Škoda Auto - svolávačka

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
Odpovědět
Uživatelský avatar
salus
Příspěvky: 1546
Registrován: 1. 9. 2013, 1:30
Bydliště: Chrudimsko

4. 4. 2023, 8:04

Soustruh: S-28 Žebrák
Stolní vrtačka: TOS V10A
Pásová pila: G5013W/400
Uživatelský avatar
Axim
Příspěvky: 415
Registrován: 13. 10. 2020, 5:57
Bydliště: Mladá Boleslav

4. 4. 2023, 8:35

Ahoj chtěl jsem se. Na ten tvůj odkaz ohledně svoláváčky podívat klikl jsem na tvůj odkaz a teď mi to nabídlo buď spravovat možnosti nebo přijmout dal jsem spravovat možnost jako vždy
A to mě tedy vždycky může naštvat když se na něco chci podívat a tam je asi 15 různých kolonek ,kde musím napsat že nesouhlasím. Takže samozřejmě jsem se na tvůj odkaz nepodíval protože nehodlám v x kolonkach zaškrtávat že nemám zájem dostávat reklamy a personalizovaný obsah takový nesmysly
SCHAUBLIN 53, GACK K15 , Weiler Condor 81, RB40, Avia fnc 25, a další
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8912
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

4. 4. 2023, 9:28

Vždy (i teď) je tam tlačítko, kterým to můžeš odsouhlasit jedním šmahem vše. Dřív by se tě ta stránka vůbec neptala a vše si odsouhlasila sama.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 4. 2023, 9:38

Thomeeque píše: 4. 4. 2023, 9:28 Vždy (i teď) je tam tlačítko, kterým to můžeš odsouhlasit jedním šmahem vše. Dřív by se tě ta stránka vůbec neptala a vše si odsouhlasila sama.
Jenze Axim, asi stejne jako ja, nechce vsechno odsouhlasit. Resp. ja chci odmitnout vse.
Bohuzel to odmitani je nekde mnohem slozitejsi nez prijeti vseho.
Ale oni je k tomu taky dotlaci :lol: - myslim jednoduse odmitat vse.

Ovsem asi je ponekud nesmyslne si tady autorovi odkazu stezovat, ze v odkazu obtezuji cookies - to bych musel psat skoro na vsechno :lol:.
Na to je pekne prislovi o placi na cizim hrobe .... :)
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Selic
Příspěvky: 651
Registrován: 17. 2. 2010, 1:58
Bydliště: Novopacko

4. 4. 2023, 9:46

lapa píše: 4. 4. 2023, 9:38
Thomeeque píše: 4. 4. 2023, 9:28 Vždy (i teď) je tam tlačítko, kterým to můžeš odsouhlasit jedním šmahem vše. Dřív by se tě ta stránka vůbec neptala a vše si odsouhlasila sama.
Jenze Axim, asi stejne jako ja, nechce vsechno odsouhlasit. Resp. ja chci odmitnout vse.
Bohuzel to odmitani je nekde mnohem slozitejsi nez prijeti vseho.
Ale oni je k tomu taky dotlaci :lol: - myslim jednoduse odmitat vse.

Ovsem asi je ponekud nesmyslne si tady autorovi odkazu stezovat, ze v odkazu obtezuji cookies - to bych musel psat skoro na vsechno :lol:.
Na to je pekne prislovi o placi na cizim hrobe .... :)
Použij mozilla firefox anonymní okno. Pak můžeš odsouhlasit co chceš. Pokud nezadáš nějaké citlivé údaje, tak po zavření anonymního okna se to všechno smaže :D

Jinak Schadewagen je top. Výrobní nebo konstrukční vada vstřikovací lišty na benzínovém motoru - za jízdy tam něco prdlo - benzín všude v motorovém prostoru a pod autem, naštěstí auto neshořelo. Oprava v autorizovaném servise výměnou po záruce moc nepotěšila. V okolí je to už třetí případ.
Elektrikář, mechaniku dělám jen z donucení a jako hobby.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8912
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

