Frézka 6p81 a F4J

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
ktp16
Příspěvky: 151
Registrován: 7. 1. 2014, 8:19
Bydliště: Zlín

6. 1. 2022, 11:48

Zdravím,
nabízím na prodej dvě frézky, na které již bohužel nemám místo a ani čas.
První je 6p81-
Mám ji od firmy, co servisují obráběcí stroje tady ve Zlíně.Mám ji přes 10 let. Není to žádná kráska, ale sloužila a ještě slouží dobře. Mám na ní frekvenční měnič 5,5kW, tak frézuji jen na nejvyšší zařazený stupeň. Řazení otáček jde bez problémů.
Posuv stolu funguje také, zařadit lze všechny posuvy, ale zvuk nic moc. Celkem tam něco hučí, když se zařadí určité rychlosti. Nikdy jsem to neměl rozdělané, protože jsem se k tomu nedostal. I páka na rychloposuv funguje. Na držáku matky na příčný posuv chybí kus materiálu. To tam chybělo když jsem ji kupoval.
Prodávám ji v takovém stavu jakou jsem ji koupil, používal jsem ji jen občas na nějaké srovnávání, nebo vyvrtávání...
Horní rameno nemá (nebylo), opěrné ložiska k tomu jsou. Bez dalšího příslušenství.

Druhá je F4J:
Tu jsem vzal, že na ni předělám hlavu z 6p81, protože má větší stůl a spřažené pohony. K tomu však také nedošlo. Víc o ní nevím, neměla motor. pohon vřetena se točí lehce, řazení posuvů jde také lehce. Opěrné ložiska nemá. Má povrchovou rez, i přes to že byla namazaná. Stojí sice venku, ale je celou dobu pod střechou. Čekala až se dostane do dílny, ale místo ní šlo postarší centrum MCV32, tak už na ni není místo.

Cenu bych si představoval asi tak:
Ideálně obě dvě i s frekvenčním měničem: 35 000 ,-
samostatně 6p81 s frekvenčním měničem: 30000 ,-
samostatně 6p81 bez frekvenčního měniče: 25000,-
samostatně F4J: 11000,-

Kdybyste měli jakýkoli dotaz rád zodpovím.
Umístění: Doubravy u Zlína
PS: sorry za nepořádek, zrovna jsem tam stěhoval centrum, ale spíš je to bylo jak hra SOKOBAN.
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
ktp16
Příspěvky: 151
Registrován: 7. 1. 2014, 8:19
Bydliště: Zlín

10. 1. 2022, 8:38

úprava ceny
Odpovědět

Zpět na „Prodej“