Tlaková nádoba

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
Terpentyn
Příspěvky: 4
Registrován: 3. 1. 2019, 6:54

7. 1. 2019, 3:46

Ano, máte pravdu, jsem co se techniky týče absolutní laik. Co se těch tlakových zkoušek co jsem dělal týče, vycházel jsem z dostupných informací. Ten starý papiňák co jsem popisoval, tak není plechový.
Pane Horo moc děkuji za Vaši odpověď. Ten materiál co popisujete znám a je to super věc, ale potřebuji vyrábět součástky k pohonu a na to je odzkoušený materiál, který právě není tak řídký a dostat z něj bublinky je problém.
Nakonec jsem věc vyřešil zakoupení profesionální přetlakové komory / nádoby na 16 litrů s tlakem do 10 atm.
Takže moc Vám všem děkuji a držím Vám palce a přeji úspěch v roce 2019
Díky všem
Paolo
Příspěvky: 1
Registrován: 2. 3. 2020, 8:18

2. 3. 2020, 8:31

bobik píše: 25. 9. 2018, 9:28 Mám odlučovač kondenzátu tlakovou nádobu na 6barů s odnímatelným víkem. Je to ale trochu větší zhruba průměr 400 a výška nějakých 800. Koupil jsem to z fabriky, nejspíš to nebylo používaný, protože vnitřek je natřený původní červenou barvou bez známky koroze. Jestli bys to chtěl, můžu ti to prodat za 300Kč, za tolik jsem to koupil.
Dobrý den Bobiku. Asi je to hodně pozdě, ale dnes jsem narazil na vaši nabídku tlakové nádoby a pokud je ještě aktuální, měl bych zájem. Soustružím dřevo a hodila by se mi na epoxid. Zdraví Paolo
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“