11. 1. 2022, 9:28

Tak to jsem rád, díky a ať Ti dobře slouží. :)
Odpovědět

Zpět na „Prodej“