Soustruh KART E1N

navody prirucky brozury
prosim oznacujte vlakna podle nasledujiciho klice "Frezka nastrojova FNGJ32"

Odpovědět
Duncane
Příspěvky: 21
Registrován: 14. 2. 2019, 5:38

14. 3. 2019, 5:27

Zdravím, prolezl jsem forum křížem krázem, ale nikde jsem nenarazil na odkaz vedoucí k návodu k použití na soustruh KART E1N v českém jazyce. Nenašla by se dobra duše, která by mě nasmerovala na možnost stažení, či za úplatu nenakopirovala tento navod? V maďarštině jsem stáhnul u Tumlika.Popravdě jsem o tomto soustruh zde na fóru toho moc nenašel.
Díky
Michal1207
Příspěvky: 4
Registrován: 3. 5. 2019, 6:43

4. 5. 2019, 2:06

Zdravím, zohnali ste ten návod? Tiež mám tento stroj a návod tiež len v maďarčine, ale český návod fy bol fajn :D. Ďakujem
Petrr
Příspěvky: 69
Registrován: 11. 8. 2015, 7:20
Bydliště: U Brna

12. 5. 2019, 10:30

pokud máte v Mad'arštně, zkuste to přelouskat přes tohle :

https://www.onlineocr.net/

jen zvolit jazyk Hungarian a za 3 sekudny kopírujete do překladače viz zkouška první strany z manuálu níže. Jinak stáhnout v HU jde tady :

http://passion-usinages.forumgratuit.or ... 1n-e2n-e3n


Výsledek je trochu rozsypaný čaj, ale lepší než nic:

DATUM STROJE
Jmenovitá výška píku. ......... ...... 125 mm
Nejvyšší vzdálenost. , , , ,
500 •
nejvyšší otočení na lůžku odpovídá ................. 213 • Největší sen o saních .......... 130 Vzdálenost oblasti zachycení nože pod středem vřetena ............................................................................... 20 • Šířka lůžka ............ .......... 167 • Délka mozku ... ....... ........ ............. 1140 • Otvor vřetena. ...... ...... ........ , ...... ....... 20 • Otočný otvor ...... .......... Č. 2 Počet otáček Počet rychlostních stupňů ... ........ ........ 16 Rychlost vřetena / minuta ..................................... ............... Do 60-1860 Limity dlouhověkosti. ....... ........ 0,03-2,6 min / ot. Poměr příčného posuvu k posunutí délky ......... --- 41 - 6,95
Počet zadání. (7 krát se změnou skříně Norton) 162 Řezací nitě (s skříňkou Nortnn + swapery): anglická mince • Kenderson (Zoli) 32 typů ............... ......................... 1-60 vláken / t "
41 metrických systémů.
0,2 až 7 mm
Modul 15 Moduly ......... 0.25-3.75 Moduly
Rozteč vodicích vřeten ........ 3 mm
Celková šířka stroje ..... ........... .... 530 Celková délka stroje ... ...... .................... 1550 • Výkon motoru kapoty ............................................................................................................................................................................................................................................... ... 2 IF Hmotnost stroje se standardním příslušenstvím 4 / 004rys • zahraniční balení. ...... , ...... • asSet • 7 5 Vnější rozměry přepravky ........ 1500 v 1500 x 760 mm
Odpovědět

Zpět na „Navody ke strojum, dokumentace“