makerbase mks dlc v2 klonovanie y os

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

9. 7. 2020, 6:20

pe.stefpo píše: 9. 7. 2020, 9:13 Pre pobavenie ohladom cinana.
Po cca 10rokoch prace bezdvovodne sli do lovist. 2/4
A co je tam "ohladom cinana" ? Já na té fotce vidím mrtvý japonský obvod.
pe.stefpo píše: 9. 7. 2020, 9:13 Driver 2.2a na fazu "vraj" rukov na skrutke asy aj ano. Ale bol to len testik. Ked cakam..
olalaa.mp4
Snažil jsem se pochopit, co znamená věta "Driver 2.2a na fazu "vraj" rukov na skrutke asy aj ano."
Ale neúspěšně.
Stejně tak jsem nepochopil co má ukazovat to video, kde nějaká osa pořád jezdí tam a zpět.
Napovíš?
pe.stefpo
Příspěvky: 14
Registrován: 15. 6. 2012, 8:27

13. 7. 2020, 9:56

Mex.
Cinan. Modra cinska zavrhovana doska z tbackom. Z nicoho nic jeden cip uplne vyhorel druhy len strelil. Podmienky prevadzky nezmenene. Proste z nicoho nic. Predtym 10rokov cca sluzila ta doska dobre. Az na rusenie Netusim co sa jej udialo :(

Arduino a driver neviem aky ale cerveny a grbl. Cip je necitatelny. Nastavene trimrom na vraj 2.2a podla navodu a prevodniku. Motor 1.8nM 8zila paralelne napajane 24v 10a. Skusal som ci a ako to beha, z gbrl som do teraz vobe nic nemal. A kupodivu. Ked som chytil skrutku rukov tak to aj malo silu. Co ma osobne od toho maleho prcka prekvapilo. Vzadu na portale su hodinky a jazdila kupodivu aj presne.

Nikoho som sa nechcel dotknut. Toto forum citam a niektore vyjadrenia ohladom cina veci su mi novinkou. Napriklad to dat na ten driver 23nema. To tu niekto pisal ze to bude slabe. A ze ten drajver zhorí. Jazdil 2 hodiny. Nezhorel. A preto ma aj prekvapilo ze to slo a malo aj silu a skrutku som nezastavil len tak.
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“