Zásuvkové skříně

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
gaminn
Příspěvky: 874
Registrován: 23. 6. 2007, 8:26

3. 2. 2022, 7:04

novic píše: 2. 2. 2022, 10:40 Perfektná cena ja som sa ledva dostal k mojej.
Jestli se tam vejdou i ISO40, tak perfektní. To jsem si právě říkal, že kvůli nim bych třeba vykuchal dva spodní šuplíky a nahradil je jedním velkým.
Axim píše: 3. 2. 2022, 7:01celku a je skutečně masivní -váha Skříně je cca 330kg !!
To je obluda. Snad ty 10šuplíkové v Ostravě mají pojezdy dobré (kuilčkové?).
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

3. 2. 2022, 9:34

Tady ty skříně mám taky a používum jsou to bez medel ze spodu je rolis a tam strčíš prsty a vysuneš šuplík.
Vzadu v rozích šuplíku jsou pojezdové kolečka asi průměr 40mm ve předu jezdí plech šuplíku po kuličkách. na každé straně jedna koule v u drážce.
Iso 40 tam vejde v některém šuplíku je snad přez metrák. pozor na jednu věc dělali se tyto šuplíky v hnědo béžovém provedení ty jsou zfušované a nepřesné a stane se že kolečko vyjede z drážky a šuplík se propadne na šuplík pod ním to ja pek velmi nepříjemné všechno vybrat a nějak nasadit zpátky. už se mě to stalo 2x od té doby jsem snížil zátěž a za šuplíky tahám s citem a pomalu.
Almara má metrák kupoval jsem to ve šrotě, kde to samozřejmě šlo na váhu.
Výsuv je asi 4/5 je to celkem hluboké a v menší dílně to může hodně ubrat na prostoru.
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
gaminn
Příspěvky: 874
Registrován: 23. 6. 2007, 8:26

3. 2. 2022, 9:50

Dík za tip na co si dát pozor.

Zítra se jede na výlet do Ostravy. Dvě dodávky, jedna z Prahy, ta bude asi už celkem plná, druhá z Litomyšle, do té by se případně nějaký kousek navíc mohl vejít. Tak kdyby měl někdo zájem....
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

3. 2. 2022, 10:31

Není zač. ještě taková rada pokud ti něco do šuplíku nevejde tak já jsem to vyřešil odstraněním šuplíku nad takže předposlední šuplík mám vyndaný a v posledním mám vyšší a težké věci protože tam se to nepropadne
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Mílap
Příspěvky: 351
Registrován: 12. 4. 2016, 9:20

3. 2. 2022, 3:40

Pěkný den,
mám jednu skříňku v barvě khaki, vypadá jako na posledním obrázku ta s dvěma madly a ta nemá valivé vedení, takže pozor, dělalo se lecos.
Originál kuličky byly myslím pr. 7 mm.
gaminn
Příspěvky: 874
Registrován: 23. 6. 2007, 8:26

5. 2. 2022, 12:09

Včera jsme z Ostravy odvezli 20 skříní. Já bral mimo jiné 4 zelenohnědé s dvěma madly. Tam je uložení na rolnách (žádné kuličky), jsou hodně bytelné a mají různě rozdělené šuplíky s vevařenými přepážkami, které šuplík hodně zpevňují. Zbytek byl skříně bez madel, 2 různé typy.

Kdybyste někdo chtěl, tak skříní je tam ještě mraky, především s madly. Stěhování je z patra tak 100 metrů přes tři sekce schodů. My jsme si ve 4 lidech (pomáhal nám pán, co to tam měl na starosti) docela máknuli, byli jsme tam skoro 6 hodin. Vyndat šuplíky ze skříní (s těmi by se to celkem proneslo), přepravit to dolů, dát do dodávky, vrátit šuplíku do skříní... S vyndáváním/nandáváním šuplíků jsme kvůli chybějícím klíčům do zámků občas docela bojovali. Likvidují to, ale ještě nějaký čas je. Jsou tam i klasické skříně 40 cm hloubka se 3 fochy + nástavek. Cena včetně nástavku 1000, ale asi bude šance ukecat i lepší cenu. Skříně je třeba kontrolovat, občas tam jsou dost rezavé kusy.
vvitty
Příspěvky: 610
Registrován: 1. 12. 2008, 12:09

5. 2. 2022, 3:03

sakra skoda ze je to az z Ostravy, jednu mam doma a par dalsich byl jeste uzivil...
gaminn
Příspěvky: 874
Registrován: 23. 6. 2007, 8:26

5. 2. 2022, 6:25

Tak sežeň do party ještě někoho, kdo si taky vezme, a jeďte. Dodávka plná skříní se vyplatí i přes půl republiky. A taky bys udělal dobrej skutek, že je zachráníš. Jinak jdou do šmelcu...
Zbýňa
Příspěvky: 1916
Registrován: 3. 9. 2010, 8:45
Bydliště: Čelákovice

