P: Klimatizace rozvaděče

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
dracekvo
Příspěvky: 72
Registrován: 17. 3. 2015, 6:04

26. 1. 2022, 12:14

Prodám klimatizaci na rozvaděč.
Plně funkční. Byla trošku zaprášená (je z papírny). Co šlo jsem vyfoukal vzduchem. Pro úplné rozebrání by se museli vrtat nýty.
Jediná vada na kráse je španý první segment na LCD (viz foto). Na funkci nemá vliv. Nastavit se to taky nechá. K regulátoru mám návod v pdf.
Kdyby ten segment někomu vadil, tak se to určitě nechá nahradit regulátorem z číny za 300,- Např vyzkoušený mám STC-1000.
Projekt, kam jsem to potřeboval jsem zrušil a leží mi to tu bez užitku.
Vnitřní ventilátor je hlučný. Né že by byl špatný, ale prostě je to jeho vlastnost. Takže pro klimatizovaní obytných prostor je to bez výměny ventilátoru těžko použitelné.

Má představa o ceně je 4000,- Při rychlém jednání se nebráním rozumné dohodě. K vyzvednutí kousek od sjezdu D1 66Km.
Přílohy
1643024500738.jpg
1643024500746.jpg
1643024500754.jpg
1643024500763.jpg
Odpovědět

Zpět na „Prodej“