Pedersen Vepematic 5v - TNC360

diskuze tykajici se ridicich systemu a software komercnich CNC stroju
Odpovědět
cncprecision
Příspěvky: 21
Registrován: 8. 1. 2014, 6:56

9. 1. 2014, 11:19

Zdravím členy CNC fóra. Jsem novým a možná i zajímavým členem :-)
Koupil jsem si domů výše zmíněné CNC. S TNC 360 nemám žádnou zkušenost, pracoval jsem s TNC430 a potom a ted pracuji s 530kou.
Pokud by ctěl někdo s něčí okolo tohoto paradit, tak mám za tu domu co se tim živím celkem dost zajímavých zkušeností, hlavně se stroji Hermle.
Já bych naopak potřeboval poradit s historickým TNC360. Jsou tam jednoduchy stary cykly co jsem tak videl. Tak mě zajímá přes jaký CAM je třeba nejlepší a nejjednoduší do tohoto stroje dělat nějaky složitější PGM. A potom taky jak je do stroje dostat. Mám tam konektor jak do monitoru akorát je delší... to je asi předchádce usb... Je nějaká redukce z tohoto na usb?
Kdyby měl někdo chut se mnou pokonverzovat, tak bych byl rád. Je to lepší, než na všechno přicházet sám...
Jinak se zabývám opravami aut, motorek a pneuservisem. Sídlo mám v Lutíně u Olomouce kde mám i svůj nový přírůstek a šikoným lidem rád pomůžu...
Ještě stroj nemám spuštěný, protože čekám na větší jistič. 25A v B chrakteristice je málo...
Jinak jestli někdo znáte tento stroj, tak taky budu rád za informace, protože já jsem o této značce neslyšel nikdy a ani jsem o ní absolutně nic nevygůglil...
Děkuju všem případným odpovídajícím :-)
MMsystem
Příspěvky: 11
Registrován: 5. 2. 2013, 8:08

26. 2. 2014, 10:52

Zdravím,
TNC360 mám a mám taky převodník na USB, nebo COM.
Jistič dej 25A s char. C a je vystaráno.
Dej vědět jestli to ještě potřebuješ.
Mirek
Odpovědět

Zpět na „Ridici systemy“