Nožové držáky DCMT, CCMT 10x10(12)mm, 8x8mm aktualizováno!

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

17. 11. 2015, 10:59

UP. :wink:
K dispozici aktuálně kompletní sestava nožů včetně levých variant (10x10 a 10x12, lze tež upravit na 8mm rozměr), v případě zájmu sdělím podrobnosti, poradím s výběrem vhodných typů. Nože jsou vždy s destičkami, podrobnosti viz. příspěvky výše. :wink:
Jelikož některé typy sad mám kvůli omezenému počtu destiček v menším počtu, neváhejte, kdo se dřív ozve, dřív a lépe soustruží. :lol:
Ceny jsou 599,- za sady s plátky CCMT a TCMT, vždy nůž+5ks plátků, DCMT nůž+3ks plátků, SCMT nůž plus 4ks plátků resp. sada s plátky WCGT (nůž plus 2 plátky) za 799,-
Ke kruhovému noži do otvoru je k dispozici také prismatická podložka pro snadné upnutí do běžné nožovky, cena 99,- za kus.
Přílohy
noze001.jpg
nože002.jpg
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

29. 2. 2016, 7:44

U příležitosti dnešního datumu, tedy přechodného roku jsem se rozhodl udělat tuto mimořádnou nabídku, která se může opakovat maximálně jednou za 4 roky :lol:

Máte ode dneška do pátku šanci k nákupu levého nože (10x10) pro destičky DCMT07xxxx výjimečně i s pěti kusy kvalitních destiček (standartně k tomuto noži jsou 3kusy) za cenu 499,- peněz!!! Za stejnou akční cenu můžete mít také levý nůž na plátky CCMT06xxxx samozřejmě i s pěti kusy plátků :wink:
Fota těchto typů nožů jsou výše.....
Borin
Příspěvky: 665
Registrován: 4. 6. 2011, 7:40
Bydliště: Poblíž Hradce Králové
Kontaktovat uživatele:

29. 2. 2016, 9:50

A za kolik by byli přestupnoroční CCMT plátky ? :wink:
Soustruh SV18R, Magdeburg (Poreba TR45), Frézka FH24, Vrtačka V20A, V10, Šeping noname...
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

29. 2. 2016, 11:38

Borin píše:A za kolik by byli přestupnoroční CCMT plátky ? :wink:
Solo plátky spíš neprodávám, takže je nemám nejlevnější .... když nespěcháš tak na aukru nebo bazoši čas od času trefíš krabku od 300do 500. Pokud bys koupil nůž s plátky v setu a chtěl nějaký plátky navíc tak bych mohl CCMT nechat po 50 kus, DCMT popř. za 60 kus.
Borin
Příspěvky: 665
Registrován: 4. 6. 2011, 7:40
Bydliště: Poblíž Hradce Králové
Kontaktovat uživatele:

1. 3. 2016, 6:17

Tak po plátcích na netu koukám, já jen, jestli jsi nenarazil na nějakou žílu za kurvaneodolatelnou cenu :wink: :lol:
Soustruh SV18R, Magdeburg (Poreba TR45), Frézka FH24, Vrtačka V20A, V10, Šeping noname...
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

1. 3. 2016, 9:24

Borin píše:Tak po plátcích na netu koukám, já jen, jestli jsi nenarazil na nějakou žílu za kurvaneodolatelnou cenu :wink: :lol:
Zlatý žíly už jsou dávno vytěžený, platím běžný ceny co jsou po netu, či zde. :?
Borin
Příspěvky: 665
Registrován: 4. 6. 2011, 7:40
Bydliště: Poblíž Hradce Králové
Kontaktovat uživatele:

1. 3. 2016, 5:17

O.K díky a sorry za zasírání tématu :wink:
Soustruh SV18R, Magdeburg (Poreba TR45), Frézka FH24, Vrtačka V20A, V10, Šeping noname...
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

21. 8. 2016, 9:09

Nabídka je stále aktuální. :wink:
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

25. 1. 2017, 3:19

Aktualizována nabídka o malé nožíky s tělem 8x8mm a délkou cca 58mm. V případě zájmu prosím kontakt SZ. :wink: Skladem všechny varianty. K dispozici jsou také prakticky všechny dříve nabízené typy držáků s tělem 10x10 a 10x12mm pro plátky CCMT06xxxx, DCMT07xxxx a TCMT11xxxx.
sada 8x8.jpg
Další foto jednotlivých nástrojů a informace najdete popř. zde: http://alsracing.net/?p=3164
Cena za vnější nože včetně 3-5ks plátků 599,- Kč, resp. 499,- Kč za varianty pro vnitřní soustružení (včetně 1ks nože).
efel
Příspěvky: 68
Registrován: 5. 1. 2013, 8:31
Kontaktovat uživatele:

8. 12. 2017, 9:57

jsou ty nože aktuální? Mám doma dva dny MN 80 z roku 1947 a sháním příslušenství.
Optimální by byla nějaká základní sada, bude můj první pokus o soustružení .
Luboš
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