5. 2. 2022, 7:34

Ještě, že už mám nasysleno. Jinak by mě lákalo tam jet. Čelákovická Toska taky rušila archiv, tak jsem to měl cca kilometr daleko. :)
Uživatelský avatar
Axim
Příspěvky: 408
Registrován: 13. 10. 2020, 5:57
Bydliště: Mladá Boleslav

5. 2. 2022, 8:18

gaminn píše: 5. 2. 2022, 6:25 Tak sežeň do party ještě někoho, kdo si taky vezme, a jeďte. Dodávka plná skříní se vyplatí i přes půl republiky. A taky bys udělal dobrej skutek, že je zachráníš. Jinak jdou do šmelcu...
To Gaminn
Moc ti ,i bráchovi děkuji za pomoc
Přesně jak říkáš , i když to byla dálka a dřina vyplatilo se to .
Máme oba vystaráno
Teprve před chvilku jsem i já vše vyložil
Pokud někdo šuplíky potřebuje neváhejte
Celý ten obrovitánský barák ředitelství Vítkovic se bude v Červnu bourat a v tom archivu všechny papírové plány , z těch skříňí digitalizují a až to dodělají hodí ty tuny papíru , do sběru a skříně do šrotu .
Jde to tam kluci celé do kopru dělalo tam 10000 a teď už jen 500 zamestnanců
Kutění zdar Ahoj
SCHAUBLIN 53, GACK K15 , Weiler Condor 81, RB40, Avia fnc 25, a další
vvitty
Příspěvky: 610
Registrován: 1. 12. 2008, 12:09

5. 2. 2022, 9:56

gaminn píše: 5. 2. 2022, 6:25 Tak sežeň do party ještě někoho, kdo si taky vezme, a jeďte. Dodávka plná skříní se vyplatí i přes půl republiky. A taky bys udělal dobrej skutek, že je zachráníš. Jinak jdou do šmelcu...
me zajimaji spis ty registracky na vykresy... vysuvne... do auta a voziku bych nalozil tri, ale je to vylet na celej den no
vruboun
Příspěvky: 367
Registrován: 25. 3. 2010, 7:11

6. 2. 2022, 8:21

Mně se zadařilo koupit jednu skříňku s tím jedním madlem za 50 kč, rušilo se u nás pracoviště a byla na cestě do šrotu. Šuplíky jezdí po jedné kuličce z každé strany, takže nejezdí ůplně snadno. Na druhou stranu jsem jí naplnil spoustou bordelu a šuplíky se nedeformují na tolik, aby drhli jeden o druhý. Když je šuplík opravdu těžký, tak se to madlo vytrhne z uložení, budu to muset nějak pořešit.
gaminn
Příspěvky: 874
Registrován: 23. 6. 2007, 8:26

6. 2. 2022, 10:02

Axim píše: 5. 2. 2022, 8:18 Moc ti ,i bráchovi děkuji za pomoc
Přesně jak říkáš , i když to byla dálka a dřina vyplatilo se to .
Máme oba vystaráno
Teprve před chvilku jsem i já vše vyložil
Ahoj, no já taky děkuju, že jsi jel, akce díky tomu proběhla nadmíru úspěšně :) Ještě dneska cítím pěknou únavu.
Doufám, že jste ty skříně z dodávky vydolovali bez větších problémů, měl jsi to tam naskládané jak Tetris.
U mě vše taky klaplo, dokonce i půjčená dodávka je naštěstí v pořádku. Asi kilometr před Moravskou Třebovou jsme chytili výmol (v tom úseku je jich poměrně požehnaně, po tmě je to loterie), docela rána, ale už jsem vymetl bez problému i větší :), nicméně dodávka přestala jet. Snažili jsme se s majitelem dodávky vykoumat, co hláška "Fuel cutoff" znamená - říkal jsem si, že někde upadnul konektor, hadička.... Nepodařilo se vyřešit, tak jsme volali odtah. To jsem si říkal, že jsme v pr..... No nicméně po zavolání odtahu nás napadl Google a už jsme byli doma. Stačilo odkrytovat plasty u spolujezdce a nahmatat tlačítko pojistky pro přívod paliva. Odtah odvolán (moc rádi teda nebyli) a pěkně pomalu se pokračovalo dál. V 10 večer jsme to vykládali.... Ráno rychlá prohlídka podvozku - nic ohnutého, nic nemlátilo, takže klika. Podobný výmol s plně naloženou dodávkou mohl asi dopadnout i hůř....
vvitty píše: 5. 2. 2022, 9:56 me zajimaji spis ty registracky na vykresy... vysuvne... do auta a voziku bych nalozil tri, ale je to vylet na celej den no
Jasně, mám na mysli ty výkresové skříně. Napiš, odkud jsi - třeba se tady objeví zájemce od vás nebo po trase a hned se výlet vyplatí - podělíte se o palivo a navzájem si pomůžete. Já si půjčoval větší dodávku, stála mě 1200 + za 1300 jsem tankoval (trasa Litomyšl - Ostrava). Vešlo by se tam odhadem 13 - 14 skříní. Já ji neměl úplně plnou.
vruboun píše: 6. 2. 2022, 8:21 Mně se zadařilo koupit jednu skříňku s tím jedním madlem za 50 kč.
Tak to gratuluju. Vůbec nevím, kde bych je sháněl, takže jsem moc rád i zy tyhle relativně drahé z Ostravy. Ještě mi moc dobře poslouží. Už teď lituju, že jsem jich nevzal o 2 víc :D
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

