40mm VBD fréza

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Zbýňa
Příspěvky: 1920
Registrován: 3. 9. 2010, 8:45
Bydliště: Čelákovice

28. 11. 2022, 5:32

SZ odeslána.
Uživatelský avatar
yoda
Příspěvky: 293
Registrován: 30. 12. 2016, 11:44

28. 11. 2022, 6:32

Zbýňa píše: 28. 11. 2022, 5:32SZ odeslána.
Díky, počkáme na bemetala, jinak vyhrává Bobík :-)
Uživatelský avatar
yoda
Příspěvky: 293
Registrován: 30. 12. 2016, 11:44

28. 11. 2022, 9:42

bobik píše: 28. 11. 2022, 10:08 Kdyby Zbyňa nebo bemetal hodili zpátečku, tak bych se řadil do fronty na komplet.
Tak fréza je Tvoje. Chlapci se sice virtuálně dohodli, ale bemetal se už neozval byť aktivní je. Zbyňkovi se tímto omlouvám, ale jinak to nejde.
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

1. 12. 2022, 4:09

Došlo v pořádku, děkuji.
Zbýňa
Příspěvky: 1920
Registrován: 3. 9. 2010, 8:45
Bydliště: Čelákovice

1. 12. 2022, 4:24

Já bemetalovi taky "děkuju". Mojí zprávu, že yoda čeká na jeho reakci, si akorát přečet.
bemetal
Příspěvky: 114
Registrován: 4. 2. 2021, 1:13
Bydliště: Orličky
Kontaktovat uživatele:

1. 12. 2022, 4:30

Zbýňa píše: 1. 12. 2022, 4:24 Já bemetalovi taky "děkuju". Mojí zprávu, že yoda čeká na jeho reakci, si akorát přečet.
já se omlouvám, Yodovi jsem psal, leč pozdě nejsem na pc 24h denně. Jinak řešení bylo frézu vzít a společne bychom doladily její rozpůlení :-)
Uživatelský avatar
yoda
Příspěvky: 293
Registrován: 30. 12. 2016, 11:44

1. 12. 2022, 7:15

Zbýňa píše: 1. 12. 2022, 4:24 Já bemetalovi taky "děkuju". Mojí zprávu, že yoda čeká na jeho reakci, si akorát přečet.
Vycházel jsem z toho jediného, že když tady byl Bemetal po celý den aktivní, ale k obchodu se nevyjadřoval, nešlo chápat jinak než že ztratil zájem. To se prostě stává. A Bobik řekl jasně a stručně beru ... tak jsem dal Bemetalovi čas půlden se vyjádřit a to se nestalo. Tak jsem prostě předchozí zájemce škrtnul a postoupil to dále. Nemůžete mi to mít za zlé.
bemetal
Příspěvky: 114
Registrován: 4. 2. 2021, 1:13
Bydliště: Orličky
Kontaktovat uživatele:

1. 12. 2022, 7:43

yoda píše: 1. 12. 2022, 7:15
Zbýňa píše: 1. 12. 2022, 4:24 Já bemetalovi taky "děkuju". Mojí zprávu, že yoda čeká na jeho reakci, si akorát přečet.
Vycházel jsem z toho jediného, že když tady byl Bemetal po celý den aktivní, ale k obchodu se nevyjadřoval, nešlo chápat jinak než že ztratil zájem. To se prostě stává. A Bobik řekl jasně a stručně beru ... tak jsem dal Bemetalovi čas půlden se vyjádřit a to se nestalo. Tak jsem prostě předchozí zájemce škrtnul a postoupil to dále. Nemůžete mi to mít za zlé.
za zlé to proboha nikomu nemám ani to snad tak nevyznělo, obchod nevyšel, život se nehroutí, jedemé dál. Jen na mou objahobu, nejsem u pc, je to přihlášené nechci říct trvale asi po pár dnech se to samo odhlásí, proto asi to stále svítí že jsem aktivní. Bohužel mám práce hodně a jsem rád že když přijdu v 11-12 večer si akorát lehnout..... Takže ješte jednou omluva hlavne i kolegovi který chtel tu druhou půlku. Všechno dobré :-)
Zbýňa
Příspěvky: 1920
Registrován: 3. 9. 2010, 8:45
Bydliště: Čelákovice

1. 12. 2022, 8:09

yoda píše: 1. 12. 2022, 7:15
Zbýňa píše: 1. 12. 2022, 4:24 Já bemetalovi taky "děkuju". Mojí zprávu, že yoda čeká na jeho reakci, si akorát přečet.
Vycházel jsem z toho jediného, že když tady byl Bemetal po celý den aktivní, ale k obchodu se nevyjadřoval, nešlo chápat jinak než že ztratil zájem. To se prostě stává. A Bobik řekl jasně a stručně beru ... tak jsem dal Bemetalovi čas půlden se vyjádřit a to se nestalo. Tak jsem prostě předchozí zájemce škrtnul a postoupil to dále. Nemůžete mi to mít za zlé.
yoda: V pořádku, tvůj postup považuju za správný a nic ti za zlé nemám.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“