Když žumpa tak pořádná :-)

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

23. 10. 2013, 7:42

rollfree píše:
PAKO.ll píše:s předchozím prezidentem za posledních pár let každou zimu , S Topolem taktéž
Pekne. To musis byt zajimavy clovek, kdyz se s Tebou tihle lidi chteji opakovane setkat. Ne ze bych je povazoval za nejake nadlidi, ale snazi se k nim natlacit takova spousta lidi, ze to neni snadne.
Nejsem zajímavý...to je jen velká schoda náhod a okolností.

lidi si vesměs myslí ,že Nečas kriminálník a Kalousek také... A paradoxně se to za nich začlo otáčet. O Ráthovi psal celej západní svět ,že to je v EU poprvé co za funkční období jde politik za katr. Ale jsme v čechách ne... lidi hned začnou remcat že tamten a tenhle je větší ryba...a voni ty větší ryby vyvolaj raději nové volby ,aby se s rozkrývání krakatice nešláplo někomu na kuří oko. V "zlatých"90 jsem také potkal a poznal mnoho lidí ,spíše soudruhů a vexláků co ze štrozoku vytáhly 10,20,50 míčů a koupili fabriku lom , stavebniny . Či par lidí co si vzali miliony na "podnikatelský záměr" všichni známí Tlustého. Naštěstí jsem potkal i ty co si vzali úvěr,koupili dílnu ,nebo pivovar a svou pílí to splatili. Ty obdivuji. Já měl koule jen jít do soukr firmy ,tam se ještě dovzdělat ve svém oboru abych měl větší potenciál na trhu a pak odejít dělat jako OSVČ.(dodnes částečně lituji ,že jsem ty koule neměl větší :mrgreen: )
A z těch "špinavců " znám ještě Dalíka (dělal jsem mu eletriku v 4patrové vile u pražského hradu a potkáváme se často ve Špindlu). Tykače a menší ryby.

Co mě třeba za posledních pár let dostalo,když poslanec za Ksčm soudruh Nevečeřal Miloslav chtěl všechno "bez papíru" a jestli nedokážu sehnat "levný" materiál pak se pochlubil příslušností a funkcí. Nezatlokl jsem mu ani "hřebík" a odjel jsem .Podobnou zkušenost mám ještě s nejmenovanou(sry ale nenapíšu méno ani kraj)ředitelkou finančního úřadu.Tam jsem se ale slušně vymluvil ,abych ji neurazil už jen proto že to byla nadřízená mé švagrové.

Pánové tyto volby jsem naprosto v prdely... jsem klasickej konzervatista(u nás pravice). Co mě totálně odrovnalo je prohlášení Schwarzenberga ,že s dokáže představit koalici s čssd . Volit chci ale prostě nevím.Normálně těm co stačí kobliha závidím.
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

23. 10. 2013, 8:48

Za mě to napsal krásně kamarád kterého si vážím, je slušný a poctivý, také úspěšný a vzdělaný ( má tuším harvard)

cituji"
Je to peklo. Ftip je v tom, že nejsou všichni stejní, jsou lepší a horší, ne že ne. Parta kolem Zemana ale skutečně patřila k absolutnímu dnu, o Dalíkovcích ale taky nemám žádné iluze. Pro tyhle lidi skutečně pravice a levice je jenom nálepka za kterou se schovávají když jdou krást.

Neberte to jako agitaci, ale budu volit Svobodné. Je klidně možné že tam ani neprolezou, ale ten program je nejlepší možný. Rušení všech zbytečných úřadů a institucí, minimalizace daní, odstraňování zbytečných zákonů a regulací. Jediní kapři, co mají v programu vypustit si rybník. Chtějí i vystoupení z EU, čímž si nejsem tak úplně jistý, ale to stejně nikdy neprosadí. Ty ostatní věci asi taky ne, ale někdo by měl taková řešení aspoň pořád připomínat.

No a když tam neprolezou, nebudu muset mít vztek že jsem hodil hlas někomu kdo mě pak hrozně sere a připadat si podvedenej. A za můj lístek aspoň dostanou stovku. Nebo kolik.
"
Bohužel jedu na dlouhodobě plánovanou dovolenou takže z toho nebude nic. Ale obecně si myslím že lidi rezignovali na nějakou snahu o změnu protože zatím nikdo z těch co změny slibovali žádnou neudělali a kradli ještě víc a okatěji než ostatní.
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
rollfree
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 12. 2008, 1:23
Bydliště: Brno

23. 10. 2013, 9:02

lubos píše:Neberte to jako agitaci, ale budu volit Svobodné. Je klidně možné že tam ani neprolezou, ale ten program je nejlepší možný.
Program bezva, ale neumi o nem nikoho presvedcit. Ja jsem je volil v nekolika poslednich volbach, ale vzdycky to skoncilo nekde kolem 2%.
Ono mit pekny program nestaci, jeste je k tomu treba trocha toho praktickeho marketingu. Ted uz je volit nebudu, vzhledem k tomu, ze jde do tuheho, tak je mi toho hlasu lito.
Soustruh Noell E0177 (Sandra), jenom kličky
Frézka 3040z (Fiona), LinuxCNC
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7175
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

