Hledám web jednoho stavitele CNC

odkazy a obchody
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

21. 12. 2021, 5:36

s tím jsem přišel mnohem později..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
R - stick
Site Admin
Příspěvky: 826
Registrován: 9. 6. 2007, 3:45
Bydliště: Vysoké Studnice 70 58821 Velký Beranov
Kontaktovat uživatele:

24. 12. 2021, 9:25

Já měl s tímto pánem také jednu zkušenost. Chtěl jsem tenkrát nechat si osadit soustruh na dřevo lineáry, kuličkovými šrouby a přírubami na krokové motory - obě osy, a chtěl jsem mu to zadat jako kšeft. Sdělil mi, že je k mání tak za 7 měsíců vzhledem k vytížení - a jestli chci tu mašinu, tak mi tam ještě osadí na příčný posuv třetí svislou osu, na kterou umístí frézu - a paličku bude místo soustružení frézovat. Na mou námitku, že soustružením udělám paličku za 1 minutu - ale frézováním za 6 minut mi odpovědět, že je to tak ideální - a že já to už 15 let dělám naprosto blbě.

Prostě řekl, že to bude podle něj - čímž naše komunikace velmi rychle skončila.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

24. 12. 2021, 1:39

Krom toho ze tu psan nesmysly ktere vedli ke skode lidi kteri to podle nej pak udelali, tak si coby udajny 'majitel fora' vyskemral softwarove licence asi za 60 000,- pricemz slibil plneni reklamou zde na foru. Dozvedel jsem se o tom ve chvili kdy mi hrozila podvedena firma advokatama. Je to normalni podvodnik a neni to ani prvni ani posledni z jeho cinu. Z ruznych stran me kontaktovala policie ci dalsi podvedeni. Je to evidentne jeho normalni zpusob obzivy. Momentalne skodi na astroforu..
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „www stranky o stavbe CNC“