Trysky k PB hořákům Meva

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
Odpovědět
celeron
Příspěvky: 209
Registrován: 27. 2. 2013, 3:49

30. 7. 2018, 5:05

Vážení, nemáte prosím někdo přiřazovací tabulku průměrů trysek k PB hořákům Meva? Je to na starší typy, co neměly převlečnou matku a trysku integrovanou přímo v hořáku. Mám asi 30 let 4 průměry hořáků s vnitřním závitem M8 x 0,5 kterým se šroubují na rukojeť a zároveň se tím ladí plamen a k tomu kupu trysek 0.1, 0.13, 0.15, 0.18, 0.22, 0.28 a 0.33 mm. Nevím, co k čemu patří. Když to dávám k sobě zkusmo, tak buď se trhá plamem (nemá vnitřní modrý jádro) nebo zase opak, hořák nemá žádnej výkon. Plynová cesta od ventilu až do rukojeti je průchozí, trysky jsem zkoušel pročistit a funkci jsem zkoušel s i bez sintrovýho kuželu, který se vkládá do trysky. PB flašku jsem taky zkusil vyměnit. Takže už nevím, kde by byla chyba, pokud někde je.
Jo a je to pro hořáky na 2kg láhev bez redukčáku, jen zavírací ventil s kterým se trošku dá plamen regulovat.
Díky
Jirka
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

30. 7. 2018, 6:24

Dej tam redukčák, bude se ti to mnohem lépe regulovat. Předělávám laboratorní kahany ze svítiplinu na PB a bez redukčního ventilu to moc nefunguje ani s jedním průměrem.
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“