23. 10. 2013, 9:27

dvakrát ocituju Schwarzenberga z rozhovoru v dnešních HN
HN: Proč nechcete jít do koalice s ČSSD? V Německu se pravolevá koalice stává realitou.
KS: U nás to prozatím není možné. Aby koalice mohla být funkční, strany musejí být zhruba stejně veliké.
...................
S naší sociální demokracií spojenectví udělat nejde, protože ani nevím, s kým by se tam měl člověk domlouvat, jestli s p. Haškem, Sobotkou nebo přímo s Milošem Zemanem.
........
HN: Takže pravice v česku je už odsouzena k věčné opozici?
KS: pomalu se to ale může měnit. I u nás přibývá blahobytu, to se za nějaký čásek projeví. Jsme pilný a šikovný národ. Když vyjedete z prahy, vidíte aktivitu, z toho čerpáte naději. V téhle zemi se něco děje. Mladí se vrací ze studií v Anglii, v Americe. Země se mění mnohem lépe a mnohem rychleji než ta pitomá politická scéna v Praze.
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2566
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

24. 10. 2013, 12:18

PAKO.ll píše:... Lidi si vesměs myslí ,že Nečas kriminálník a Kalousek také... A paradoxně se to za nich začlo otáčet. ...
Tak nevim - spis oba asi netusili, ze se to fakt otoci :-).
I kdyz nevim, co/kdy se melo otacet za Kalouska - pro mne je jednou provzdy Kalousek "padakovy vrah" ... a umelec nevypoveditelnych smluv z MO ...
No a Necas priklad krestanske moralky a vzorny spravce cizich penez ... Vzdycky se mi vybavi jeho vyrok, ze "ta osoba drela jako kun" - co asi a s kym :lol: ?

Proboha, tady je tendence je (politiky) chvalit, pokud udelaji neco pozitivniho.
Nic jineho prece od politiku necekam a ne je za to chvalit ... Neni to "volake cudne"?
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2013, 6:55

me se se slovem politik asocijuje pochybeni pri sprave ciziho majetku a velezrada (bohuzel ta je aplikovatelna jen na prezidenta)
vymahatelnost prava je tu ale 0
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
R - stick
Site Admin
Příspěvky: 826
Registrován: 9. 6. 2007, 3:45
Bydliště: Vysoké Studnice 70 58821 Velký Beranov
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2013, 7:57

Co k tomu všemu dodat .....

Já jsem se v těchto vlobách rozhodl pro Babišovce - tedy Ano. Když už nic jiného, tak za tím stojí člověk, který dokázal něco vybudovat. Jakákoliv strana, nebo hnutí, které měly jakéhokoliv politika v této a minulých vládách u mě nemá šanci ....
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2013, 8:24

a co se domluvit a volit kazdou stranu stejny pocet obyvatel
to by se ve finale nikdo nedostal do snemovny :-)
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

24. 10. 2013, 8:27

jakto? to by se tam dostali všechny strany rovným dílem ne?
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2013, 8:35

ne pokud vim je nejake minimalni procento ktere musi mit
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

24. 10. 2013, 8:45

jako že je stran víc jak 20 takže by získali všechny méně než 5% a nedostaly by se tam, takhle je to myšleno? to by bylo zajímavé co by se dělo.. nicméně nemyslím si že by jsme skončili bez vlády :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
pavel-gravos
Příspěvky: 318
Registrován: 27. 1. 2008, 4:30

24. 10. 2013, 8:49

Vzdy kdyz uvidim tucnaka, dozvim se neco o kalenem jahodovem drivi (casto), a zacinam slinit jako Pavlovovy psici...
Prekazi to uzitecnemu obsahu.
P.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2013, 9:06

upraveno,

jeste k debate neco na odlehceni:
https://www.youtube.com/watch?v=Hxcem0opTcw" onclick="window.open(this.href);return false;
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7175
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

24. 10. 2013, 9:40

... a největší sranda bude, až po volbách udělají koalici komunisti s Babišem a s Okamurou :D
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
rawen
Sponzor fora
Příspěvky: 1559
Registrován: 15. 3. 2008, 12:22
Bydliště: Prostějov

24. 10. 2013, 1:16

Mě akorát štve, že zatímco před tím čtvrtstoletím byli komunisté v každé straně, dnes to samé platí pro ODSáky.
Když se podívám na naše kandidátky, tak tzv. nové strany, Úsvit, ANO, TOP09 - samý bývalý ODS.
Z plakátů se tlemí bývalí senátoři a poslanci s nápisem, že chtějí změnu...

Radek
soustruh Bernardo 500, frézka Proxxon
(CNC Tron, CNC Proxxon MF70)
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“