NOVÉ VRTACÍ HLAVIČKY/VRTAČKOVÁ SKLÍČIDLA MAS + TRNY MK3

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Altonix
Příspěvky: 31
Registrován: 6. 5. 2019, 12:05

15. 11. 2022, 8:18

Prodám nové hlavičky, vrtačková sklíčidla MAS do průměru 13 mm. Jedná se o uloženku nejvyšší kvality. Cena za hlavičku s trnem MK3 je 1500,-. Původní Československá výroba !
Přílohy
861221DA-4AB1-45AB-BE29-0403CB5718B3.jpeg
Radek335
Příspěvky: 358
Registrován: 2. 2. 2017, 9:05
Bydliště: Hamry nad Sázavou

15. 11. 2022, 8:43

Ahoj,
Jeden bych vzal. Píšu SZ.
Radek335
Příspěvky: 358
Registrován: 2. 2. 2017, 9:05
Bydliště: Hamry nad Sázavou

5. 12. 2022, 5:00

Chlape chápu, že máš asi vytížený život ale tohle je už docela dlouhá doba co vůbec nekomunikuješ.
Proto ruším svůj zájem. Stovku za poštovné si nech a balík ani neposílej. :)

PS: píšu to sem kvůli ostatním, aby nedej bože neposlali peníze předem.
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1528
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

5. 12. 2022, 5:24

Vydrž, minulý prodeje podle příspěvků probíhaly podobně, ale zdá se že to nakonec dycky dopadlo. Někdo má holt pomalejší reakční doby. Já mám tohle s opravama, ale dycky před tim potencionální zájemce varuju dopředu :lol:
Radek335
Příspěvky: 358
Registrován: 2. 2. 2017, 9:05
Bydliště: Hamry nad Sázavou

5. 12. 2022, 5:41

jenicek píše: 5. 12. 2022, 5:24 Vydrž, minulý prodeje podle příspěvků probíhaly podobně, ale zdá se že to nakonec dycky dopadlo. Někdo má holt pomalejší reakční doby. Já mám tohle s opravama, ale dycky před tim potencionální zájemce varuju dopředu :lol:
Hele ty se aspoň ozveš. Já už si to sklíčidlo sehnal jinde :D
Odpovědět

Zpět na „Prodej“