6. 2. 2022, 12:09

gaminn píše: 6. 2. 2022, 10:02
Axim píše: 5. 2. 2022, 8:18 Moc ti ,i bráchovi děkuji za pomoc
Přesně jak říkáš , i když to byla dálka a dřina vyplatilo se to .
Máme oba vystaráno
Teprve před chvilku jsem i já vše vyložil
Ahoj, no já taky děkuju, že jsi jel, akce díky tomu proběhla nadmíru úspěšně :) Ještě dneska cítím pěknou únavu.
Doufám, že jste ty skříně z dodávky vydolovali bez větších problémů, měl jsi to tam naskládané jak Tetris.
U mě vše taky klaplo, dokonce i půjčená dodávka je naštěstí v pořádku. Asi kilometr před Moravskou Třebovou jsme chytili výmol (v tom úseku je jich poměrně požehnaně, po tmě je to loterie), docela rána, ale už jsem vymetl bez problému i větší :), nicméně dodávka přestala jet. Snažili jsme se s majitelem dodávky vykoumat, co hláška "Fuel cutoff" znamená - říkal jsem si, že někde upadnul konektor, hadička.... Nepodařilo se vyřešit, tak jsme volali odtah. To jsem si říkal, že jsme v pr..... No nicméně po zavolání odtahu nás napadl Google a už jsme byli doma. Stačilo odkrytovat plasty u spolujezdce a nahmatat tlačítko pojistky pro přívod paliva. Odtah odvolán (moc rádi teda nebyli) a pěkně pomalu se pokračovalo dál. V 10 večer jsme to vykládali.... Ráno rychlá prohlídka podvozku - nic ohnutého, nic nemlátilo, takže klika. Podobný výmol s plně naloženou dodávkou mohl asi dopadnout i hůř....
vvitty píše: 5. 2. 2022, 9:56 me zajimaji spis ty registracky na vykresy... vysuvne... do auta a voziku bych nalozil tri, ale je to vylet na celej den no
Jasně, mám na mysli ty výkresové skříně. Napiš, odkud jsi - třeba se tady objeví zájemce od vás nebo po trase a hned se výlet vyplatí - podělíte se o palivo a navzájem si pomůžete. Já si půjčoval větší dodávku, stála mě 1200 + za 1300 jsem tankoval (trasa Litomyšl - Ostrava). Vešlo by se tam odhadem 13 - 14 skříní. Já ji neměl úplně plnou.
vruboun píše: 6. 2. 2022, 8:21 Mně se zadařilo koupit jednu skříňku s tím jedním madlem za 50 kč.
Tak to gratuluju. Vůbec nevím, kde bych je sháněl, takže jsem moc rád i zy tyhle relativně drahé z Ostravy. Ještě mi moc dobře poslouží. Už teď lituju, že jsem jich nevzal o 2 víc :D
Aspoň je načo spomínať :lol: .
Ja som raz mal ísť do čiech kúpiť motorku, deň predtým mi brat rozbil auto tak sme ho len tak polepili (doslova svetlá na lepiacej páske ). Na ďalší deň sme šli do CZ k rodine kde sme mali prespat večer sa samozrejme pilo a tak záložný šofér bol na kašu.
Ráno sme vyrazili z U. Hradišta v jednej obci jeden magor nedal pozor zatočil do dvora a stretli sa nám vozíky skoro mi odjebal blatník. O pár km ďalej má zablokovalo Berlingo aby ma upozornil že mám defekt na vozíku v kolese bola diera tak na dva prsty. V tú chvíľu som chytil do rúk mobil vypol navigáciu že zavolám predajcovi motorky že sa zdrzime a v Tom sa mobil vypol a už nešiel zapnúť. Tak som bol bez mapy mobilu s defektom na vozíku a naburanym autom na nenzamom mieste :lol: . Nejako som potrafil pri tesco do mesta kde mala byť motorka a tam som to už všetko osefoval. Telefón koleso z felicie a skontaktoval som sa s predajcom. :D
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
Uživatelský avatar
Axim
Příspěvky: 408
Registrován: 13. 10. 2020, 5:57
Bydliště: Mladá Boleslav

6. 2. 2022, 4:43

Ahoj
Tak teď koukám na bazos na inzerát na dilenské šupliky . Tak toto je to nejlepší , co se dá koupit,ale cena bude raketa. Opět mě rozesmívá,že známý překupník má šuplíky ještě přikurtované na podvalu a již je tak nafotil a prodává (nastojato)na Bazoši
https://stroje.bazos.cz/inzerat/1477547 ... naradi.php
SCHAUBLIN 53, GACK K15 , Weiler Condor 81, RB40, Avia fnc 25, a další
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“