otočný křížový stůl

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
4squares4
Příspěvky: 154
Registrován: 17. 8. 2017, 6:12

2. 3. 2023, 5:47

Dobrý den pánové, už nějaký rok se mi doma válí otočný křížový stůl. Původně jsem ho chtěl použít pod vrtačku, ale mezi tím se dílná rozšířila o sipku a frézku, tak pozbývá významu. Co se parametrů týče, tak základna má 340X290 mm výška je přibližně 105 mm, na bázi se nachází úhlová stupnice. Rozjezdy jsou bohužel jen 90X80 mm, jeden dílek noniusu je 0,02 mm. T drážka má rozměr 27X9 mm. Váha je odhadem okolo 40 kg, tak bych dal přednost osobnímu odběru, případně po Olomoucku by bylo možné i dovézt. Minimálně jednou měsičně jezdím i Olomouc-Brno, tak by šlo přiblížit i na této trase.
Cenu bych si představoval 3000 kč.
ano1.jpg
ano2.jpg
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

3. 3. 2023, 6:28

škoda že nemám zbytečné 3000 je moc pěkný akorát by mě padl pod PK32 jak se do toho upíná svěrák? Aha T drážka já jsem se díval jen na tu druhou fotku a tam to nebylo vidět a máš to i v popisu inzerátu
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
4squares4
Příspěvky: 154
Registrován: 17. 8. 2017, 6:12

5. 3. 2023, 9:22

Úprava ceny na 2500 kč
Tom Dvk
Příspěvky: 398
Registrován: 24. 7. 2018, 1:08

6. 3. 2023, 6:11

Že tys koupil tu sipku od Šumperka ? :D
4squares4
Příspěvky: 154
Registrován: 17. 8. 2017, 6:12

6. 3. 2023, 12:11

Ne ne :D , už mám pár let malýho válečnýho Hausera 2BA.
4squares4
Příspěvky: 154
Registrován: 17. 8. 2017, 6:12

21. 5. 2023, 6:21

Stůl je prodán možno smazat 🙂
Odpovědět

Zpět na „Prodej“