Servomotor OMRON 750W 2.39Nm

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Uživatelský avatar
Mrosconi
Příspěvky: 1978
Registrován: 22. 2. 2015, 6:30
Bydliště: Netřebská 47, Praha 6 Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

22. 4. 2022, 10:21

Modros píše: 22. 4. 2022, 9:59 Mariáne beru zpět...jaký je rozdíl mezi lead a omron a deltou netuším....obávám se že v mejch aplikacích bych rozdíl stejně nenašel...to musí porovnávat ten co s tím pracuje každý den
Ok.
lubbez
Příspěvky: 3154
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

22. 4. 2022, 11:37

Mě mrzí, že je to 750W a né 400W. 750W servo má přírubu cca 80x80mm a to se mi nevejde :|
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8907
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

22. 4. 2022, 11:52

Mrosconi píše: 22. 4. 2022, 8:54 Třeba porovnání MacBook pro s obyčejným Gigabyte Aero. Stejně komponenty a ve všech případech vyhrálo Aero.
Co myslíš těmi všemi případy? Myslíš jakože to Aero je ve všech ohledech lepší? To nezní moc objektivně..
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
robyb
Příspěvky: 307
Registrován: 21. 11. 2018, 8:05

22. 4. 2022, 12:41

Z tejto konverzacie mi pride ze znacka Renault je to iste ako Audi.
Za serva znacky Omron sa urcite dost priplaca za znacku.
Funkcnost medzi cinskym servom a Omron clovek asi nepozna ale co sa tyka bezpecnoti a ochrany zkratu ,prepetia atd su Omron na inej urovni vlastna skusenost.
Vsetky obovody su ohodne lepsie chranene ale aj podstatne drahsie.
Keby som mal kupovat serva tak by som urcite kupil cinske znackove su prilis drahe na domace pouzitie v pripade novych.
robyb
Příspěvky: 307
Registrován: 21. 11. 2018, 8:05

22. 4. 2022, 12:56

Driver z vnutra.
Přílohy
IMG_20220421_203620.jpg
IMG_20220421_203632.jpg
IMG_20220421_203637.jpg
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

22. 4. 2022, 1:07

robyb píše: 22. 4. 2022, 12:41 Z tejto konverzacie mi pride ze znacka Renault je to iste ako Audi.
.
Ano přesně, 25let staré Audi a nový Renault určitě nebude to isté :wink:
Tak že 20 let staré značkové servo a nové čínské s 24 bit encoderem určitě nebude to samé :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Modros
Příspěvky: 1664
Registrován: 31. 3. 2019, 7:58

22. 4. 2022, 1:29

Mercedes V má motor z renaulta :lol:
Masso, stroje všemožný, autoservis, amatérské závody Nissan GTR
Uživatelský avatar
Mrosconi
Příspěvky: 1978
Registrován: 22. 2. 2015, 6:30
Bydliště: Netřebská 47, Praha 6 Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

22. 4. 2022, 4:09

fmodel píše: 22. 4. 2022, 1:07
robyb píše: 22. 4. 2022, 12:41 Z tejto konverzacie mi pride ze znacka Renault je to iste ako Audi.
.
Ano přesně, 25let staré Audi a nový Renault určitě nebude to isté :wink:
Tak že 20 let staré značkové servo a nové čínské s 24 bit encoderem určitě nebude to samé :lol:
No a proto jsem se pokoušel zjistit v čem jsou lepší. Stále nevím. Je mi jasné, že je to velmi subjektivní. Ale tak jako nevidím rozdíl v brusce od LUX a NAREX, tak nevidím rozdíl v dalších věcech. Neberte to že něco vysmíván. Vážně ne, jen mne zajímají ty věci. Ochrana proti skrytu beru. Lepší enkodér, nevim, nebylo představeno v čem. Mimochodem moje Audi S8 ABT byl největší průser co jsem kdy měl. Na autě se stalo vše. Od motoru, převodovky po zavírání dveří. Prostě taková Tesla. To to bylo nové. Těžko se porovnává, takže asi to nebudeme dále táhnout. Prostě Omron ke lepší než Leadshine protože má určitě lepší enkodér a ochranu. Díky
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

22. 4. 2022, 4:45

Radši si koupím nového číňana (tím nemyslím na Aliexpresu) ale od seriózního výrobce nebo dodavatele ,který mi popíše a vysvětlí rozdíl v jednotlivých třídách které vyrábí, než něco značkového z dob dávno minulých ,obzvlášť když tito výrobci dodávají značkovým výrobcům ,vlastně spíš prodejcům .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Mrosconi
Příspěvky: 1978
Registrován: 22. 2. 2015, 6:30
Bydliště: Netřebská 47, Praha 6 Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

22. 4. 2022, 7:12

fmodel píše: 22. 4. 2022, 4:45 Radši si koupím nového číňana (tím nemyslím na Aliexpresu) ale od seriózního výrobce nebo dodavatele ,který mi popíše a vysvětlí rozdíl v jednotlivých třídách které vyrábí, než něco značkového z dob dávno minulých ,obzvlášť když tito výrobci dodávají značkovým výrobcům ,vlastně spíš prodejcům .
Vidím to stejně. Proto se toho moc nebojím.
K Aero vs. MackBookPro. Jsem stále fotograf. V Lightroomu jednoznačně rychlejší a dokonce jde dělat i s vestavěným displejem. To na Macků neuděláš, protože nezkalibrukes monitor. Při 30 otevřených oknech prohlížeče faci větráky naplno a Macků má problém s přepínáním oken
Ano, 30 oken, ale hold moje žena je.... To nehovoříme o nemožnosti hrát hry a nemožnosti napájet z externí baterky. Jo, ještě to neumí pustit větší rozlišení na větší monitor a netoboze pokoušet se použít dva monitory s různými korekcemi. Prostě Mac je předražený produkt pro fany a už bych si ho nekoupil. Jsem zpět na Windows kde vše pracuje. Takže une osobně už nejsem tak bohatý abych kupoval hračku za 100tis a nemohl si ji ani nabít z externího zdroje, který mimochodem umí nabít i 2x silnější baterku.
robyb
Příspěvky: 307
Registrován: 21. 11. 2018, 8:05

24. 4. 2022, 1:20

Len tak pre zaujimavost preco serva predavam.
Na frezu ktoru teraz robim som na vreteno pouzil servomotor a tym som si to zkomplikova.
Lacne dosky nepodporuju ovladanie vretena Step/Dir respektive nanalog +10/-10V aby som mal presne otacky na rezanie zavitou zavitnikom.
Kupil som si dosku od firmy CS-LAB konkretne CSMIO/IP-A Ethernet ktora sa pripaja k servodriverom pomocou 10 kablou.
8 kablou z vystupu enkodera a dva GND , +/- 10V a to tie moje serva ktore predavam nemaju daju sa ovladat len Step/Dir.
Do buducna planujem aj vymenu nastrojou a budem pouzivat ich softwer CIM CNC.
Firma CS-LAB ma vynikajucu technicku podporu a ochotu poradit.

https://www.cs-lab.eu/produkt/6-osiowy- ... aniem-cnc/
Odpovědět

Zpět na „Prodej“