Výztuhy k frézce

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

21. 7. 2022, 12:41

Výztuhy k frézce. Netuším z čeho to pochází, jediné co vím, že to není od FA2U, protože tu jsem kdysi měl a tam to nepasovalo. Cenu neuvádím, takže je to zdarma. K vyzvednutí v Praze - Bohnicích nebo v Roudnici n. Labem.
Přílohy
20220721_133415.jpg
20220721_133432.jpg
Aleš Procháska
Rambo007
Příspěvky: 189
Registrován: 9. 6. 2013, 7:56

1. 10. 2023, 9:01

Ty spodní dvě jsem dostal k frézce FA2U, takže jsem trochu zmaten.
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

1. 10. 2023, 9:37

Mají myslím nějaký trochu jiný rozměr, lišily se od těch co tam opravdu patřily. Ale už nevím v čem přesně, je to dávno. Nicméně myslím, že je pořád někde mám, kdybys je potřeboval :-)
Aleš Procháska
Rambo007
Příspěvky: 189
Registrován: 9. 6. 2013, 7:56

2. 10. 2023, 6:57

Doufám, že je nepotřebuji, že je mám. Jenom jsem se sám zaměstnal výzkumem v čem se liší ty Tvoje od mých. :-) Až ji dovezu a seskládám, tak bych ale potřeboval někoho, kdo jí zná a rozumí jí. A z Bohnic je na Smíchově člověk Blankou hned :-)
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

2. 10. 2023, 8:13

No jestli ti nebude vadit že už jsem kolem toho všechno zapomněl :D
Aleš Procháska
Odpovědět

Zpět na „Prodej“