Odmagnetovač EPXA2

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

2. 1. 2022, 9:40

Nechce někdo orig.odmagnetovač k bépéháčku? Ale pozor !S největší pravděpodobností nefunguje. Nevím proč,já ho tak koupil a nikdy nezkoušel,jen na první oko zjistil,že je tam jeden elyt,kterej už není úplně svěží,cívka relé vypadá uhelnatě.Ale jinak je celej,vypadá,že to nikdo ani nezkoušel spravovat,dokonce jsem k němu kdysi pořídil i to relé nové,ale nikdy nebyl čas a teď už ani potřeba to rozchodit. Schéma nemám,ale půjde to omrknout přímo z toho přístroje ..
Cenu - nabídněte ,já za to před-asi patnácti:-) - lety dal 1500,- překupníkovi.. (tím nemyslím,kdo dá víc,než jsem dal já -neni som henten prekupník)
Takže začneme tak,mnohem radši výměna za něco k našim bruskám,soustruhům,FN frézkám,peníze má dneska každej,příslušenství a nástroje jen málo kdo..
027.JPG
028.JPG
029.JPG
030.JPG
Odpovědět

Zpět na „Prodej“