Obslužná plošina

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
Modros
Příspěvky: 1678
Registrován: 31. 3. 2019, 7:58

19. 7. 2021, 7:57

prochaska píše: 19. 7. 2021, 7:38 To mě taky napadlo, ale přišlo mi to poněkud komplikované a menší plošině bych se stejně nevyhnul, abych měl přístup k dolním vývodům. Ale menší bagřík tam vjede a firma která umí řezat beton se vlastně taky dá sehnat :-)
Tak to vyzdi z itongu, vykachlikuj, dej tam zabradli...
Masso, stroje všemožný, autoservis, amatérské závody Nissan GTR
Uživatelský avatar
Mr. MR
Příspěvky: 761
Registrován: 31. 5. 2020, 10:05

20. 7. 2021, 7:31

Tak to vyzdi z itongu, vykachlikuj, dej tam zabradli...

Kdysi jsem pomáhal bourat koryta pro krávy. Byly z betonu, zhruba bych řekl kubík materiálu. Byl to opruz jak hrom. Nahradily je plechové koryta, které by unesli dva silní chlapi. Za mě lego. Může se hodit jinde, až firma přejde na fůzní reaktory které mají jiný tvar.
Naposledy upravil(a) Mr. MR dne 20. 7. 2021, 1:54, celkem upraveno 1 x.
Připrav se, hrajem...
https://www.youtube.com/watch?v=HzjNAnEfvxc
Modros
Příspěvky: 1678
Registrován: 31. 3. 2019, 7:58

20. 7. 2021, 7:35

Mr. MR píše: 20. 7. 2021, 7:31 Tak to vyzdi z itongu, vykachlikuj, dej tam zabradli...

Kdysi jsem pomáhal bourat koryta pro krávy. Byly z betonu, zhruba bych řekl kubík materiálu. Byl to opruz jak hrom. Nahradily je plechové koryta, které by unesli dva silní chlapi. Za mě lego. Může se hodit jinde, až firma přejde na fůzní krektory které mají jiný tvar.
pokud uděláš jen obvody, přeložiš to abys na to dal podlahu tak si mužeš vyzdít jakej tvar chceš....zbouráš to za hodinu....Aleš to tam nebude mít pul roku ale asi delší dobu
Masso, stroje všemožný, autoservis, amatérské závody Nissan GTR
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

20. 7. 2021, 1:50

To určitě na dýl, jedině že bych překročil maximální tlak a komora se přemístila sama :-) Ten Ytong ale spíš ne, nejlíp se mi teď jeví těch několik svařovaných modulů, které případně můžu uspořádat i nějak jinak, kdyby se časem ukázalo, že je to lepší.
Aleš Procháska
Uživatelský avatar
Mr. MR
Příspěvky: 761
Registrován: 31. 5. 2020, 10:05

20. 7. 2021, 2:08

Mozna by vyhovel co do pevnosti i regalovy system. Byva to ve skladech, vinkly s ovalky na stojky, plne vinkly s dirami na konci na lezate nosniky, rozky na zevetrovani a do toho trapezovy plech. Misto nej dat rosty. Nosnost to miva velkou a da se to i sehnat. Dily by bylo snadne protahnout komaxitem ci zinkem. A to by bylo lego uplne.
Připrav se, hrajem...
https://www.youtube.com/watch?v=HzjNAnEfvxc
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“