8. 12. 2017, 11:13

Nabídka je pochopitelně aktuální, více SZ. :wink:
Vandak
Příspěvky: 1
Registrován: 23. 2. 2020, 7:53

23. 2. 2020, 9:54

Zdravim vsetkych co zhanaju sustruznicke noze na maly sustruh. Pred par mesiacmi som sa stal hrdym majitelom sustruhu MN80 a tiez aj Myford ML10 a tymto chcem podakovat Engineerovi za velku pomoc s vyberom a dodavkou sustruznickych nozov pre moje masinky. Nielenze som kupil slusnu zbierku nastrojov, ale mal som moznost sa porozpravat z velmi skusenym a zaujmavym clovekom. Ak to mam jednoducho zhrnut, vercajg je naozaj vyborny a od Engineera som naviac dostal par rad ktore mi usetrili hodne casu a experimentov. Ked v maili spomenul ze by bolo rozumne trosku ozivit toto vlakno, tak nemozem nic ine len suhlasit. Myslim si, ze toto je najlepsi sposob ako dat inym co zhanaju slusne vybavenie za rozumnu cenu, vediet, ze na tomto fore su ferovi ludia ktory nie su priekupnici, ale vedia veci vyrobit, maju z toho co robia radost, vedia o com rozpravaju a radi poradia. Ja som sa na tomto fore hodne naucil a hlavne ziskal kontakty. A ak niekto iny zhana na MN80 doplnky a vybavenie, ja som este okrem Engineer-a (Engineera som spoznal cez forum, ale nie je kontakt, je spriaznena dusa :-) ) nakupoval u Tumlika a na kovonastroje.cz. Chystam sa kupit par veci na www.arceurotrade.co.uk a cosi uz mam od www.rdgtools.co.uk. Tu mam vsak vyhodu ze v UK mam kamarata ktory mi ti veci zozbiera a raz za cas preposle za velmi rozumnu cenu.
Radek335
Příspěvky: 358
Registrován: 2. 2. 2017, 9:05
Bydliště: Hamry nad Sázavou

8. 2. 2021, 5:08

Vandak píše: 23. 2. 2020, 9:54 Zdravim vsetkych co zhanaju sustruznicke noze na maly sustruh. Pred par mesiacmi som sa stal hrdym majitelom sustruhu MN80 a tiez aj Myford ML10 a tymto chcem podakovat Engineerovi za velku pomoc s vyberom a dodavkou sustruznickych nozov pre moje masinky. Nielenze som kupil slusnu zbierku nastrojov, ale mal som moznost sa porozpravat z velmi skusenym a zaujmavym clovekom. Ak to mam jednoducho zhrnut, vercajg je naozaj vyborny a od Engineera som naviac dostal par rad ktore mi usetrili hodne casu a experimentov. Ked v maili spomenul ze by bolo rozumne trosku ozivit toto vlakno, tak nemozem nic ine len suhlasit. Myslim si, ze toto je najlepsi sposob ako dat inym co zhanaju slusne vybavenie za rozumnu cenu, vediet, ze na tomto fore su ferovi ludia ktory nie su priekupnici, ale vedia veci vyrobit, maju z toho co robia radost, vedia o com rozpravaju a radi poradia. Ja som sa na tomto fore hodne naucil a hlavne ziskal kontakty. A ak niekto iny zhana na MN80 doplnky a vybavenie, ja som este okrem Engineer-a (Engineera som spoznal cez forum, ale nie je kontakt, je spriaznena dusa :-) ) nakupoval u Tumlika a na kovonastroje.cz. Chystam sa kupit par veci na www.arceurotrade.co.uk a cosi uz mam od www.rdgtools.co.uk. Tu mam vsak vyhodu ze v UK mam kamarata ktory mi ti veci zozbiera a raz za cas preposle za velmi rozumnu cenu.
Ahoj, můžeš se prosím podělit jaké nástroje jsi nakonec koupil na MN80? Díky
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

9. 2. 2021, 11:46

Pokud chceš poradit vhodné nože pro malej resp. menší soustruh, proč se nezeptáš přímo mně? :D
Kolega kterého se ptáš si u mne koupil komplet sadu všech typů, které nabízím plus k tomu nějaké speciální modifikace. Na rozdíl od čínských sad, kde některý nože mají poněkud omezené využití, moje nože jsou vyrobené a odzkoušené v každodenní práci v mé dílně v širokém spektru obráběcích prací. :wink:
Naposledy upravil(a) Engineer dne 9. 2. 2021, 9:39, celkem upraveno 1 x.
josef109
Příspěvky: 604
Registrován: 21. 5. 2017, 5:15
Bydliště: Praha

9. 2. 2021, 8:08

Jsou i držáky 12x12, nebo 16x16? :) Dělám velký věci :lol: Děkuju :)
Odpovědět

Zpět na „Prodej“