Nožové držáky DCMT, CCMT 10x10(12)mm, 8x8mm aktualizováno!

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

9. 2. 2021, 9:38

josef109 píše: 9. 2. 2021, 8:08 Jsou i držáky 12x12, nebo 16x16? :) Dělám velký věci :lol: Děkuju :)
Tyto nože jsou jen ve variantách výše popsaných. Někdy sice dělám i něco speciálního s větším průřezem, ale jsou to jen zakázkový záležitosti žádná sériová produkce.
Na skladě mám v průřezu 16x16 jen pravý nůž do rohu s plátkem CCMT09xxxx - cena stejně jako v případech výše 599 Kč za držák se sadou 5ks plátků Pramet. K dispozici mám asi 6 kusů. V případě zájmu sem mohu hodit foto. :wink:
Jinak jsem teď dělal na zakázku v průřezu 12x12 držák na kotoučový upichovák a držák pro kulaté nože 6mm na obrábění otvorů. Pokud Tě to zajímá napiš mi SZ.
Radek335
Příspěvky: 358
Registrován: 2. 2. 2017, 9:05
Bydliště: Hamry nad Sázavou

10. 2. 2021, 8:07

Engineer píše: 9. 2. 2021, 11:46 Pokud chceš poradit vhodné nože pro malej resp. menší soustruh, proč se nezeptáš přímo mně? :D
Kolega kterého se ptáš si u mne koupil komplet sadu všech typů, které nabízím plus k tomu nějaké speciální modifikace. Na rozdíl od čínských sad, kde některý nože mají poněkud omezené využití, moje nože jsou vyrobené a odzkoušené v každodenní práci v mé dílně v širokém spektru obráběcích prací. :wink:
No nejdřív jsem chtěl jen vyzvídat ale včera jsem nečekaně koupil soustruh, takže nákup nožů je nevyhnutelný :lol:

Píšu SZ :!:
pegasfly
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 1. 2021, 10:58

23. 2. 2021, 12:03

Ja mozem noze a drziaky od engineer vrelo odporucit. Sam som noze na mnou kupenu MN-80 zhanal tu na fore a co sa tyka poradenstva pred kupou a mnozstva vyberu, tak neviem ci da najst lepsi kontakt.
Noze pridu kazdy zvlast zabaleny s popisom typu noza a aj to na co je urceny.

Kupu nelutujem
capajev
Příspěvky: 320
Registrován: 6. 12. 2021, 9:05
Bydliště: Praha 8 - Bohnice

25. 1. 2022, 1:26

Ahoj, před časem jsem se stal majitel MN80 a jakož to soustružnický začátečník jsem po procházení internetem a hledání cenných rad do začátku jsem narazil i na toto vlákno a rozhodl se oslovit Engineera pro soustružnické nože do začátku. A tak jsem rozhodl napsat jsem kratičkou recenzi po čase používání.

Koupi předcházela odborná diskuze o typu a parametrech soustruhu a tom co mám v plánu soustružit a vyrábět. Následně mi byla zaslaná nabídka nožů vhodných pro moje účely na základě Engineerových bohatých zkušeností. Přiznávám že zpočátku se mi zdála nabídka poněkud obsáhlá a tím i spojená vyšší cena než jsem předpokládal. Některé typy nožů byly z dvojené, případně ztrojené tak aby se nemuseli měnit plátky při změně typu obráběného materiálu. Po konzultaci jsem se rozhodl tuto kompletní sadu vzít a musím říci, že nyní jsem za toto rád. Sériovou výrobu nedělám a materiály měním poměrně často, představa že pokaždé měním plátek, no..... Samotná těla nožů jsou kvalitně zpracovaná a dodané plátky jsou perfektní. Jsem tak schopný pěkných povrchů jak na oceli, nerezu tak i hliníku. Neodradily mne tak ze začátku špatně nabroušená radeka či plátky nevhodné pro malé soutruhy typu MN. K nožům bylo velké množství plátků, takže zásobu do začátku mám opravdu slušnou. K nožům jsem obdržel i nějaký "bonus" + poměrně podrobný popis jednotlivých nožů pro co jsou vhodné a na co je použít. Nakonec a to beru asi jako nejcenější, byly rady zkušeného, které mi začátek určitě usnadnily.

Nože od Engineera doporučuji i ostatním, kteří hledají kvalitní nože pro svůj soustruh. Sám již totiž nebudu váhat kam se obrátit, když přijde na soustružnické nože.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“