anycubic linear plus vs ender 3

http://www.reprap.org/wiki/Main_Page" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

8. 9. 2019, 6:13

Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
gnat
Příspěvky: 1003
Registrován: 24. 2. 2009, 9:14
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

9. 9. 2019, 1:33

robokop píše: 7. 9. 2019, 9:38 chytra zasuvka wifi
jednu jsem mel z drivejska takze postacil pythoni script a jede to
jinak ted resim jeste dalsi spinani osvetleni takze mam rele board pripojitelnej do raspberry
ze si to zapnu na dalku kdyz na to koukam prez webku
Díky. Mám tu volný SonOff S26, ale asi tam hodím nějakou relátkovou desku na SPI. Asi toho budu do budoucna potřebovat spínat více, to osvětlení mě teprve čeká.

Řeším to ze stejného důvodu jako ty. Když mě přepadne v práci inspirace, chci to poslat na tiskárnu a doma si to vyzvednout hotové.
SABLE-2015
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

9. 9. 2019, 1:50

Koupil jsem na ebay 4 relatkovou desku ktera se namaji 5v z raspberry a io jsou 3.3V kompatibilni opticky oddelene takze pohoda
Nasel jsem nekde i primo zapichnutelnou verzi do rpi kdyz pohledas na ebay najdes
Doporucuju pritom objednat i step down menic pro sundani tech 24V dolu a to o vic protoze ten zdroj je nakroucenej na max nahoru
A protoze budes ty drzaky na ledky beztak tisknout tak je treba jim dat min protoze nebudou mit adekvatni chlazeni.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „Rapid prototyping - stereolitografie - 3D tisk - 3D skenery - RepRap a související projekty“