4. 4. 2023, 10:05

lapa píše: 4. 4. 2023, 9:38 Jenze Axim, asi stejne jako ja, nechce vsechno odsouhlasit. Resp. ja chci odmitnout vse.
Bohuzel to odmitani je nekde mnohem slozitejsi nez prijeti vseho.
Ale oni je k tomu taky dotlaci :lol: - myslim jednoduse odmitat vse.
Pak zase budete nadávat, že je tam pět reklam kolem jednoho odstavce (většina stránek není charita a z toho, co jim dovolíte, kápne nepochybně více), něco má vliv i na funkčnost.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 4. 2023, 11:41

Thomeeque píše: 4. 4. 2023, 10:05
lapa píše: 4. 4. 2023, 9:38 Jenze Axim, asi stejne jako ja, nechce vsechno odsouhlasit. Resp. ja chci odmitnout vse.
Bohuzel to odmitani je nekde mnohem slozitejsi nez prijeti vseho.
Ale oni je k tomu taky dotlaci :lol: - myslim jednoduse odmitat vse.
Pak zase budete nadávat, že je tam pět reklam kolem jednoho odstavce (většina stránek není charita a z toho, co jim dovolíte, kápne nepochybně více), něco má vliv i na funkčnost.
Nebudu (nadavat), protoze vim, ze jsem neco odmitl ...
Maximalne jim pak znova neprijdu (kvuli "divne funkcnosti") na stranku - pak je pro ne dulezite, zda jsem pro ne dulezity nebo ne ...
Jo, az mi reknou, ze mi z toho kapnuti taky odkapnou, pak o o tom (povolovani) zacnu premyslet ... :lol:
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
Axim
Příspěvky: 415
Registrován: 13. 10. 2020, 5:57
Bydliště: Mladá Boleslav

4. 4. 2023, 11:56

Ahoj kluci Tome nezlob se.
Lapa má pravdu :-) Tak jsem to myslel
Prostě 1 tlačítko odmítám vše :-)
Když já to kluci , s tím Netem , tak jak vy neumím :-(
Tak se nezlobte :-)
Jinak to mám tak nastavené, že jak chci něco otevřít a chybí tam to tlačítko
Vše odmítám , tak jdu prostě pryč
SCHAUBLIN 53, GACK K15 , Weiler Condor 81, RB40, Avia fnc 25, a další
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 4. 2023, 11:59

Axim píše: 4. 4. 2023, 11:56 Ahoj kluci Tome nezlob se.
Lapa má pravdu :-) Tak jsem to myslel
Prostě 1 tlačítko odmítám vše :-)
Když já to kluci , s tím Netem , tak jak vy neumím :-(
Tak se nezlobte :-)
A ja mam jiny duvod nez Axim - protoze vim, co se s daty da delat (a big data jsou jeste zcela jina kategorie) - tak proc je zbytecne krmit - jak pro jejich zisk, tak pro mou skodu :lol:
A vim, ze nejsem zcela dusledny - ale i to malo ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
atlan
Příspěvky: 3345
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

4. 4. 2023, 2:36

Zaujimave je ze napr na inych srrankach ako cz sk, tam to tlacitko je viditelne a u nas zasite.
lubbez
Příspěvky: 3159
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

5. 4. 2023, 8:14

Stránky které mi neumožní zakázat vše už nenavštěvuju. Mě vůbec nezajímá, že stránky něco stojí. Když jsem si platil reklamu v tel. seznamu, taky to stálo balík. Prostě buď chci a mám na to nebo ne, ale hlavně neobtěžuju lidi. Před časem jsem mamarádovi opravoval fotopast a sháněl nějakou dokumentaci na netu. Další tři měsíce mi chodily stovky nabídek na fotopasti od všech možnejch společností. O tohle tedy nestojím.
Docela vážně uvažuji o instalaci nějakého anonymizéru, možnosti tu jsou a upřímě nemám nejmenší zájem sdělovat cokoli o sobě jiným subjektům, které s těmito daty ještě sprostě obchodují.
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

5. 4. 2023, 10:58

A jsi si jisty, ze kdyz odmitnes susenky tak se nic neulozi?, horsi jsou sledovaci prvky google, facebuku a spol, dnesni webovky se totiz spolehaji na prvky tretich stran, zkus napr v .hosts nasmerovat google do smycky a spousta veci nebude fungovat
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“