Odmagnetovač EPXA2

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

2. 1. 2022, 9:40

Nechce někdo orig.odmagnetovač k bépéháčku? Ale pozor !S největší pravděpodobností nefunguje. Nevím proč,já ho tak koupil a nikdy nezkoušel,jen na první oko zjistil,že je tam jeden elyt,kterej už není úplně svěží,cívka relé vypadá uhelnatě.Ale jinak je celej,vypadá,že to nikdo ani nezkoušel spravovat,dokonce jsem k němu kdysi pořídil i to relé nové,ale nikdy nebyl čas a teď už ani potřeba to rozchodit. Schéma nemám,ale půjde to omrknout přímo z toho přístroje ..
Cenu - nabídněte ,já za to před-asi patnácti:-) - lety dal 1500,- překupníkovi.. (tím nemyslím,kdo dá víc,než jsem dal já -neni som henten prekupník)
Takže začneme tak,mnohem radši výměna za něco k našim bruskám,soustruhům,FN frézkám,peníze má dneska každej,příslušenství a nástroje jen málo kdo..
027.JPG
028.JPG
029.JPG
030.JPG
Zbýňa
Příspěvky: 1920
Registrován: 3. 9. 2010, 8:45
Bydliště: Čelákovice

31. 3. 2024, 6:46

Ahoj, neměl byste někdo prosím k tomuto zařízení nějaký popis práce a schema. Mám to na svojí brusce, ale přestala mi svítit ta červená kontrolka, která signalizuje zapnutí magnetu. Kontrolka nemá napětí. Kromě kontrolky vše funguje. Zkoušel jsem hledat upadlý kablík atp. ale nic jsem neobjevil. Dále ani nevím na co je ten přepínač a tlačítko. Děkuji.
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4876
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

31. 3. 2024, 8:36

Zdar Sokolíci, změřte kondy, budou zcela jistě po smrti, pročistěte chemii kontaktní karusel máte opraveno.
r4cv
Příspěvky: 2691
Registrován: 8. 12. 2009, 8:32
Bydliště: Topoľčany

1. 4. 2024, 10:05

mal som podobný problém. pomohlo prespájkovať všetky spoje, mrcha kontakt bol niekde na relátku, nebolo to vidieť.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“